Dokąd zaprowadzi Cię Twoja dusza?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 51

Hitoi

Hitoi

Ponad chmury…
Spotkałeś się ze swoją duszą na wielkiej, pustej polanie. Dusza, gestem pokazała Ci, abyś dotknął dziwnego przedmiotu, który trzymała. Ty, choć niepewnie, spełniłeś tę prośbę. I wtedy stało się coś niezwykłego: oboje zaczęliście się unosić coraz wyżej i wyżej, aż wznieśliście się ponad chmury. Czułeś się bardzo niepewnie, a jednak towarzystwo duszy Cię uspokajało. W pewnym momencie jedna burzowa chmura zaczęła z dużą prędkością przemieszczać się w waszą stronę. Co zrobisz? Puścisz niezwykły przedmiot Twojej duszy i w rezultacie upadniesz na ziemię z dużej wysokości, czy postarasz się odpędzić burzę? Koniecznie odpowiedz w komentarzu!

Odpowiedz
1
Krazyn_Onen

Krazyn_Onen

Na dno oceanu. 💙 Cudownie!
Ty i Twoja dusza spotkaliście się na małej łodzi, na środku oceanu. Dusza gestem wskazała Ci, abyś razem z nią wskoczył w morskie fale. Czułeś się bardzo niepewnie, a jednak, dusza to dusza i trzeba jej ufać. Nabrałeś powietrza i dałeś nurka do wody. Dusza wskoczyła zaraz za Tobą. Byliście pod wodą kilka sekund, a Tobie kończyło się powoli powietrze. Chciałeś się wynurzyć, lecz dusza nakazała Ci zostać pod wodą. Przestraszyłeś się. Czy ona chce, abyś umarł? To niedorzeczne! A jednak, byłeś posłuszny. Całkiem skończył Ci się tlen, lecz byłeś wytrwały. Powoli zaczynałeś rozumieć, o co chodzi Twojej duszy. Wypuściłeś ostatnie bąbelki i… nabrałeś powietrza ponownie, lecz pod wodą. Mogłeś swobodnie oddychać pod powierzchnią oceanu. Dusza zaprowadziła Cię głębiej. Im niżej płynęliście, tym ocean stawał się piękniejszy. Pełno kolorowych rybek, różnobarwne koralowce i prześliczna podwodna przyroda. Jakiś czas później Twoim oczom ukazała się wielką bramą, za którą widniały wysokie domy z koralowców i piachu. Czaiły się tam przedziwne istoty podobne do syren. Było jasne, że Twoja dusza zaprasza Cię, abyś przeszedł przez mosiężne bramy. Zgodzisz się? Co zrobisz w tej sytuacji?
Oczywiscie, ze poslucham duszyczki! Morskie zolwie czekaja! 😍

Odpowiedz
1
ArbuzUwU

ArbuzUwU

ρσηα∂ ¢нмυяу…
ѕρσткαłєś ѕιę zє ѕωσʝą ∂υѕzą ηα ωιєℓкιєʝ, ρυѕтєʝ ρσℓαηιє. ∂υѕzα, gєѕтєм ρσкαzαłα ¢ι, αвуś ∂σткηął ∂zιωηєgσ ρяzє∂мισтυ, ктóяу тяzумαłα. ту, ¢нσć ηιєρєωηιє, ѕρєłηιłєś тę ρяσśвę. ι ωтє∂у ѕтαłσ ѕιę ¢σś ηιєzωукłєgσ: σвσʝє zα¢zęℓιś¢ιє ѕιę υησѕιć ¢σяαz ωуżєʝ ι ωуżєʝ, αż ωzηιєśℓιś¢ιє ѕιę ρσηα∂ ¢нмυяу. ¢zυłєś ѕιę вαя∂zσ ηιєρєωηιє, α ʝє∂ηαк тσωαяzуѕтωσ ∂υѕzу ¢ιę υѕρσкαʝαłσ. ω ρєωηум мσмєη¢ιє ʝє∂ηα вυяzσωα ¢нмυяα zα¢zęłα z ∂υżą ρяę∂кσś¢ιą ρяzємιєѕz¢zαć ѕιę ω ωαѕzą ѕтяσηę. ¢σ zяσвιѕz? ρυś¢ιѕz ηιєzωукłу ρяzє∂мισт тωσʝєʝ ∂υѕzу ι ω яєzυℓтα¢ιє υρα∂ηιєѕz ηα zιємιę z ∂υżєʝ ωуѕσкσś¢ι, 👌

Odpowiedz
1
fan2000

fan2000

Do niezwykłego domku…
Ty i Twoja dusza spotkaliście się na skraju lasu. Staliście tak przez chwilę, po czym dusza zaczęła prowadzić Cię wgłąb puszczy. Szliście, tylko parę chwil, kiedy Twym oczom ukazała się malutka polanka. Na jej środku stał mały domek, który na początku niczym się nie różnił od zwykłego. Lecz kiedy podeszliście bliżej, zauważyłeś, że domek ten, jest zrobiony ze słodyczy. Jego daszek był z wielkich herbatników, a ściany z czekoladek. Nawet okiennice zachęcały do skosztowania. Dusza gestem wskazała, abyś wszedł wraz z nią do łukowego domku. Co zrobisz? Posłuchasz swej duszy, czy zostaniesz na polanie? Koniecznie odpowiedz w komentarzu!

Ładny quiz

Odpowiedz
1
.Owieczka.

.Owieczka.

•  AUTOR

@fan2000 dzięki <3

Odpowiedz
goldenblue

goldenblue

Ponad chmury…
Piękne i ładny opis ⭐💖

Odpowiedz
1
.Owieczka.

.Owieczka.

•  AUTOR

@goldenblue dziękuję

Odpowiedz
x.arioch

x.arioch

Na piękną polanę…

Odpowiedz
1
pushin.

pushin.

Ponad chmury

Odpowiedz
1
_TeczaOfficial_

_TeczaOfficial_

Na dno oceanu…
Ty i Twoja dusza spotkaliście się na małej łodzi, na środku oceanu. Dusza gestem wskazała Ci, abyś razem z nią wskoczył w morskie fale. Czułeś się bardzo niepewnie, a jednak, dusza to dusza i trzeba jej ufać. Nabrałeś powietrza i dałeś nurka do wody. Dusza wskoczyła zaraz za Tobą. Byliście pod wodą kilka sekund, a Tobie kończyło się powoli powietrze. Chciałeś się wynurzyć, lecz dusza nakazała Ci zostać pod wodą. Przestraszyłeś się. Czy ona chce, abyś umarł? To niedorzeczne! A jednak, byłeś posłuszny. Całkiem skończył Ci się tlen, lecz byłeś wytrwały. Powoli zaczynałeś rozumieć, o co chodzi Twojej duszy. Wypuściłeś ostatnie bąbelki i… nabrałeś powietrza ponownie, lecz pod wodą. Mogłeś swobodnie oddychać pod powierzchnią oceanu. Dusza zaprowadziła Cię głębiej. Im niżej płynęliście, tym ocean stawał się piękniejszy. Pełno kolorowych rybek, różnobarwne koralowce i prześliczna podwodna przyroda. Jakiś czas później Twoim oczom ukazała się wielką bramą, za którą widniały wysokie domy z koralowców i piachu. Czaiły się tam przedziwne istoty podobne do syren. Było jasne, że Twoja dusza zaprasza Cię, abyś przeszedł przez mosiężne bramy. Zgodzisz się? Co zrobisz w tej sytuacji? Koniecznie odpowiedz w komentarzu!

Może i tak. Duszy trzeba ufać ale nie jestem pewna

Odpowiedz
2
Jesienna-Lapa

Jesienna-Lapa

NA dno oceanu… niekoniecznie

Odpowiedz
2
Queen_Kinqa

Queen_Kinqa

Na dno oceanu… Super!

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej