Jaki masz temperament?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 38

Peleopele

Peleopele

jesteś flegmatykiem
tak
fajny quiz

Odpowiedz
1
carmy.

carmy.

Jesteś FLEGMATYKIEM!

To typ spokojny, zrównoważony i elastyczny. Łatwo dostosowuje się do każdych warunków, nie cierpi konfliktów i unika ich za wszelką cenę. Zanim podejmie jakąś decyzję, musi starannie przeanalizować wszystkie za i przeciw. Jest znakomitym obserwatorem, któremu nie umknie żaden szczegół. Zazwyczaj wie o ludziach z bliskiego otoczenia więcej, niż chcieliby zdradzić. Jest wyrozumiały i cierpliwy, nie lubi zmieniać swoich przyzwyczajeń i żyje według własnego rytmu. Kiedy mówi, to spokojnie, cichym głosem, ważąc słowa. Ma dużą skłonność do refleksji i chętnie pogrąża się we własnym świecie. Innych czasami irytuje jego powolność i konserwatyzm. Żywiołem tradycyjnie przypisywanym flegmatykom jest woda. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Zgadza się. Super quiz

Odpowiedz
1
Wiktoria10.pl

Wiktoria10.pl

Jesteś CHOLERYKIEM!
To typ impulsywny, pełen energii i pasji. Nie znosi stagnacji, nie potrafi usiedzieć spokojnie w miejscu. Łatwo się unosi i wpada w gniew, ale zazwyczaj trwa to krótko i dzieje się pod wpływem chwili. Kiedy mówi, to dobitnie, z zaangażowaniem, często uderzając dłonią o stół, by podkreślić wagę swojej wypowiedzi. Cierpliwość nie jest jego mocną stroną, nie ma też zbyt wiele wyrozumiałości dla słabości innych. Jednak porywa za sobą ludzi swoim nieugiętym dążeniem do celu – wyznaje zasadę, że jeśli coś ma być zrobione, trzeba to zrobić natychmiast. Jest ambitny, praktyczny i dobrze się sprawdza jako lider, ale musi czuć, że jest szanowany i, że powierzone mu zadanie odpowiada jego umiejętnościom. Żywiołem tradycyjnie przypisywanym cholerykom jest ogień. Podziel się wynikiem w komentarzu

+1 xd

Odpowiedz
1
Zukos

Zukos

Melancholik
Fajny quiz<3

Odpowiedz
1
chomik_123

chomik_123

Flegmatyk

Odpowiedz
1
-Yukii-

-Yukii-

choleryk, ten opis idealnie mnie opisuje xd

Odpowiedz
1
robacek127

robacek127

melancholik
serio!? akurat z tym się nie zgadzam, jestem niemal całkowitym przeciwieństwem melancholika -_-

Odpowiedz
1

JulaJuli13

Melancholik

Odpowiedz
1
Darth_Vader_SW

Darth_Vader_SW

Jesteś MELANCHOLIKIEM!
To typ ze skłonnością do introwersji, urodzony idealista. Wszystko mocno przeżywa, wszystkim się przejmuje. Kiedy kocha, to na zabój, kiedy jest szczęśliwy, to do głębi duszy, jednak smutek oznacza dla niego głęboki dół. Woli pracować sam, polega głównie na sobie. Jest też bardzo empatyczny, przejmuje się nieszczęściem, problemami świata, w odpowiednich warunkach budzi się w nim duch społecznika. Z chęcią poświęci się pomocy tym, których dotknęła jakaś tragedia. Niestety, sam jest skłonny do wpadania w depresję i miewa wahania nastroju. Żywiołem tradycyjnie przypisywanym melancholikom jest ziemia. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Yep. Cała ja

Odpowiedz
1

Gosieq

Flegmatyk
Oj tak

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej