Jaki jesteś według Twojego dnia urodzenia?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 74

piece.of.hope

piece.of.hope

Osoby urodzone w sobotę są bardzo wymagające i nie znoszą, kiedy coś idzie nie po ich myśli. Starają się dążyć do ideału, posiadają silne poczucie obowiązku przez co można na nich polegać. Jeśli urodziłeś się w sobotę to prawdopodobnie jesteś urodzonym przywódcą, liderem, który potrafi bez trudu, samodzielnie wszystko załatwić. Jesteś punktualny i systematyczny, organizacja to podstawa w Twoim życiu. Wynik Cię opisuje, a może się pomyliłam? Podziel się wynikiem w komentarzu!
Yyyyy, no nie wiem, raczej jestem tego zaprzeczeniem, może poza byciem liderem:)

Odpowiedz
1
ArtystycznaZelek

ArtystycznaZelek

Czwartek. Zgadzam się

Odpowiedz
WindyGirl22

WindyGirl22

Czwartek i się bardzo zgadza! A tak wg, to super quiz

Odpowiedz
Oligia21

Oligia21

Jeśli urodziłeś się we wtorek, jesteś…
Urodzeni we wtorek są skłonne do walki, nawet jeśli nie zawsze jest ona dobrym rozwiązaniem oraz uwielbiają rywalizację – takich nikt ani nic nie pokona. Niestety takie osoby często mają problem z nawiązaniem kontaktu lub znalezieniem sobie przyjaciół, ponieważ są uparte i zrobią wszystko, byle tylko postawić na swoim i udowodnić, że ich zdanie jest najzupełniej słuszne. Jeśli urodziłeś się we wtorek, prawdopodobnie lubisz otaczać się pięknymi przedmiotami i dążysz do tego, aby otoczenie wokół Ciebie było estetyczne. Zapewne dobrze się uczysz i szybko wpajasz przeróżne informacje. Wynik Cię opisuje, a może się pomyliłam? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
aXalotl

aXalotl

Środa – zbyt prawdopodobne!!!

Odpowiedz
1
Bellatriks2000

Bellatriks2000

Osoby urodzone w środę są obdarzone niezwykłym talentem zabawiania towarzystwa, są także niezwykle inteligentne i charyzmatyczne. Są bardzo wszechstronni i interesują się różnymi dziedzinami, uwielbiają dyskutować. Jeśli urodziłeś się w środę, potrafisz przystosować się do okoliczności i pozwala Ci to na uniknięcie niepotrzebnych nieporozumień. Dobrze wiesz, kiedy i jak zakończyć spór, a to bardzo przydatna cecha! Wynik Cię opisuje, a może się pomyliłam? Podziel się wynikiem w komentarzu!
PRAWDZIWE BARDZO PRAWDZIWE

Odpowiedz
Kleopatra11

Kleopatra11

Sobota – nawet się zgadza

Odpowiedz
1

FankaGumballa-Ola

Niedziela – nawet się zgadza

Odpowiedz
Daralney

Daralney

Środa – totalnie nie ja

Odpowiedz
_blue_Art_

_blue_Art_

Osoby urodzone w niedzielę są obdarzone niezwykłym intelektem i zdrowiem. Urodzeni w niedzielę mają wielkie szanse na objęcie ważnych stanowisk, jeśli tylko się zaangażują. Niestety takim osobom przypisuje się jednocześnie cechy takie jak lenistwo i próżność, mówi się, że wszystko co mają, zawdzięczają szczęśliwemu zbiegowi okoliczności. Jeśli jesteś urodzony w niedzielę, prawdopodobnie bardzo lubisz być publicznie chwalony oraz przyjmować zaszczyty lub gratulacje (a najlepiej wszystko!), pragniesz osiągnąć sławę i wysoką pozycję w społeczeństwie. Wynik Cię opisuje, a może się pomyliłam? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej