Jaki kolor ma Twoja dusza?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 42

TheGoldenTrio

TheGoldenTrio

Czerwony

Pasuje mi, pasuje 😁😁

Odpowiedz
1

m....

Czerwony!
Wow. Świetny quiz!! ❤️❤️❤️

Odpowiedz
1
.sunlay

.sunlay

•  AUTOR

@_Corney_ Dziękuję bardzo! ❤️

Odpowiedz
1
_Okej_

_Okej_

Czerwony
Super :) lubię ten kolor ❤️

Odpowiedz
1
tajemniczyktos1234

tajemniczyktos1234

Czerwony
Aha ok

Odpowiedz
1
Billie.

Billie.

Niebieski
Według Twoich odpowiedzi stwierdzam, że Twoja dusza ma kolor niebieski! Kolor niebieski najczęściej kojarzony jest z niebem i z wodą w niemal wszystkich jej formach, zwłaszcza spokojnymi morzami czy oceanami. To właśnie stąd nasuwa się główne znaczenie tego koloru – spokój i stabilność. Jesteś zdecydowanie marzycielem, potrafisz marzyć i marzyć, w każdym momencie możesz przenieść się do swojego unikatowego i bajecznego świata, w którym się czujesz najlepiej, oraz introwertykiem, jesteś osobą nie lubiącą przebywać wśród wielu ludzi, wolisz zaglądać do swojego magicznego świata. Oprócz tego, jesteś osobą spokojną i opanowaną, można Cię nazwać oazą spokoju. Określenie "Tajemnicza i piękna" najlepiej pasuje do Twojej osobowości. W sobie, masz pokłady empatii, jednak trudno zaprzyjaźnić Ci się z ludźmi przez brak zaufania. 

No introwertykiem ani oazą spokoju to ja nie jestem

Odpowiedz
1
LemonJuice.

LemonJuice.

Żółty

Odpowiedz
1
quizerka2

quizerka2

czerwony

Odpowiedz
1
Lunaila

Lunaila

Oj dużo tych niebieskich. Mi samej wyszedł ten kolor 🤣

Odpowiedz
2
.sunlay

.sunlay

•  AUTOR
Odpowiedz
2
Wafel15k

Wafel15k

Zielony!
Według Twoich odpowiedzi stwierdzam, że Twoja dusza ma kolor zielony! Owa barwa, jest delikatna dla naszych oczu. Ten kolor szczególnie kojarzy nam się z naturą, być może z powodu, że każda roślina posiada chociaż odrobinę tego pięknego koloru! Jesteś osobą wolącą przebywać na świeżym powietrzu, nie w domu. Lepiej dogadujesz się ze zwierzętami niż z ludźmi. Z tego powodu jesteś introwertykiem oraz realistą. Leniwiec to zwierzę, które Cię idealnie odpisze jeśli chodzi o stosunek do pracy. Wynik się zgadza, czy jest zupełnie na odwrót? Podziel się opinią w komentarzu!

Wszytko się zgadza tylko że ja bardziej lubię spędzać czas w domu niż na podwórku, bo cały czas siedzę w domu

Odpowiedz
1
tesknie_za_Czajnikiem

tesknie_za_Czajnikiem

nie jestem realistą i wolę spędzać czas w domu niż na świeżym powietrzu. no i z tym leniwcem bez przesady

zielony
Według Twoich odpowiedzi stwierdzam, że Twoja dusza ma kolor zielony! Owa barwa, jest delikatna dla naszych oczu. Ten kolor szczególnie kojarzy nam się z naturą, być może z powodu, że każda roślina posiada chociaż odrobinę tego pięknego koloru! Jesteś osobą wolącą przebywać na świeżym powietrzu, nie w domu. Lepiej dogadujesz się ze zwierzętami niż z ludźmi. Z tego powodu jesteś introwertykiem oraz realistą. Leniwiec to zwierzę, które Cię idealnie odpisze jeśli chodzi o stosunek do pracy.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej