Jaką osobowość będzie mieć Twoje dziecko?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 53

Roksandra

Roksandra

Sangwinikkkkkkk

Odpowiedz
Paties

Paties

Flegmatyk Moje dziecko będzie zamknięte w sobie, spokojne, grzeczne i raczej uległe. Będzie chętnie pomagać w domu, a najlepsze towarzystwo dla niego to on sam. No trochę smutne.. Nie chce żeby moje dziecko było takie jak ja…

Odpowiedz
.Lizzy.

.Lizzy.

Choleryk

Odpowiedz
waluta_miceforce

waluta_miceforce

Choleryk
Twoje dziecko będzie ruchliwe, energetyczne, uparte, a czasem wręcz agresywne. Wytrwale będzie dążyło do swoich celów i nie przekonasz go, że nie ma racji. Jeśli chcesz mieć w domu spokój, czasem będziesz musieć się mu podporządkować. Co sądzisz o charakterze swojego przyszłego dziecka? Daj znać w komentarzu!

Zaznaczyłam że nie chce mieć dzieci >.<

Odpowiedz

Maciek2010

Choleryk nie no serio😎

Odpowiedz

lisekfuks05

choleryk

Odpowiedz
Nikt-wazny

Nikt-wazny

Melancholik
Twoje dziecko będzie lękliwe, wycofane, wrażliwe na krytykę, ale uzdolnione artystycznie. Trzeba dodać mu odwagi i wypracować wiarę w siebie. Co sądzisz o charakterze swojego przyszłego dziecka?
Jak dla mnie to dobrze, ale jak ono sobie poradzi w życiu?

Odpowiedz
1
black_mirror_

black_mirror_

@Nikt-wazny będzie musiało mieć więcej wiary w siebie, otaczać się osobami którymi może zaufać 🌈 Pozdrawiam serdecznie 💗

Odpowiedz
1
HueHue

HueHue

Flegmatyk
Twoje dziecko będzie zamknięte w sobie, spokojne, grzeczne i raczej uległe. Będzie chętnie pomagać w domu, a najlepsze towarzystwo dla niego to on sam. Co sądzisz o charakterze swojego przyszłego dziecka? Daj znać w komentarzu!

Noooo, sama taka jestem…

Odpowiedz
Elsa838

Elsa838

@HueHue moje to terz flegmatyk

Odpowiedz
Elsa838

Elsa838

Flegmatyk

Odpowiedz
FrolloLover

FrolloLover

Melancholik
Twoje dziecko będzie lękliwe, wycofane, wrażliwe na krytykę, ale uzdolnione artystycznie. Trzeba dodać mu odwagi i wypracować wiarę w siebie. Co sądzisz o charakterze swojego przyszłego dziecka? Daj znać w komentarzu!

Bidok, ale na pewno kochany 😇 Świetny quiz, a parę cech mojego dziecko na pewno odziedziczy po mnie, bo mam coś z melancholika, choć całościowo to jestem raczej flegmatykiem 🙂

Odpowiedz
1
ChibiGirl

ChibiGirl

Choleryk
Twoje dziecko będzie ruchliwe, energetyczne, uparte, a czasem wręcz agresywne. Wytrwale będzie dążyło do swoich celów i nie przekonasz go, że nie ma racji. Jeśli chcesz mieć w domu spokój, czasem będziesz musieć się mu podporządkować.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej