Jaki samochód miałbyś jako mieszkaniec Kuby?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 16

MalwaANDMalina

MalwaANDMalina

Fiata 126p! QwQ

Odpowiedz
1

AdneresPL

Jeeeeej mam malucha

Odpowiedz
1
Adelina

Adelina

Buicka!
Wygląda na to, że jako mieszkaniec Kuby poruszałbyś się samochodem marki… Buick! Ale nie myśl, że byłby to jeden z nowszych modeli. Przecież jesteśmy na Kubie! Tutaj Twój samochód wyglądałby niczym wyjęty z muzeum motoryzacji – prawdopodobnie pochodziłby z lat 50. XX wieku. Prawdopodobnie też nie zachowałby się aż do teraz w nienaruszonym stanie, jednak dzięki wymianie niektórych części wciąż byłby „na chodzie” i doskonale spełniałby swoją funkcję.

Odpowiedz
1
madzanka

madzanka

Fiata 126p!
Wygląda na to, że jako mieszkaniec Kuby miałbyś… Fiata 126p! W tym kraju nasze maluchy są wciąż, obok samochodów amerykańskich i radzieckich, dosyć popularne. Kubańczycy pieszczotliwie nazywają je „el polaquito”, czyli „polaczek”. Twoje auto być może nie zachowałoby się aż do teraz w stanie nienaruszonym, jednak dzięki wymianie kilku części nadal doskonale spełniałoby swoją funkcję! Chciałbyś mieć taki samochód? A może wręcz przeciwnie, jako Kubańczyk wciąż marzyłbyś o sprowadzeniu nowszego modelu? Daj znać w komentarzu!

:)

Odpowiedz
2
Pysiaaaaa

Pysiaaaaa

Fiata 126p!
Wygląda na to, że jako mieszkaniec Kuby miałbyś… Fiata 126p! W tym kraju nasze maluchy są wciąż, obok samochodów amerykańskich i radzieckich, dosyć popularne. Kubańczycy pieszczotliwie nazywają je „el polaquito”, czyli „polaczek”. Twoje auto być może nie zachowałoby się aż do teraz w stanie nienaruszonym, jednak dzięki wymianie kilku części nadal doskonale spełniałoby swoją funkcję! Chciałbyś mieć taki samochód? A może wręcz przeciwnie, jako Kubańczyk wciąż marzyłbyś o sprowadzeniu nowszego modelu?

Odpowiedz
1
reinedelavie_

reinedelavie_

Buicka!
Wygląda na to, że jako mieszkaniec Kuby poruszałbyś się samochodem marki… Buick! Ale nie myśl, że byłby to jeden z nowszych modeli. Przecież jesteśmy na Kubie! Tutaj Twój samochód wyglądałby niczym wyjęty z muzeum motoryzacji – prawdopodobnie pochodziłby z lat 50. XX wieku. Prawdopodobnie też nie zachowałby się aż do teraz w nienaruszonym stanie, jednak dzięki wymianie niektórych części wciąż byłby „na chodzie” i doskonale spełniałby swoją funkcję. Chciałbyś mieć taki samochód? A może wręcz przeciwnie, jako Kubańczyk wciąż marzyłbyś o sprowadzeniu nowszego modelu?
Może być, ale kolor bym zmieniła.

Odpowiedz
1
voyageuse

voyageuse

Buicka!

Wygląda na to, że jako mieszkaniec Kuby poruszałbyś się samochodem amerykańskiej marki… Buick! Ale nie myśl, że byłby to jeden z nowszych modeli tego samochodu. Przecież jesteśmy na Kubie! Tutaj Twój pojazd wyglądałby niczym wyjęty z muzeum motoryzacji – prawdopodobnie pochodziłby z lat 50. XX wieku, a może nawet z lat 40. lub 30. Prawdopodobnie też nie zachowałby się aż do teraz w nienaruszonym stanie, jednak, dzięki wymianie niektórych części, wciąż byłby „na chodzie“ i doskonale spełniałby swoją funkcję. Chciałbyś mieć taki samochód? A może wręcz przeciwnie, jako Kubańczyk wciąż marzyłbyś o sprowadzeniu nowszego modelu? Daj znać w komentarzu!

Ładny, kocham quizy o samochodach!

Odpowiedz
1
Enigmatka

Enigmatka

•  AUTOR

@voyageuse Bardzo mnie to cieszy 😊💖💕

Odpowiedz
1
Bachantka

Bachantka

Fiata 126p! 😂

Odpowiedz
3
Chandramukhi

Chandramukhi

Oldsmobile’a!
Wygląda na to, że jako mieszkaniec Kuby poruszałbyś się samochodem amerykańskiej marki… Oldsmobile! Ale nie myśl, że chodzi tu o model tuż sprzed likwidacji przedsiębiorstwa Oldsmobile. Jesteśmy przecież na Kubie! Tutaj Twój samochód wyglądałby niczym wyjęty z muzeum motoryzacji – zostałby wyprodukowany nie później, niż w latach 50. XX wieku. Być może pochodziłby nawet z lat 40. lub 30. Prawdopodobnie też nie zachowałby się aż do teraz w nienaruszonym stanie, jednak, dzięki wymianie niektórych części, wciąż byłby „na chodzie“ i doskonale spełniałby swoją funkcję. Chciałbyś mieć taki samochód? A może wręcz przeciwnie, jako Kubańczyk wciąż marzyłbyś o sprowadzeniu nowszego auta? Daj znać w komentarzu!
Fajny ten quiz! 😃

Odpowiedz
1
Enigmatka

Enigmatka

•  AUTOR

@Chandramukhi Dziękuję 💕

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej