Jaki motyw z MovieStarPlanet został zrobiony specjalnie dla Ciebie?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 175

Dzifi

Dzifi

Pastel Valentines to motyw z MovieStarPlanet, który został zrobiony specjalnie dla Ciebie. Kochasz walentynki oraz pastelowe kolory. Jesteś marzycielem, który często buja w obłokach, ale oprócz tego jesteś romantyczny i wrażliwy. Ludzie bardzo Cię lubią, ponieważ niezależnie od sytuacji jesteś dla nich miły. Masz mnóstwo przyjaciół, którzy wiedzą, że można Ci ufać. Koniecznie daj znać w komentarzu czy zgadzasz się z wynikiem.
Nwm.

Odpowiedz
jakas.wariatka

jakas.wariatka

dark fairy tale zgadzam sie z winikem git Quiz

Odpowiedz
Firestar.

Firestar.

Power Players
Power Players to motyw z MovieStarPlanet, który został zrobiony specjalnie dla Ciebie. Kochasz gry komputerowe oraz wyzwania. Jesteś realistą ciągle zapatrzonym w monitor przede wszystkim masz wspaniałe poczucie humoru, dzięki któremu możesz rozluźnić najbardziej napiętą atmosferę. Ludzi na początku odrzuca Twoje hobby, przez co nie chcą się z Tobą zadawać, ale masz kilku bardzo dobrych znajomych, dla których jesteś w stanie zrobić wszystko. Koniecznie daj znać w komentarzu czy zgadzasz się z wynikiem.

Odpowiedz
Itsxaxnoxfakexdevilx

Itsxaxnoxfakexdevilx

Pastel Valentines, i to mi pasuje bo lubię pastelowe kolory.

Pozdrawiam cię miłego dnia lub wieczora albo nocy fajny quiz. <3

Odpowiedz

ZiVv

Dark fale

Odpowiedz
Verdilans

Verdilans

Shop Till U Drop to motyw z MovieStarPlanet, który został zrobiony specjalnie dla Ciebie. Kochasz zakupy oraz przymierzanie różnego rodzaju ubrań. Jesteś optymistą, który cieszy się nawet z najmniejszych rzeczy i uważa, że wszystko jest piękne na swój sposób. Zawsze podążasz za nowymi trendami, dzięki czemu ludzie mówią, że jesteś najbardziej modną osobą, jaką znają. Masz kilku przyjaciół, którzy nigdy Cię nie zawiodą i pomogą w każdym problemie. Koniecznie daj znać w komentarzu czy zgadzasz się z wynikiem.

Odpowiedz
Karmelov

Karmelov

Pastel Valentines

Odpowiedz
FankaKati

FankaKati

Pastel Valentines to motyw z MovieStarPlanet, który został zrobiony specjalnie dla Ciebie. Kochasz walentynki oraz pastelowe kolory. Jesteś marzycielem, który często buja w obłokach, ale oprócz tego jesteś romantyczny i wrażliwy. Ludzie bardzo Cię lubią, ponieważ niezależnie od sytuacji jesteś dla nich miły. Masz mnóstwo przyjaciół, którzy wiedzą, że można Ci ufać. Koniecznie daj znać w komentarzu czy zgadzasz się z wynikiem. Tak zgadzam sie

Odpowiedz
.Malutka.

.Malutka.

Dark Fairy Tale

Dark Fairy Tale to motyw z MovieStarPlanet, który został zrobiony specjalnie dla Ciebie. Kochasz świat fantasy i występujące w nim czarne charaktery. Jesteś marzycielem, który często buja w obłokach, ale oprócz tego jesteś tajemniczy i uparty. Ludzi na początku odpycha Twoje zamiłowanie do fantastyki, ale gdy spotkasz odpowiednie osoby, którym opowiesz o swoim świecie staniesz się dla nich najlepszym przyjacielem. Koniecznie daj znać w komentarzu czy zgadzasz się z wynikiem.
Kojarzę ten motyw ale nie wiem czy jest taki znowu idealny dla mnie XR

Odpowiedz
Elenkaki05

Elenkaki05

Nie jestem marzycielem tylko optymistką

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej