Jaki rodzaj pamięci posiadasz?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 42

Rozany-Wiatr

Rozany-Wiatr

Pamięć dotyku
Na podstawie Twoich wyborów stwierdzam, że masz pamięć dotyku! Potrafisz rozróżniać poszczególne odczucia z ciała, np. rozpoznawać znajome osoby za pomocą zapamiętanych uścisków dłoni. Zachęć swoich znajomych do rozwiązania testu i wspólnie przekonajcie się, jakie typy pamięci posiadacie! A Ty podziel się swoim wynikiem w komentarzu!
Tak ja to kinetyk ❤️❤️❤️

Odpowiedz
x_NotMe_x

x_NotMe_x

Pamięć wzrokową msm pamięć fotograficzną

Odpowiedz
IAmAtYourHouse

IAmAtYourHouse

Pamięć emocjonalna
Tak :>

Odpowiedz
.Light.

.Light.

Na podstawie Twoich wyborów stwierdzam, że masz pamięć wzrokową! Jesteś dobry w zapamiętywaniu rzeczy, które widzisz. Aby przyspieszyć proces zapamiętywania, używasz obrazków, schematów, diagramów. Zapisujesz informacje, które musisz zapamiętać. Dzięki tym prostym sztuczkom jesteś w stanie zapamiętać wszystko, czego potrzebujesz!
możliwe, ale mam też dobrze rozwiniętą pamięć słuchową
jany quiz

Odpowiedz

Z....

Pamięć słuchowa
Na podstawie Twoich wyborów stwierdzam, że masz pamięć słuchową! Posiadasz niesamowitą zdolność zapamiętywania dźwięków, głosów i intonacji. To tak, jakbyś miał w sobie dyktafon, który rejestruje wszystko, co słyszysz, a następnie odtwarza to w dowolnym momencie. To dobrze dla Ciebie! Podziel się tym testem ze znajomymi i zachęć ich, aby poznali typ swojej pamięci, a swoim wynikiem pochwal się w komentarzu!

Bardzo możliwe 😉

Odpowiedz

s...a

Szczerze mówiąc tak naprawdę mam inną pamięć niż tą co mi wylosowano… Ale sam w sobie quiz był ciekawy :)

Odpowiedz
o80v08o

o80v08o

Pamięć słuchowa, to akurat prawda

Odpowiedz
so-happy

so-happy

Pamięć emocjonalna

Na podstawie Twoich wyborów stwierdzam, że masz pamięć emocjonalną! Jesteś emocjonalną i wrażliwą osobą. Zapamiętujesz rzeczy, które możesz poczuć. Dla Ciebie najlepszym sposobem na zapamiętanie czegoś jest zastosowanie swojej wiedzy w prawdziwym życiu. Udostępnij ten wynik swoim znajomym! Założymy się, że będą też chcieli poznać swój typ pamięci? A swoim wynikiem pochwal się w komentarzu!

Ciężko stwierdzić, ciekawy quizz

Odpowiedz
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Pamięć wzrokowa

Na podstawie Twoich wyborów stwierdzam, że masz pamięć wzrokową! Jesteś dobry w zapamiętywaniu rzeczy, które widzisz. Aby przyspieszyć proces zapamiętywania, używasz obrazków, schematów, diagramów. Zapisujesz informacje, które musisz zapamiętać. Dzięki tym prostym sztuczkom jesteś w stanie zapamiętać wszystko, czego potrzebujesz! Udostępnij swoje wyniki w mediach społecznościowych i dowiedz się, czy Twoi znajomi są również tym typem wizualnym!

Odpowiedz
Aya_Jiri

Aya_Jiri

Pamięć wzrokowa
Możliwe, choć nie zapamiętuję autentycznie wszystkiego co widzę. Myślę, że wzrok i słuch idą u mnie w parze.
Fajny quiz

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej