Jaka złota myśl mogłaby pomóc Ci w życiu?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 82

Karoline980

Karoline980

Nie zapominaj pięknych dni!

Cóż, moje życie to taki ciąg – marzycielka-optymistka, pesymistka, niby-realistka, marzycielka-optymistka, pesymistka, i tak dalej, i tak dalej. Mimo tego, że moje życie jest raczej szczęśliwe, nadal mam problemy, ale ludzie tego nie dostrzegają.
Świetny quiz!

Odpowiedz
Zosia_Guzewicz05

Zosia_Guzewicz05

Pomyśl sobie życzenie a zobaczysz co się stanie…
Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz
To funkcjonuje…, osoba która mi wysłała tą wiadomość powiedziała że jej życzenie spełniło się po 13 dniach po odczytaniu tej wiadomości
Wypowiedz życzenie jak skończy się odliczanie:
10…
9…
8…
7…
6…
5…
4…
3…
2…
1…
* wypowiedz życzenie*
Wklej tę wiadomość w ciągu 26min do 13 komentarzy
Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność tego życzenia.

W końcu ostatni

Odpowiedz
Werciax0323

Werciax0323

Nie zapominaj pięknych dni!

Kiedy jesteś zmęczony, kiedy ścierasz się z otoczeniem, kiedy nie widzisz już wyjścia i czujesz się bardzo nieszczęśliwy pomyśl, o pięknych dniach, gdy śmiałeś się, tańczyłeś, gdy byłeś dla wszystkich serdeczny i beztroski jak dziecko. Napełnij umysł radosnymi myślami, serce przebaczeniem, dobrocią, serdecznością, a usta śmiechem i wszystko będzie dobrze. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Bardzo fajny quiz 😘

Odpowiedz
1
KubusPuchatekCute

KubusPuchatekCute

Nie zapominaj pięknych dni!

Zgadzam się, zawsze gdy się stresuję to myślę o dobrych wspomnieniach i jest od razu lepiej ÙwÚ 💖

Odpowiedz
1

Piotr102004

iedy jesteś zmęczony, kiedy ścierasz się z otoczeniem, kiedy nie widzisz już wyjścia i czujesz się bardzo nieszczęśliwy pomyśl, o pięknych dniach, gdy śmiałeś się, tańczyłeś, gdy byłeś dla wszystkich serdeczny i beztroski jak dziecko. Napełnij umysł radosnymi myślami, serce przebaczeniem, dobrocią, serdecznością, a usta śmiechem i wszystko będzie dobrze. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
bialafur

bialafur

Spoczko quiz😊

Odpowiedz
1
bialafur

bialafur

Nie zapominaj pięknych chwil
Kiedy jesteś zmęczony, kiedy ścierasz się z otoczeniem, kiedy nie widzisz już wyjścia i czujesz się bardzo nieszczęśliwy pomyśl, o pięknych dniach, gdy śmiałeś się, tańczyłeś, gdy byłeś dla wszystkich serdeczny i beztroski jak dziecko. Napełnij umysł radosnymi myślami, serce przebaczeniem, dobrocią, serdecznością, a usta śmiechem i wszystko będzie dobrze.

Odpowiedz
1
whitemelancholy

whitemelancholy

Nie zapominaj pięknych dni!

Odpowiedz
1
Ukraine

Ukraine

Każdy dzień przyjmuj jako dar…
Każdy dzień przejmuj jako dar, prezent, a jeśli to możliwe, potraktuj go jako święto. Nie wstawaj rano zbyt późno. Popatrz w lustro i uśmiechnij się. Jeżeli znasz składniki słońca sam możesz je zrobić – weź porcję dobroci, potem dodaj sporo cierpliwości do siebie samego i do innych, nie zapomnij przyprawić tego humorem, żebyś mógł przetrwać porażki i na koniec dodaj odpowiednią porcję chęci do pracy. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Piękny quiz! 🌼

Odpowiedz
2
Brzoz3k

Brzoz3k

„Każdy dzień przyjmuj jako dar…”
Całkiem fajny quiz, mała literówka się zdarzyła ale poza tym spoko 😅

P.S Czy tylko mnie śmieszą komentarze, nazwijmy to, „młodszych użytkowników” którzy żalą się swoimi jakże bolesnymi przeżyciami?

Odpowiedz
1

Szczurek1515

@Brzoz3k wiesz nawet niektórzy młodzi ludzie też mają jakieś problemy wiele się teraz słyszy o molestowaniach, pobiciach czy prześladowaniach więc przepraszam ale to nie jest śmieszne ja nie mówię że zawsze tak jest bo czasami chłopak zerwie z jakimś 12 latką i on myśli że to koniec świata ale niektórzy ludzie mają problemy i to nie jest zabawne

Odpowiedz
1
Brzoz3k

Brzoz3k

Oczywiście, nie twierdzę, że osoby młodsze poważnych problemów nie mają. Tylko teraz pytanie, czy jeżeli takowe są, to czy żalą się tym w takich miejscach…?

Odpowiedz
whitemelancholy

whitemelancholy

@Brzoz3k żalą się w takich miejscach, bo tu są anonimowi. Szukają pomocy wśród dobrych dusz, które niestety coraz rzadziej się spotyka.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej