Jaką osobowość będzie mieć Twoje dziecko?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź naszego nowego bota! Rozpocznij rozmowę

Komentarze sameQuizy: 51

.Lizzy.

.Lizzy.

Choleryk

Odpowiedz
waluta_miceforce

waluta_miceforce

Choleryk
Twoje dziecko będzie ruchliwe, energetyczne, uparte, a czasem wręcz agresywne. Wytrwale będzie dążyło do swoich celów i nie przekonasz go, że nie ma racji. Jeśli chcesz mieć w domu spokój, czasem będziesz musieć się mu podporządkować. Co sądzisz o charakterze swojego przyszłego dziecka? Daj znać w komentarzu!

Zaznaczyłam że nie chce mieć dzieci >.<

Odpowiedz

Maciek2010

Choleryk nie no serio😎

Odpowiedz

lisekfuks05

choleryk

Odpowiedz
Nikt-wazny

Nikt-wazny

Melancholik
Twoje dziecko będzie lękliwe, wycofane, wrażliwe na krytykę, ale uzdolnione artystycznie. Trzeba dodać mu odwagi i wypracować wiarę w siebie. Co sądzisz o charakterze swojego przyszłego dziecka?
Jak dla mnie to dobrze, ale jak ono sobie poradzi w życiu?

Odpowiedz
1
black_mirror_

black_mirror_

@Nikt-wazny będzie musiało mieć więcej wiary w siebie, otaczać się osobami którymi może zaufać 🌈 Pozdrawiam serdecznie 💗

Odpowiedz
1
HueHue

HueHue

Flegmatyk
Twoje dziecko będzie zamknięte w sobie, spokojne, grzeczne i raczej uległe. Będzie chętnie pomagać w domu, a najlepsze towarzystwo dla niego to on sam. Co sądzisz o charakterze swojego przyszłego dziecka? Daj znać w komentarzu!

Noooo, sama taka jestem…

Odpowiedz
Elsa838

Elsa838

@HueHue moje to terz flegmatyk

Odpowiedz
Elsa838

Elsa838

Flegmatyk

Odpowiedz
FrolloLover

FrolloLover

Melancholik
Twoje dziecko będzie lękliwe, wycofane, wrażliwe na krytykę, ale uzdolnione artystycznie. Trzeba dodać mu odwagi i wypracować wiarę w siebie. Co sądzisz o charakterze swojego przyszłego dziecka? Daj znać w komentarzu!

Bidok, ale na pewno kochany 😇 Świetny quiz, a parę cech mojego dziecko na pewno odziedziczy po mnie, bo mam coś z melancholika, choć całościowo to jestem raczej flegmatykiem 🙂

Odpowiedz
1
ChibiGirl

ChibiGirl

Choleryk
Twoje dziecko będzie ruchliwe, energetyczne, uparte, a czasem wręcz agresywne. Wytrwale będzie dążyło do swoich celów i nie przekonasz go, że nie ma racji. Jeśli chcesz mieć w domu spokój, czasem będziesz musieć się mu podporządkować.

Odpowiedz
BookMedalist

BookMedalist

spokojne i grzeczne spoko, ale zaknięte w sobie? No nie…

Odpowiedz
1
ok123

ok123

Sangwinik
Twoje dziecko będzie pewne siebie, optymistyczne, towarzyskie. Czasami będzie przeceniało swoje możliwości i starało się podporządkować sobie innych, również rodziców. Co sądzisz o charakterze swojego przyszłego dziecka? Daj znać w komentarzu!
Of kors lajk ja 😌😀

Odpowiedz
1
home
Nowe
trending_up
Popularne
dashboard
Kategorie

Powiadomienia

Więcej