Jaka dziwna przygoda spotka Cię w te Święta Wielkanocne?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 3

Pauletka

Pauletka

Twój czekoladowy króliczek ożyje!Spotkałaś swoją koleżankę. Okazało się, że kupiła Ci prezent na święta. Był to czekoladowy króliczek. Bardzo się ucieszyłaś, podziękowałaś i wzięłaś na ręce króliczka. Nagle poczułaś, że się rusza. Zaczęliście rozmawiać i zaprzyjaźniliście się. Potem króliczek powiedział, że musi już znikać. „Do zobaczenia w następne święta!” – powiedział króliczek. Następnie zastygł.

Odpowiedz
OliwiaZio

OliwiaZio

Twój czekoladowy króliczek ożyje!

Spotkałaś swoją koleżankę. Okazało się, że kupiła Ci prezent na święta. Był to czekoladowy króliczek. Bardzo się ucieszyłaś, podziękowałaś i wzięłaś na ręce króliczka. Nagle poczułaś, że się rusza. Zaczęliście rozmawiać i zaprzyjaźniliście się. Potem króliczek powiedział, że musi już znikać. „Do zobaczenia w następne święta!” – powiedział króliczek. Następnie zastygł.

chciałabym <3 xd

Odpowiedz
Karmelka1245

Karmelka1245

Siedzisz sobie w domu przed telewizorem. Nagle słyszysz głośne 'PUK'! Okazało się, że to wielkie wielkanocne jajo walnęło w okno Twojego domu. Od razu wybiegłaś na dwór. Okazało się, że jajo straciło przytomność. Postanowiłaś, że mu pomożesz. W końcu trzeba sobie pomagać!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej