Jak Twoje zachowanie świadczy o Twojej osobowości?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 118

-_-Sunset-_-

-_-Sunset-_-

Myśliciel
Masz uważną świadomość swoich zachowań, która pozwala Ci reagować na okoliczności z obecnością i celowością. Ta świadomość nie jest przypadkowa. Przez całe życie pracowałeś nad tym, aby uświadomić sobie wzorce, świadome i nieświadome, które kształtują sposób reagowania na wzloty i upadki życia. Dzięki duchowości i praktykom medytacyjnym nauczyłeś się stawiać czoła zarówno radości, jak i zmaganiom życiowym. Twoja obecność działa uspokajająco na ludzi wokół Ciebie.
zdecydowanie
super quiz!

Odpowiedz
MFMFMF

MFMFMF

LEKKO DUCH

Odpowiedz
maxymalnymax

maxymalnymax

Myśliciel

Odpowiedz
Hania_2

Hania_2

Jestem buntownikiem to prawda😅

Odpowiedz
where-is-my-mind

where-is-my-mind

Buntownik
Bardzo szybko oceniasz swoje otoczenie, ludzi i sytuacje, które Cię spotykają i w 99% robisz to trafnie. – właśnie nie
Jeśli coś Ci się nie podoba, to natychmiastowo reagujesz, nie powstrzymujesz się także przed wyrażaniem opinii. – na odwrót
Masz dużo pewności siebie i odwagi. – ani trochę
Niczego w życiu się nie boisz, – wszystkiego się boję
chętnie przyjmujesz wyzwania i uwielbiasz zmiany. – boję się zmia
Nie każdy jest w stanie z Tobą wytrzymać. Jesteś niepokorny i bezkompromisowy, jednak masz świetną intuicję i potrafisz okazywać dożywotnią lojalność.
NIC SIĘ NIE ZGADZA

Odpowiedz
BettaGirl

BettaGirl

Buntownik
Bardzo szybko oceniasz swoje otoczenie, ludzi i sytuacje, które Cię spotykają i w 99% robisz to trafnie. Jeśli coś Ci się nie podoba, to natychmiastowo reagujesz, nie powstrzymujesz się także przed wyrażaniem opinii. Masz dużo pewności siebie i odwagi. Niczego w życiu się nie boisz, chętnie przyjmujesz wyzwania i uwielbiasz zmiany. Nie każdy jest w stanie z Tobą wytrzymać. Jesteś niepokorny i bezkompromisowy, jednak masz świetną intuicję i potrafisz okazywać dożywotnią lojalność.

Odpowiedz
Yunisia

Yunisia

Lekkoduch
Lubisz być optymistą. Na co dzień uśmiechasz się i chętnie podnosisz innych na duchu. Uciekasz od problemów i negatywności. Potrafisz stawiać czoła trudom, jednak potrzebujesz do tego czasu i odpowiedniego wsparcia. Niczym się nie przejmujesz i potrafisz odnaleźć się nawet w najtrudniejszych sytuacjach, bo nie tracisz pogody ducha. Opowiadasz najlepsze żarty i potrafisz tworzyć najpopularniejsze memy. Wszyscy znajomi doceniają Twoją naturę, bo przy Tobie mogą zapomnieć o problemach.

Zupełnie nie

Odpowiedz
1
wilcza_lapa_

wilcza_lapa_

Lekkoduch
Tak, ja uwielbiam naprawiać samochody to moje ulu zajęcie :>

Odpowiedz
.Hobby_Horse.Naj_

.Hobby_Horse.Naj_

Lekkoduch

Odpowiedz
Archies

Archies

Buntownik
:0

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej