Jak wynagrodzi Cię Rowena Ravenclaw?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 61

Alexwolff

Alexwolff

Obdarowała Cię jeszcze większą kreatywnością!

W ciągu ostatnich kilka dni stałaś się jedną z najbardziej kreatywnych czarownic! Napisałaś swoją własną książkę, która w bardzo krótkim czasie zniknęła z półek. A to wszystko dzięki temu, że Rowena postanowiła Cię wynagrodzić za wielką mądrość. Otrzymałaś bardzo cenny dar! Zdobędziesz ogromną liczbę fanów, o której Gilderoy Lockhart mógłby jedynie pomarzyć!

W sumie chciałam napisać kiedyś książkę :P

Odpowiedz
Maprie

Maprie

Podaruje mi diadem 💙

Odpowiedz
Aconitum

Aconitum

Podaruje Ci swój diadem!
Przez ostatni czas Rowena zastanawiała się, jak wynagrodzić Cię za Twoją niezwykłą inteligencję i kreatywność. W końcu postanowiła podarować Ci swój diadem! Przedmiot ten obdarza właściciela ogromną mądrością. Stałaś się jedną z najbardziej sławnych czarownic dzięki tej nagrodzie. Otrzymałaś najcenniejszy podarunek, jaki Ravenclaw mogłaby Ci dać. Niejedna Krukonka będzie zazdrosna! Aaaa ale super! 💎

Odpowiedz

hermionagranger44

obdarowała cie jeszcze wieksza kreatywnoscia

Odpowiedz
Fr0o0g

Fr0o0g

Podaruje Ci swój diadem!
Przez ostatni czas Rowena zastanawiała się, jak wynagrodzić Cię za Twoją niezwykłą inteligencję i kreatywność. W końcu postanowiła podarować Ci swój diadem! Przedmiot ten obdarza właściciela ogromną mądrością. Stałaś się jedną z najbardziej sławnych czarownic dzięki tej nagrodzie. Otrzymałaś najcenniejszy podarunek, jaki Ravenclaw mogłaby Ci dać. Niejedna Krukonka będzie zazdrosna! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

A....

W ciągu ostatnich kilka dni stałaś się jedną z najbardziej kreatywnych czarownic! Napisałaś swoją własną książkę, która w bardzo krótkim czasie zniknęła z półek. A to wszystko dzięki temu, że Rowena postanowiła Cię wynagrodzić za wielką mądrość. Otrzymałaś bardzo cenny dar! Zdobędziesz ogromną liczbę fanów, o której Gilderoy Lockhart mógłby jedynie pomarzyć! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Świetny quiz💫

Odpowiedz

b..._

Diadem😃

Odpowiedz
delatine

delatine

diadem…
nie wiem a co wy na horkruksik?

Odpowiedz
kochammanfredavonrichthofena

kochammanfredavonrichthofena

Podarowała mi swój diadem!
UwU

Odpowiedz

.....

Podaruje Ci swój diadem!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej