Jak potoczy się Twoja przygoda z łowcą nagród?

40 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 11

.mint.

.mint.

Rako Hardeen
Właśnie ten łowca nagród przyjął na Ciebie zlecenie. Ciekawy jesteś dlaczego wzbudziłeś największe zainteresowanie właśnie u Rako Hardeen? Zdrap dalej i przekonaj się za co jesteś poszukiwany.

Zniszczenie wierzy radiowej.
W mieście wciąż puszczano propagandy wojenne. Miałeś już serdecznie dość, ponieważ znałeś już każde słowo na pamięć. Gdy zapadł zmierzch zakradłeś się do wierzy radiowej, z której codziennie puszczano reklamę i podłożyłeś bombę. Następnie szybko opuściłeś budynek i kiedy byłeś w bezpiecznej odległości odpaliłeś ładunek. Cała stacja po kilku sekundach została zniszczona.

50 000
Nagroda za Twoją głowę wynosi 50 000 kredytów i nadal rośnie.

Takodana
Łowca nagród znalazł Cię na Takodanie. Pewnie się tego nie spodziewałeś. Sprawdź teraz jak łowca nagród postanowił Cię schwytać!

Ty albo on.
Łowca nagród uprowadził najbliższą Ci osobę i dał Ci ultimatum. Szantażował Cię, że puści go wolno jeśli Ty oddasz się w jego ręce, nie sprawiając kłopotów. Bardzo martwisz się o swoją rodzinę i mimo że Ci się to nie podobało, zrobiłeś jak łowca nagród rozkazał.

Kylo Ren
Klientem okazał się być nikt inny jak Kylo Ren. Musiałeś poważnie obrazić swoim zachowaniem Najwyższy Porządek, że zdesperowany wynajął łowcę nagród, aby Cię schwytał.

Osoba towarzysząca.
Twój najlepszy przyjaciel wychodził dzisiaj za mąż. Nie wyobrażałeś sobie nie przyjść na to przyjęcie. Niestety na Twoje nieszczęście zostałeś złapany przez łowcę nagród. Po długich namowach i sporej gotówki przekonałeś łowcę nagród, aby wybrać się na tą uroczystość razem. Jednak po północy czar prysł, a Ty byłeś zmuszony wracać na jego statek.

Odpowiedz
1
Adelina

Adelina

IG-88
Właśnie ten łowca nagród przyjął na Ciebie zlecenie. Ciekawy jesteś dlaczego wzbudziłeś największe zainteresowanie właśnie u IG-88? Zdrap dalej i przekonaj się za co jesteś poszukiwany.

Gaz.
Zaciągnąłeś siłą kilku ludzi do małego pomieszczenia i zamknąłeś. Wcześniej zaś wpuściłeś do środka gaz rozweselający. Miałeś przy tym ubaw, lecz kiedy zabawa się skończyła, ludzie nie byli zadowoleni. Kiedy uciekłeś niezwłocznie skontaktowali się z łowcą nagród.

30 000
Nagroda za Twoją głowę wynosi 30 000 kredytów i nadal rośnie.

Zygerria
Łowca nagród znalazł Cię na Zygerrii. Pewnie się tego nie spodziewałeś. Sprawdź teraz jak łowca nagród postanowił Cię schwytać!

Co za kanał?!
Zauważyłeś, że łowca nagród chodzi za Tobą od dłuższego czasu. Zacząłeś biec i wtedy byłeś już pewien, że Cię śledził. Skręciłeś w pierwszy lepszy zaułek i jak najprędzej zeszłej do studzienki, aby zgubić łowcę nagród. Ten jednak Cię znalazł i ścigał po kanałach do momentu kiedy trafiłeś na drogę bez wyjścia. Dalszą drogę blokowały kraty, które nie zdołałeś zniszczyć, a Twój przeciwnik zdążył Cię ogłuszyć.

Darth Maul
Klientem okazał się być nikt inny jak niebezpieczny Lord Sithów. Musiałeś poważnie obrazić swoim zachowaniem zabraka, że zdesperowany wynajął łowcę nagród, aby Cię schwytał.

Obniżenie temperatury.
Sprawiałeś dużo kłopotów podczas podróży, dlatego też łowca nagród nie zamierzał traktować Cię łagodnie. Zaciągnął Cię do własnej podróżnej chłodni na statku i zamroził w karbonicie. Dalszą wędrówkę do klienta nie pamiętasz, ponieważ przesiedziałeś zamrożony oraz nie przytomny.

Odpowiedz
2
StarLordStar3

StarLordStar3

Fennec Shand
Właśnie ten łowca nagród przyjął na Ciebie zlecenie. Ciekawy jesteś dlaczego wzbudziłeś największe zainteresowanie właśnie u Fennec Shand? Zdrap dalej i przekonaj się za co jesteś poszukiwany

Dłużnik.
Zadłużyłeś się na bardzo sporą sumkę. Osoba, od której pożyczyłeś pieniądze bardzo się nie cierpliwi, że aż musiała wysłać po Ciebie łowcę nagród.

40 000
Nagroda za Twoją głowę wynosi 40 000 kredytów i nadal rośnie.

Dantooine
Łowca nagród znalazł Cię na Dantooine. Pewnie się tego nie spodziewałeś. Sprawdź teraz jak łowca nagród postanowił Cię schwytać!

Co za kanał?!
Zauważyłeś, że łowca nagród chodzi za Tobą od dłuższego czasu. Zacząłeś biec i wtedy byłeś już pewien, że Cię śledził. Skręciłeś w pierwszy lepszy zaułek i jak najprędzej zeszłej do studzienki, aby zgubić łowcę nagród. Ten jednak Cię znalazł i ścigał po kanałach do momentu kiedy trafiłeś na drogę bez wyjścia. Dalszą drogę blokowały kraty, które nie zdołałeś zniszczyć, a Twój przeciwnik zdążył Cię ogłuszyć.

Ziro
Klientem okazał się być nikt inny jak Ziro. Musiałeś poważnie obrazić swoim zachowaniem hutta, że zdesperowany wynajął łowcę nagród, aby Cię schwytał

Statek do kasacji.
Uciekłeś łowcy nagród, lecz pragnąłeś zemsty na tym, że odważył się Ciebie złapać i sprowadzić do klienta bez Twojej zgody. Gdy tylko łowca nagród oddalił się od swojego statku Ty dyskretnie nadleciałeś swoim myśliwcem i zestrzeliłeś zaparkowany pojazd, niszcząc go kompletnie. Następnie zniknąłeś w hiperprzestrzeni i nigdy więcej nie spotkałeś się z tym łowcą nagród.

Niesamowita zdrapka! 😍

Odpowiedz
1
MaksusKaktus

MaksusKaktus

Super quiz!

Odpowiedz
1
Wolf_world

Wolf_world

Chenlambeck

Właśnie ten łowca nagród przyjął na Ciebie zlecenie. Ciekawy jesteś dlaczego wzbudziłeś największe zainteresowanie właśnie u Chenlambecka? Zdrap dalej i przekonaj się za co jesteś poszukiwany.

Porwanie rancora.

Twoim zdaniem każde zwierzę powinno żyć na wolności. Otóż też włamałeś się do pałacu Jabby na Tatooine i wykradłeś jego pupila, zwracając mu później wolność na jego rodzinnej planecie.

75 000

Nagroda za Twoją głowę wynosi 75 000 kredytów i nadal rośnie.

Naboo

Łowca nagród znalazł Cię na Naboo. Pewnie się tego nie spodziewałeś. Sprawdź teraz jak łowca nagród postanowił Cię schwytać!

Wielkie wejście!

Odpoczywałeś sobie po całym dniu w jednym z tańszych moteli. Leżąc na łóżku zamknąłeś oczy, pragnąc pogrążyć się w śnie. Nagle wielki huk rozbrzmiał po całym pokoju. Odruchowo wstałeś do pozycji siedzącej. Przerażony hałasem dostrzegłeś, że drzwi od pomieszczenia leżą wyważone na podłodze, a w progu stoi nikt inny jak łowca nagród.

Generał Hux

Klientem okazał się być nikt inny jak Armitage Hux. Musiałeś poważnie obrazić swoim zachowaniem Najwyższy Porządek, że zdesperowany wynajął łowcę nagród, aby Cię schwytał.

Powiedz: Aaa!

Klient zamierzał przeprowadzić na Tobie eksperymenty. Uznał, że idealnie się nadajesz. Przykuł Cię do łóżka na czas operacji. Szarpałeś się, chcą zerwać pasy na rękach i nogach, ale było to na nic.

Świetny quiz ♡

Odpowiedz
1
SweetCookies256

SweetCookies256

Super Quiz! ( jeśli można tak to nazwać ) (;^ω^)

Odpowiedz
1
kinia_165

kinia_165

Bossk
Handel bronią
30 000
Yavin 4
W sidłach
Dryden Vos
Prawda wyszła na jaw.
Świetna zdrapka!

Odpowiedz
1
WinterWidow

WinterWidow

4-LOM
Utrudnianie śledztwa.
3 000
Naboo
Wielkie wejście!
Obi-Wan Kenobi. O tak, bardzo proszę zabierzcie mnie do niego. 💜
Ramię w ramię.
Świetny quiz.

Odpowiedz
1
.Raya

.Raya

To tak
Złapać postanowił mnie Din
Za handel bronią
Nagroda za moją głowę wynosi 300 000 kredytów (przyznam, że całkiem opłacalny interes xd)
Złapał mnie na geonosis (głupia ta planeta, ha tfu! Musiałam być bardzo zdesperowana xd)
Szczelił do mnie strzałką usypiającą
I chciał zawieźć do Tarkina (a to parszywy szczur, z imperium się zmawia! zdrajca!)
No i się rozbiliśmy. Na szczęście przeżyłam, i teraz mogę spokojnie pisać ten komentarz xd
Świetny quiz^^

Odpowiedz
2

H...9

1.Embo
2.Senator w opałach
3.500
4.Kashyyyk
5.Napijemy się
6.Hrabia Dooku
7.Kolacja

Super😃

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej