Jak wyglądałoby Twoje życie w Korei?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 18

AyaBlaze

AyaBlaze

Choi Ji Kyo
„Zawód: projektantka mody.
Partner: mąż (chaebol).
Dzieci: dwójka synów (4 lata i 6 lat) i córka (2 lata).
Miejsce zamieszkania: willa na obrzeżach Seulu.
Miejsce ślubu: sala weselna w Seulu.
Opis:
Twój charakter to pomieszanie artystycznej duszy z racjonalną naturą. Jesteś kreatywna i wrażliwa na piękno, a jednocześnie rozsądna, odpowiedzialna i pracowita. Masz wiele zainteresowań, ale szczególnie ważna jest dla Ciebie moda, która pozwala Ci wykorzystywać dwie strony Twojej osobowości.
Historia:
Wychowałaś się zwyczajnej rodzinie i prowadziłaś życie jak większość Twoich rówieśników. Byłaś bardzo dobrą uczennicą i miałaś kilku bliskich przyjaciół. Do końca ostatniej klasy liceum nie wiedziałaś, co chciałabyś w życiu robić i w końcu wybrałaś dobry kierunek, którego ukończenie gwarantowało Ci dobrą i stabilną pracę. Jednak po pierwszym roku zrezygnowałaś ze studiów i postanowiłaś zająć się projektowaniem ciuchów. Postawiłaś wszystko na jedną kartę i się udało. Na początku zatrudniłaś się w zakładzie krawieckim, by później zostać pracownikiem znanego domu mody, na końcu założyłaś swój własny biznes – na obrzeżach miasta otworzyłaś butik z odzieżą, która łączyła w sobie odzież elegancką, jak i w nowoczesnym stylu. Z czasem (dzięki pokazaniu się w Twoich projektach znanego piosenkarza) Twoja firma stała się sławna i otworzyłaś kolejne sklepy w całej Korei.
Swojego męża poznałaś na jednym z pokazów mody, który organizowałaś. Spodobało Ci się w nim jego obycie, opiekuńczość oraz przyjazne uosobienie. Mimo, że miałaś przeczucie, że może być z tego coś więcej, zaczęliście ze sobą być dopiero po upływie roku, gdy zyskałaś pewność, że to ten jedyny. Twój mąż to cheabol poświęcający dużo czasu pracy, ale jak nikt inny umiejący Ci to wynagrodzić.
Gdy zostaliście parą nie czekaliście długo by sformalizować was związek. Oboje wiedzieliście, że tego pragniecie i nie mieliście żadnych wątpliwości. Ślub wzięliście w jednym z najlepszych hoteli w Seulu. Sala była urządzona bogato, ale z klasą. Wszędzie było pełno kwiatów. Twoja sukienka była o kroju syreny z wyciętymi plecami. Zaprojektował ją dla Ciebie jeden z Twoich bliskich przyjaciół, znany kreator mody.
Mieszkacie w duże, pięknej willi usytuowanej na obrzeżach miasta. Całość utrzymana jest w jasnych barwach i łączy nowoczesność z tradycją. Oprócz standardowych pomieszczeń znajduje się tam siłownia, sala kinowa, biblioteka i Twoja pracownia.
Masz trójkę dzieci, dwóch chłopców i jedną dziewczynkę. Razem z mężem staracie się poświęcać im jak najwięcej czasu, jednak nie jest to możliwe, wtedy zajmuje się nimi opiekunka. Zależy Ci na ich edukacji, dlatego posyłasz ich do najlepszych szkół i zapisujesz na zajęcia poza lekcyjne. Jednak oprócz dbania o ich wykształcenia chcesz by spełniały swoje marzenia i ich w tym wspierasz.”

Odpowiedz
Chloepark

Chloepark

Kang Dong Jin

Imię i nazwisko: Kang Dong Jin. Zawód: pracownica biura turystycznego. Partner: chłopak (piosenkarz). Dzieci: aktualnie jesteś w ciąży, oczekujesz córeczki. Miejsce zamieszkania: Busan. Miejsce ślubu: planuje w dworku. Opis: Jesteś miła i spokojna. Łatwo się ekscytujesz i zawsze starasz się widzieć w człowieku to, co najlepsze. Inni zawsze mogą liczyć na to, że ich wesprzesz i wysłuchasz. Nie pociągają Cię huczne imprezy i wielkie wydarzenia, wolisz spędzać czas w gronie najbliższych Ci osób lub odkrywając coś nowego i niezwykłego. Interesujesz się muzyką i podróżami. Historia: Twoje dzieciństwo było wesołe, pełne przygód i radości. Jedynym smutnym momentem był rozwód Twoich rodziców, który mocno dał Ci w kość i całkowicie zmienił Twoje życie. Wraz z mamą i młodszą siostrą przeprowadziłaś się do Busanu, gdzie musiałaś odnaleźć się w nowej szkole, z dala od wszystkiego co było Ci znane i bliskie. Nie było to łatwe, ale udało się znaleźć prawdziwych przyjaciół, którzy stali się dla Ciebie prawdziwą podporą. Po zakończeniu edukacji postanowiłaś pójść na studia. Długo nie mogłaś zdecydować się na odpowiedni dla Ciebie kierunek, aż w końcu postawiłaś na taki, który pozwoliłby Ci realizować pasję, więc poszłaś na turystykę. Podczas nauki dużo podróżowałaś i udało Ci się przeżyć wiele ciekawych przygód i poznać interesujące osoby. Po ukończeniu studiów rozpoczęłaś pracę w firmie zajmującą się turystyką, gdzie pisałaś przewodniki. Swojego chłopaka poznałaś podczas jednej z wycieczek. Z nowo poznaną znajomą poszłaś na koncert zespołu, w którym on grał. Jako, że była to jego przyjaciółka udało wam się wkręcić na after i tam nawiązała się wasza znajomość. Twój chłopak jest osobą nieokrzesaną, nie przejmującą się konsekwencjami swoich czynów, a jednocześnie uroczą i słodką. Jak nikt inny umie wykorzystać swój urok i nie potrafisz się długo na niego gniewać. Jest on piosenkarzem i często wyjeżdża, jednak Ci to nie przeszkadza. Ufasz mu, a jeżeli istnieje taka możliwość wybierasz się na tour wraz z nim. Mieszkasz wraz z mamą i siostrą. Wszystkie swoje oszczędności poświęcasz na podróże, w które udajesz się w wolnym czasie. Twój pokój jest wyposażony w białe meble i utrzymany w jasnych barwach. Twoje regały są pełne pamiątek z wycieczek oraz książek na temat podróży. Ostatnio dowiedziałaś się, że jesteś w ciąży i będziesz mieć córkę. Twój chłopak bardzo ucieszył się na tą wiadomość i postanowił Ci się oświadczyć. Aktualnie planujecie zakup mieszkania, a potem chcecie skupić się na ślubie. Chciałabyś, żeby uroczystość odbyła się na dworku, a Twoja wymarzona suknia miałaby być z koronki, prosta i ładnie opinająca Twoje ciało.

Akurat słucham Bts I moim biasem jest Jimin a wiecie on jest podobny z opisu I urodził się w Busan😏😂😍 xd

Odpowiedz
Chloepark

Chloepark

Sung Hye Sun

Imię i nazwisko: Sung Hye Sun. Zawód: gospodyni domowa. Partner: mąż (pracownik biurowy w korporacji). Dzieci: dwóch chłopców (8 lat i 7 lat), dwie córki bliźniaczki (5 lat). Miejsce zamieszkania: Unsu-dong. Miejsce ślubu: Kościół w Unsu-dong. Opis: Jesteś spokojna i miła. Lubisz prowadzić stabilne i uporządkowane życie bez stresujących Cię niespodzianek. Nie interesują Cię tematy związane z wiedzą na temat świata i polityki, bo wolisz się skupiać na własnym życiu. Lubisz czytać romanse, oglądać seriale i gotować. Historia: Całe życie mieszkałaś na wsi i nie wyobrażasz sobie, że mogłoby się to zmienić. Często pomagałaś mamie w domu i zajmowałaś się młodszym rodzeństwem. W szkole nie szło Ci najlepiej i z trudem udało się ją skończyć. Nie czułaś potrzeby w pobieraniu dalszej edukacji i zatrudniłaś się jako pomoc kuchenna w pobliskim miasteczku. Z czasem szefostwo widząc Twoje oddanie w pracy awansowali Cię na zastępcę szefa kuchni. Praca bardzo Ci się podobała, bo dawała poczucie bezpieczeństwa, nie była zbytnio wymagająca i pozwalała spełniać jedną z Twoich pasji jaką było gotowanie. Pewnego dnia wraz z współpracownikami udaliście się na imprezę integracyjną do pobliskiego miasteczka. Tam poznałaś swojego męża, który również przyszedł, by miło spędzić czas ze swoimi znajomymi. Pomógł Ci, gdy jeden z pijanych klientów był wobec Ciebie nachalny. Od tego czasu stał się Twoim bohaterem. Pracuje on jako pracownik biurowy w znanej korporacji. Jest spokojny, odpowiedzialny i oddany rodzinie. Bardzo lubicie spędzać ze sobą czas i to daje wam najwięcej radości. Gdy Twój ówczesny narzeczony Ci się oświadczył, byłaś pełna szczęścia i od razu zajęłaś się planowaniem ceremonii. Biorąc pod uwagę, że już od czasów dzieciństwa miałaś dokładne wyobrażenie tego wyjątkowego dnia, więc organizacja poszła Ci bardzo szybko i sprawnie. Ślub wzięliście w kościele, a wesele było huczne, pełne gości, jedzenia i alkoholu. Twoja sukienka miała krój księżniczki i miałaś do niej idealnie dopasowany, długi welon. Mieszkacie w domu jednorodzinnym na wsi, w której się wychowałaś. Jest on urządzony w sposób tradycyjny i sprawia wrażenie bardzo przytulnego. Dzięki Twojej pracy zawsze jest zadbany i panuje w nim porządek. Masz czwórkę dzieci w tym bliźniaczki. Po ślubie zrezygnowałaś z pracy by móc całkowicie poświęcić się swojej rodzinie. Uwielbiasz spędzać czas z dziećmi i organizujesz im ciekawe zabawy. Często gościsz też dzieci z okolicy dzięki czemu Twoje własne mają dużo przyjaciół.

Odpowiedz
Hentai._Girl._

Hentai._Girl._

Imię i nazwisko: Choi Eun Sub.
Zawód: producentka muzyczna.
Partner: mąż (raper).
Dzieci: dwójka synów (3 lata i 6 lat).
Miejsce zamieszkania: apartament w Seulu.
Miejsce ślubu: Plażą na Jeju Island.
Opisu nie będę wstawiać, bo po co, ale ogl super ❤❤❤

Odpowiedz

KarolaGalaxy

Choi Jk Kyo-moje imię
チェ・ジギョ
Mąż Chaleb
Trójka dzieci dwóch synów(4 i 6 lat) i jedna córka(2lata)

Odpowiedz
Jennie.

Jennie.

Zaraz zaraz skąd wiesz że moi rodzice się rozwodzą :0

Odpowiedz
Yurii

Yurii

Choi Eun Sub
Imię i nazwisko: Choi Eun Sub.
Zawód: producentka muzyczna.
Partner: mąż (raper).
Dzieci: dwójka synów (3 lata i 6 lat).
Miejsce zamieszkania: apartament w Seulu.
Miejsce ślubu: Plażą na Jeju Island.
Opis:
Cech***sz się otwartością, kreatywnością, żywiołowością i towarzyskością. Jesteś dość leniwa, ale jeśli chodzi o swoją pasję, jesteś gotowa dać z siebie wszystko. Kochasz muzykę, a w szczególności rap i r&b. Najchętniej spędzasz czas na imprezach, z przyjaciółmi bądź tworząc muzykę.
Historia:
Twoje dzieciństwo nie było łatwe i przyjemne. Nigdy nie poznałaś swojego ojca, a mama nie poświęcała Ci za dużo uwagi. Zawsze sama musiałaś o siebie dbać i mierzyć się z takimi problemami jak brak pieniędzy czy prześladowaniem przez rówieśników. Dzięki temu wyrosłaś na osobę o silnej osobowości, odporną psychicznie i wytrwałą. Od zawsze interesowałaś się muzyką i poświęcałaś jej mnóstwo czasu, ignorując przy tym inne obowiązki jak szkoła. Nauczyciele i przyjaciele nie byli z tego zadowoleni i nie pochwalali Twojego zachowania, ale Ty wiedziałaś czego w życiu chcesz i nie przejmowałaś się ich zdaniem. Dzięki uporowi, ciężkiej pracy i dobrym ludziom, których spotkałaś na swojej drodze udało Ci się znaleźć zatrudnienie w jednej z lepszych agencji muzycznych, która specjalizowała się w Twoich ukochanych gatunkach. Z czasem awansowałaś i zostałaś głównym producentem muzycznym, którego utwory są bardzo znane.
Swojego męża spotkałaś na jednym z firmowych spotkań. Jest on raperem doskonale znanym w swoim środowisku. Połączyła was miłość do muzyki, sposób spędzania wolnego czasu (imprezy, spotkania ze znajomymi) i wspólne spojrzenie na świat. Twój mąż jest osobą niezależną, bezpośrednią, która nie owija w bawełnę, a przy tym opiekuńczą i odpowiedzialną. Doskonale umie znaleźć złoty środek między pracą, a przyjemnościami, co bardzo w nim podziwiasz.
Ślub wzięliście po dłuższym czasie bycia ze sobą. Jako osoby ceniące swoją niezależność nie czuliście wcześniej potrzeby, aby sformalizować wasz związek, jednak z czasem dorośliście do tego by powiedzieć sobie sakramentalne tak i założyć rodzinę. Ceremonia odbyła się na plaży na wyspie Jeju w towarzystwie najbliższych wam rodzin i przyjaciół. Ubrana byłaś w lekką, zwiewną i prostą sukienkę, którą kupiłaś w jednym ze swoich ulubionych sklepów z oryginalną odzieżą.
Mieszkacie w drapaczu chmur nieopodal agencji muzycznej, w której pracujecie. Wasze mieszkanie jest urządzone w sposób nowoczesny. Całość utrzymana jest w chłodnych i ciemnych kolorach. Posiadacie ogromną kolekcję płyt muzycznych i gitar. Ściany zdobią obrazy przedstawiające znanych muzyków oraz dzieła współczesnych artystów.
Masz dwójkę dzieci, chłopców, którzy urodzili się w odstępie trzech lat. Ze względu na Twoje i Twojego męża napięte grafiki oraz wasz brak umiejętności w radzeniu z sobie z małymi dziećmi chłopcy często spędzają czas u rodziców Twojego męża. Chciałabyś, żeby Twoje dzieci wyrosły na osoby odpowiedzialne, z własnym zdaniem i niezależne. Bardzo wspierasz ich zainteresowania i zachęcasz do pogłębiania pasji.

Odpowiedz
Anowiaifoz

Anowiaifoz

Fajny quiz ale zauważyłam błąd. Mianowicie ,”oryginalny” powinno być zamiast „orginalny”

Odpowiedz
olizunka

olizunka

Imię i nazwisko: Choi Eun Sub.
Zawód: producentka muzyczna.
Partner: mąż (raper).
Dzieci: dwójka synów (3 lata i 6 lat).
Miejsce zamieszkania: apartament w Seulu.
Miejsce ślubu: Plażą na Jeju Island.

Odpowiedz
jeaIousjhs

jeaIousjhs

Imię i nazwisko: Choi Ji Kyo.
Zawód: projektantka mody.
Partner: mąż (chaebol).
Dzieci: dwójka synów (4 lata i 6 lat) i córka (2 lata).
Miejsce zamieszkania: willa na obrzeżach Seulu.
Miejsce ślubu: sala weselna w Seulu.
Opis:
Twój charakter to pomieszanie artystycznej duszy z racjonalną naturą. Jesteś kreatywna i wrażliwa na piękno, a jednocześnie rozsądna, odpowiedzialna i pracowita. Masz wiele zainteresowań, ale szczególnie ważna jest dla Ciebie moda, która pozwala Ci wykorzystywać dwie strony Twojej osobowości.
Historia:
Wychowałaś się zwyczajnej rodzinie i prowadziłaś życie jak większość Twoich rówieśników. Byłaś bardzo dobrą uczennicą i miałaś kilku bliskich przyjaciół. Do końca ostatniej klasy liceum nie wiedziałaś, co chciałabyś w życiu robić i w końcu wybrałaś dobry kierunek, którego ukończenie gwarantowało Ci dobrą i stabilną pracę. Jednak po pierwszym roku zrezygnowałaś ze studiów i postanowiłaś zająć się projektowaniem ciuchów. Postawiłaś wszystko na jedną kartę i się udało. Na początku zatrudniłaś się w zakładzie krawieckim, by później zostać pracownikiem znanego domu mody, na końcu założyłaś swój własny biznes – na obrzeżach miasta otworzyłaś butik z odzieżą, która łączyła w sobie odzież elegancką, jak i w nowoczesnym stylu. Z czasem (dzięki pokazaniu się w Twoich projektach znanego piosenkarza) Twoja firma stała się sławna i otworzyłaś kolejne sklepy w całej Korei.
Swojego męża poznałaś na jednym z pokazów mody, który organizowałaś. Spodobało Ci się w nim jego obycie, opiekuńczość oraz przyjazne uosobienie. Mimo, że miałaś przeczucie, że może być z tego coś więcej, zaczęliście ze sobą być dopiero po upływie roku, gdy zyskałaś pewność, że to ten jedyny. Twój mąż to cheabol poświęcający dużo czasu pracy, ale jak nikt inny umiejący Ci to wynagrodzić.
Gdy zostaliście parą nie czekaliście długo by sformalizować was związek. Oboje wiedzieliście, że tego pragniecie i nie mieliście żadnych wątpliwości. Ślub wzięliście w jednym z najlepszych hoteli w Seulu. Sala była urządzona bogato, ale z klasą. Wszędzie było pełno kwiatów. Twoja sukienka była o kroju syreny z wyciętymi plecami. Zaprojektował ją dla Ciebie jeden z Twoich bliskich przyjaciół, znany kreator mody.
Mieszkacie w duże, pięknej willi usytuowanej na obrzeżach miasta. Całość utrzymana jest w jasnych barwach i łączy nowoczesność z tradycją. Oprócz standardowych pomieszczeń znajduje się tam siłownia, sala kinowa, biblioteka i Twoja pracownia.
Masz trójkę dzieci, dwóch chłopców i jedną dziewczynkę. Razem z mężem staracie się poświęcać im jak najwięcej czasu, jednak nie jest to możliwe, wtedy zajmuje się nimi opiekunka. Zależy Ci na ich edukacji, dlatego posyłasz ich do najlepszych szkół i zapisujesz na zajęcia poza lekcyjne. Jednak oprócz dbania o ich wykształcenia chcesz by spełniały swoje marzenia i ich w tym wspierasz.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej