Jaki masz metabolizm?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 34

magagaskar1234

Tak to jestem ja xdd

Odpowiedz
pokalinka

pokalinka

Każdy z nas zna osobę w towarzystwie, która może najwięcej zjeść. Co więcej, nie jest otyła — może odżywiać się ponad normę, a waga jej nie rośnie. To tak zwany chodzący głodomór. Organizm takiej osoby został zaprojektowany na dietę bogatą w tłuszcze i białka, a węglowodany powinna ograniczać. Po czym poznać ten typ metaboliczny? Pije dużo kawy i dobrze się po niej czuje. Nie lubi słodyczy, ma tendencje do tycia, ale tylko po węglowodanach i cukrze. Jest duszą towarzystwa.

No i tu się nie zgodzę. Tyję od wszystkiego, ale bardzo rzadko. Jem tony jedzenia, i przytuję na miesiąc max 0,1 kg. Kawy nie piję i uwielbiam słodycze. Jestem introwertykiem. Quiz fajny, ale poprawiłabym pewme rzeczy.

Odpowiedz
Hopeless885

Hopeless885

Typ bialkowy

Odpowiedz

domi23417

Typ węglowodanowy
Zgadza się! Nie tyje po deserach, a jedynie po mięsie. W przyszłości zamierzam przejść na wegetarianizm lub weganizm, jednak na razie nie mogę za względu na rodziców. Super quiz!

Odpowiedz
PaniDama

PaniDama

Typ mieszany no i spoko ;p

Odpowiedz
emoji_girl2103

emoji_girl2103

Typ mieszany

Odpowiedz
ewa2n3

ewa2n3

Typ mieszany

Odpowiedz

b....

Typ mieszany
Fajny Quiz, nie wiem jaki mam metabolizm. Jednak wiem że aby mieć pewność w tej kwestii, należy skontaktować się z lekarzem.

Odpowiedz
Kiziamiziaa___

Kiziamiziaa___

Typ białkowy
Świetny quiz!

Odpowiedz
Skarra

Skarra

Typ węglowodanowy

Osoba o takim typie metabolicznym powinna spożywać produkty o wysokiej zawartości węglowodanów i niskiej zawartości tłuszczów oraz białek. Dla takich osób polecane jest przejście na wegetarianizm. Być może ma mały apetyt i jej sylwetka często się zmienia, w zależności od diety – potrafi szybko tyć i chudnąć. Po czym poznać ten typ metaboliczny? Tyje, kiedy je za dużo białka, nie przybiera na wadze po deserach, ma mocne paznokcie i łagodną skórę. Późne jedzenie sprawia, że nie może spać w nocy.

Po części się zgadza

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej