Ile miałbyś lat, gdybyś żył w oceanie?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 86

Insanismicus

Insanismicus

Nieskończoność!
Uuu

Odpowiedz
siemagowniarze123

siemagowniarze123

Nieskończoność XD
~Szafirowa Gwiazda

Odpowiedz
Ixsterka

Ixsterka

3 sekundy xD

Odpowiedz
AiriDevaux

AiriDevaux

Nieskończoność!
Ocean nadal jest w większym stopniu niezbadany. To daje nam wrażenie, że ciągnie się w nieskończoność, a nasza wyobraźnia sięga tam, gdzie wody nie są zbyt głębokie. Tak samo jest z Twoim morskim wiekiem! Nie ma na świecie osoby, która byłaby w stanie podać Twój dokładny wiek – właśnie ze względu na to, że jesteś najstarszą rybą w podwodnym świecie. Twoja wiedza o wodach jest ogromna i raczej już nic nie jest w stanie Cię zaskoczyć. Jak się z tym czujesz? Pamiętaj, aby nie brać wyniku na poważnie. Podziel się wynikiem w komentarzu! Okej… Czy jak jestem najstarsza, to też najmądrzejsza? Jej!

Odpowiedz
-kreska-

-kreska-

3 sekundy

Odpowiedz
2011okiD

2011okiD

4357 lat!
Możesz być zaskoczony, ale… to średni wiek! Wiele już doświadczyłeś w podwodnym świecie, jednak równie wiele (a może nawet więcej) czeka Cię w przyszłości. Masz dobre kontakty z rybami, znasz każdy zakątek rafy koralowej, a także potrafisz ekstremalnie szybko pływać. Jak się z tym czujesz? Pamiętaj, aby nie brać wyniku na poważnie. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Cannelle

Cannelle

Super pomysłowy quiz💛💛💛

Odpowiedz
sasha112

sasha112

3 sekundy Xd fajny qiuz

Odpowiedz
1
WolfQuiz

WolfQuiz

Nieskończoność!
Ocean nadal jest w większym stopniu niezbadany. To daje nam wrażenie, że ciągnie się w nieskończoność, a nasza wyobraźnia sięga tam, gdzie wody nie są zbyt głębokie. Tak samo jest z Twoim morskim wiekiem! Nie ma na świecie osoby, która byłaby w stanie podać Twój dokładny wiek – właśnie ze względu na to, że jesteś najstarszą rybą w podwodnym świecie. Twoja wiedza o wodach jest ogromna i raczej już nic nie jest w stanie Cię zaskoczyć. Jak się z tym czujesz? Pamiętaj, aby nie brać wyniku na poważnie. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Marsio

Marsio

Nieskończoność

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej