Dokąd zaprowadzi Cię Twoja dusza?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 60

Power.woman

Power.woman

Na dno oceanu…
(Już byłam)

Odpowiedz
1
.Ulqa.

.Ulqa.

Na dno oceanu🌊

Jasne że przejdę warto zwiedzić to nie częsta sytuacja

Odpowiedz
2
Skulli

Skulli

Na dno oceanu

Odpowiedz
2
KookShook

KookShook

Ponad chmury
Super quiz! Obs za obs?

Odpowiedz
2
.sheep.

.sheep.

•  AUTOR

@SweetyQueen dzięki, ale nie uznaję zasady „obs za obs” 😉

Odpowiedz
1
AlexanderSeverus

AlexanderSeverus

Moja dusza zaprowadzi mnie ponad chmury ☁️
Ciekawe dlaczego akurat tam? 🤔

Odpowiedz
6
.Ulqa.

.Ulqa.

Odpowiedz
1
Mar-Vell

Mar-Vell

Ponad chmury…

Odpowiedz
4
XxKarolQaxX

XxKarolQaxX

Ponad chmury…

Odpowiedz
4
Hitoi

Hitoi

Ponad chmury…
Spotkałeś się ze swoją duszą na wielkiej, pustej polanie. Dusza, gestem pokazała Ci, abyś dotknął dziwnego przedmiotu, który trzymała. Ty, choć niepewnie, spełniłeś tę prośbę. I wtedy stało się coś niezwykłego: oboje zaczęliście się unosić coraz wyżej i wyżej, aż wznieśliście się ponad chmury. Czułeś się bardzo niepewnie, a jednak towarzystwo duszy Cię uspokajało. W pewnym momencie jedna burzowa chmura zaczęła z dużą prędkością przemieszczać się w waszą stronę. Co zrobisz? Puścisz niezwykły przedmiot Twojej duszy i w rezultacie upadniesz na ziemię z dużej wysokości, czy postarasz się odpędzić burzę? Koniecznie odpowiedz w komentarzu!

Odpowiedz
3
Krazyn_Onen

Krazyn_Onen

Na dno oceanu. 💙 Cudownie!
Ty i Twoja dusza spotkaliście się na małej łodzi, na środku oceanu. Dusza gestem wskazała Ci, abyś razem z nią wskoczył w morskie fale. Czułeś się bardzo niepewnie, a jednak, dusza to dusza i trzeba jej ufać. Nabrałeś powietrza i dałeś nurka do wody. Dusza wskoczyła zaraz za Tobą. Byliście pod wodą kilka sekund, a Tobie kończyło się powoli powietrze. Chciałeś się wynurzyć, lecz dusza nakazała Ci zostać pod wodą. Przestraszyłeś się. Czy ona chce, abyś umarł? To niedorzeczne! A jednak, byłeś posłuszny. Całkiem skończył Ci się tlen, lecz byłeś wytrwały. Powoli zaczynałeś rozumieć, o co chodzi Twojej duszy. Wypuściłeś ostatnie bąbelki i… nabrałeś powietrza ponownie, lecz pod wodą. Mogłeś swobodnie oddychać pod powierzchnią oceanu. Dusza zaprowadziła Cię głębiej. Im niżej płynęliście, tym ocean stawał się piękniejszy. Pełno kolorowych rybek, różnobarwne koralowce i prześliczna podwodna przyroda. Jakiś czas później Twoim oczom ukazała się wielką bramą, za którą widniały wysokie domy z koralowców i piachu. Czaiły się tam przedziwne istoty podobne do syren. Było jasne, że Twoja dusza zaprasza Cię, abyś przeszedł przez mosiężne bramy. Zgodzisz się? Co zrobisz w tej sytuacji?
Oczywiscie, ze poslucham duszyczki! Morskie zolwie czekaja! 😍

Odpowiedz
4
ArbuzUwU

ArbuzUwU

ρσηα∂ ¢нмυяу…
ѕρσткαłєś ѕιę zє ѕωσʝą ∂υѕzą ηα ωιєℓкιєʝ, ρυѕтєʝ ρσℓαηιє. ∂υѕzα, gєѕтєм ρσкαzαłα ¢ι, αвуś ∂σткηął ∂zιωηєgσ ρяzє∂мισтυ, ктóяу тяzумαłα. ту, ¢нσć ηιєρєωηιє, ѕρєłηιłєś тę ρяσśвę. ι ωтє∂у ѕтαłσ ѕιę ¢σś ηιєzωукłєgσ: σвσʝє zα¢zęℓιś¢ιє ѕιę υησѕιć ¢σяαz ωуżєʝ ι ωуżєʝ, αż ωzηιєśℓιś¢ιє ѕιę ρσηα∂ ¢нмυяу. ¢zυłєś ѕιę вαя∂zσ ηιєρєωηιє, α ʝє∂ηαк тσωαяzуѕтωσ ∂υѕzу ¢ιę υѕρσкαʝαłσ. ω ρєωηум мσмєη¢ιє ʝє∂ηα вυяzσωα ¢нмυяα zα¢zęłα z ∂υżą ρяę∂кσś¢ιą ρяzємιєѕz¢zαć ѕιę ω ωαѕzą ѕтяσηę. ¢σ zяσвιѕz? ρυś¢ιѕz ηιєzωукłу ρяzє∂мισт тωσʝєʝ ∂υѕzу ι ω яєzυℓтα¢ιє υρα∂ηιєѕz ηα zιємιę z ∂υżєʝ ωуѕσкσś¢ι, 👌

Odpowiedz
4

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej