Jaki jest Twój wymarzony pupil?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 218

WilczaGwiazda

WilczaGwiazda

Pies niedługo będę miała bo mam już 3 koty Xdd

Odpowiedz

BaxlyNub

Psica
Oto Twój wymarzony pupil! Psica jest dla Ciebie idealnym zwierzakiem! Powinieneś zaadoptować jakąś kundelice dla towarzystwa, którego życie odmienisz na zawsze, będąc przy tym najszczęśliwszą osobą na świecie! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
.Ignis.

.Ignis.

Pies
Szczerze to nie przepadam za psami, mam traumę…
I od kiedy wszystkie hodowle są nieetyczne? Większość hodowli jest całkowicie normalna! Nie wszystkie hodowle polegają na tym, że zwierzęta są ściśnięte w klatce w tragicznych warunkach. Gdyby tak było, to nikt by ich nie kupował. Ludzi zachwycają zadbane zwierzaki, które aż lśnią z czystości, a do tego są potrzebne przecież produkty wysokiej jakości. Poza tym jak ktoś przecież będzie chciał mieć rasowego kota, to z schroniska go przecież nie weźmie. Jeżeli ktoś będzie chciał mieć kota Ragdolla czy Maine Coon, to raczej nie znajdzie go w schronisku czy fundacji. Rasowe zwierzęta z oficjalną gwarancją, że są czystej krwi weźmiesz najłatwiej z hodowli.
Osobiście nie mam nic do dachowców czy kundli, sama mam dwa nierasowe koty. Ale zwierzę z schroniska czy fundacji raczej nie będzie miało oficjalnego oświadczenia o tym, że jest rasowe, choćby nie wiadomo jak przypominałoby daną rasę. Oczywiście to tylko moje zdanie, możecie się nie zgadzać, ale twierdzę, że hodowle nie są takie złe.

Odpowiedz
nikusia1pies3

nikusia1pies3

Kot-nienawidzę kotów jeżeli bym miała propozycje przygarnoć takiego nigdy w życiu

Odpowiedz
Komik_Sans

Komik_Sans

Pies – nie! Moje ulubione zwierzę to jest axolot

Odpowiedz
1
WiktorAndAnimals

WiktorAndAnimals

Coś Ci się pomieszało to pseudo hodowlę są nieetyczne a hodowlę tak

Odpowiedz
Majakoniara123

Majakoniara123

Mysz

Oto Twój wymarzony pupil! Myszka jest dla Ciebie idealnym zwierzakiem! Powinieneś przygarnąć mysz uratowaną z laboratorium, której życie odmienisz na zawsze, będąc przy tym najszczęśliwszą osobą na świecie! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
inatiV

inatiV

Pieseł, ale nie kundel…

Odpowiedz

cudeemi

pies ale wolę mieć kota

Odpowiedz

nintu

to Twój wymarzony pupil! Kot jest dla Ciebie idealnym zwierzakiem! Powinieneś zaadoptować jakiegoś kociaka, którego życie odmienisz na zawsze, będąc przy tym najszczęśliwszą osobą na świecie! Podziel się wynikiem w komentarzu!
KOTY TO NAJ GORSZE ZWIERZĘTA ŚWIATA JA CHCĘ KRÓLIKA KOTY SĄ WREDNE DRAPIĄ ŚMIERDZĄ WYMIENIAĆ DALEJ???

Odpowiedz
.Ignis.

.Ignis.

@nintu mój kot nie śmierdzi i drapie tylko wtedy, gdy się go sprowokuje… wymieniać dalej?

Odpowiedz
Kawa1692

Kawa1692

@nintu Kotý nie śmierdzą to króliki śmierdzą. Tarzają się we własnym gównie. Koty przynajmniej same się myją i są samodzielne.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej