Jaki typ faceta najbardziej Ci odpowiada?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź naszego nowego bota! Rozpocznij rozmowę

Komentarze sameQuizy: 41

Mia56

Pracoholik, po moim trupie!

Odpowiedz
_-PchlarzYT-_

_-PchlarzYT-_

Typ siłacza –
Gdy jest się chłopcem, i robi się quiz dla dziewczyn. Czyli będę, idealny! Jestem wysportowany, silny, opiekuńczy, czegoś brakuje? No nie!

Odpowiedz
Acily

Acily

Typ zwykłego faceta

Uważam, że nikt nie jest „zwykły”, cokolwiek to ma znaczyć.

Odpowiedz
1
AgiSul

AgiSul

Jesteś osobą bardzo wymagającą, wręcz władczą. Facet, z którym byś była nie mógłby Cię w żaden sposób ograniczać. Dlatego potrzebujesz mężczyzny, który w 100% spełniałby Twoje wszystkie zachcianki, słuchał Twoich żali i zawsze był przy Tobie, niezależnie od sytuacji. Podziel się wynikiem w komentarzu
hah.. zgadzam się 😝

Odpowiedz

Alicjax76

Jesteś osobą bardzo wymagającą, wręcz władczą. Facet, z którym byś była nie mógłby Cię w żaden sposób ograniczać. Dlatego potrzebujesz mężczyzny, który w 100% spełniałby Twoje wszystkie zachcianki, słuchał Twoich żali i zawsze był przy Tobie, niezależnie od sytuacji. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
AkumiXeen

AkumiXeen

Typ pracoholika
Ahh, Han Solo <3

Odpowiedz
lk1216

lk1216

Typ zwykłego faceta

Zdecydowanie nie! Stawiam na coś szalonego, i chcę kogoś, kto razem ze mną będzie szalał i podróżował

Odpowiedz
Wikle

Wikle

Typ zwykłego faceta
Najbardziej kręci Cię normalność. Poszukujesz mężczyzny, który tak jak i Ty ceni tradycję. Lubisz zwykłą, szarą codzienność i marzy Ci się dzielenie jej właśnie z taką osobą. Nie chcesz, aby Twój facet interesował się sportami ekstremalnymi czy poszukiwał przygód. Pewnie strasznie byś się o niego bała. Będziesz w pełni zadowolona, gdy razem usiądziecie na kanapie i obejrzycie film.

Autorkę/autora chyba pogięło! Nienawidzę tych normalnych -_-.

Odpowiedz
Magic2803

Magic2803

Typ przyjaciela
Jesteś osobą bardzo wymagającą, wręcz władczą. Facet, z którym byś była nie mógłby Cię w żaden sposób ograniczać. Dlatego potrzebujesz mężczyzny, który w 100% spełniałby Twoje wszystkie zachcianki, słuchał Twoich żali i zawsze był przy Tobie, niezależnie od sytuacji.
Zgadzam się w 1000% xd

Odpowiedz
1
Musako_Yuuki_Daria

Musako_Yuuki_Daria

Typ zwykłego faceta

Najbardziej kręci Cię normalność. Poszukujesz mężczyzny, który tak jak i Ty ceni tradycję. Lubisz zwykłą, szarą codzienność i marzy Ci się dzielenie jej właśnie z taką osobą. Nie chcesz, aby Twój facet interesował się sportami ekstremalnymi czy poszukiwał przygód. Pewnie strasznie byś się o niego bała. Będziesz w pełni zadowolona, gdy razem usiądziecie na kanapie i obejrzycie film. Podziel się wynikiem w komentarzu!

~ Jeśli mam być szczera, to… mogę się z tym w POŁOWIE zgodzić.

Odpowiedz
1
home
Nowe
trending_up
Popularne
dashboard
Kategorie

Powiadomienia

Więcej