Którą kiełbasą morlińską jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 76

Luisek

Teksańska

Odpowiedz
1
Inazuma11Football

Inazuma11Football

Kiełbasa teksańska
No rzeczywiście, lubię jak jest ekstremalnie 😎

Odpowiedz
1
MisteryOfMe

MisteryOfMe

Kiełbasa z szynki

Z tego quizu wynika, że jesteś jak kiełbasa z szynki! Lubisz zakupy i jeść na mieście. Nienawidzisz siedzieć w dom. Każdą wolną chwilę spędzasz z daleka od niego.

Tak, to ja

Odpowiedz
1
Sweetowa3

Sweetowa3

Kiełbaska Śląska

Odpowiedz
2
TeczowyAnanasek

TeczowyAnanasek

Kiełbasa z szynki

Odpowiedz
3

Beauty_Life

Kiełbasa teksańska
Opis totalnie do mnie nie pasuje xd

Odpowiedz
3
kolorowa1234

kolorowa1234

Proszę , uważnie przeczytaj ten list to nie są żarty ! Ten list przeszedł już Polskę ,aż 200 razy . Ludzie którzy nie przeczytali listu a dostali lub przerwali spotkało wielkie nie szczęście . Chcesz dowodu ? Maria Maibal nie przeczytała listu została pozbawiona życia chociaż była niewinna. Janek Sztoch przerwał czytanie listu w ciągu czterech dni zmarł na dotąd niewyjaśnioną chorobę ! Starczy dowodów -teraz wczytaj się w list- . Dawno temu żyła rodzina mająca kupę kasy ! Pewnego dnia ojciec dostał wiadomość o nowej pracy w Malborku.Pomyślnie wyprowadzili się z Polski do obcego miasta.Po wynajęciu mieszkania matka coś podejrzewała ,ponieważ dostali dom za free.A właściciel zmarł na zawał serca chociaż na nic nie był chory sąsiedzi mówili ,że ten dom straszy ! Na noc rodzice ucałowali dzieci na dobranoc.Matka wstała rano powitać dzieci w nowym domu . Odkryła pościel ,a w niej same prochy i list ,,Ha ha ha … Było tu nie mieszkać zły pech ,Duch” mamo ratuj ! ” .Już 20 lat dzieci nadal są szukane przez najlepszych detektywów.Rodzice po tej sytuacji wyprowadzili się do Polski zmarli na sen ,w którym śniły im się ich dzieci i duch zarzynające ich małe główki.

Masz 24godz na rozesłanie twego do 5 osób inaczej pech przejdzie na ciebie kto wie może to też będzie twoja historia (ale żebyś nie miał/miała pecha roześlij to do tych osób błagam

Odpowiedz

julex789

Kiełbasa Teksańska

Odpowiedz
2
Astral1701

Astral1701

Kiełbasa z sznki 🤣

Odpowiedz
3
moonlightbae.

moonlightbae.

Kiełbasa biała

Odpowiedz
3

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej