Jaką nowoczesną boginią jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 35

17_lola_17

17_lola_17

Astera – Bogini tańca.

Jesteś nowoczesną Asterą, czyli boginią tańca! Bez Ciebie zabawa byłaby stracona. Bywasz straszną marzycielką, ale co najważniejsze pragniesz żyć w zgodzie ze swoimi wartościami. Twój kompletny symbol to złotawe baleriny oraz zwierzę lama.
Myśle że prawda

Odpowiedz
AloneWolfyx23

AloneWolfyx23

Neter- boginia obcych języków.
Mówię w czterech językach więc może
🐺💙🍫

Odpowiedz
loliwiedzma

loliwiedzma

Neter – Bogini języków obcych.
Jesteś nowoczesną boginią języków obcych. Odpowiadasz za świadome uczenie się języków innych państw, a także sama płynnie w nich mówisz. Świetnie rozumiesz innych ludzi i wiesz doskonale jak ich pocieszyć. Jesteś osobą kreatywną i rozważną. Twój kompletny symbol to flaga, książka oraz zwierzę lis. Jesteś zadowolona z wyniku? Daj znać w komentarzu!

Brzmi kinda ciekawie

Odpowiedz
-Rebelious_souL-

-Rebelious_souL-

epoki i czasu…
z pewnoscia by mi sie troche czasu przydało

Odpowiedz
_Rossi_

_Rossi_

Toria – Bogini epoki i czasu.
Jesteś nowoczesną boginią Torią, czyli boginią epoki i czasu. Twierdzisz, że potrafisz się przenieść do przeszłości bądź przyszłości i zdradzić najważniejsze szczegóły jakie ominęły niektóre osoby. Masz świetny instynkt, nie przejmujesz się drobnostkami i masz dobre serce. Twoje symbole to zegar, czasomierz oraz zwierzę lew. Jesteś zadowolona z wyniku?
Pasuje do mnie :)

Odpowiedz
Dzifi

Dzifi

Lestia- Bogini mody i wieku
Na pewno nie.

Odpowiedz
1
n.nicoleaa

n.nicoleaa

Demida – Bogini pieniędzy.
Jesteś nowoczesną boginią Demidą, czyli boginią pieniędzy. Uważano Cię za kobietę walut i bogactwa, które kreujesz. Potrafisz przewidzieć przyszłość i kierujesz się swoimi celami życiowymi. Jesteś zarozumiała i odważna. Twoje symbole to banknot oraz zwierzę wąż.

Odpowiedz
1
._Jiafy_.

._Jiafy_.

Toria – Bogini epoki i czasu.
Jesteś nowoczesną boginią Torią, czyli boginią epoki i czasu. Twierdzisz, że potrafisz się przenieść do przeszłości bądź przyszłości i zdradzić najważniejsze szczegóły jakie ominęły niektóre osoby. Masz świetny instynkt, nie przejmujesz się drobnostkami i masz dobre serce. Twoje symbole to zegar, czasomierz oraz zwierzę lew. Jesteś zadowolona z wyniku? Daj znać w komentarzu!
Yay!!

Odpowiedz
bimber_hyunjina

bimber_hyunjina

Hellada – Bogini drinków i alkoholu.
Jesteś nowoczesną boginią Helladą, czyli boginią drinków i alkoholu! Gdyby nie Ty, to jakakolwiek impreza odbyłaby się bez konkretnych przypałów. Dążysz do szalonych celów, ale wiesz kiedy trzeba przestać. Jesteś urodzoną energią wulkanu i zawsze każdego uszczęśliwiasz. Twój kompletny symbol to wino, wódka, piwo oraz zwierzę tygrys. Jesteś zadowolona z wyniku? Daj znać w komentarzu!
(Patrząc na mój profil stwierdzam, że to musi być przeznaczenie)

Odpowiedz
1
1234maja

1234maja

Demida – Bogini pieniędzy.
Jesteś nowoczesną boginią Demidą, czyli boginią pieniędzy. Uważano Cię za kobietę walut i bogactwa, które kreujesz. Potrafisz przewidzieć przyszłość i kierujesz się swoimi celami życiowymi. Jesteś zarozumiała i odważna. Twoje symbole to banknot oraz zwierzę wąż. Jesteś zadowolona z wyniku? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej