Ile % ma Twoja życiowa bateria?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 218

DeeDay

DeeDay

53%
Czuję się jak 30
Fajny quiz

Odpowiedz
Firestar.

Firestar.

53%
Twoja życiowa bateria ma zaledwie 53%! Zapewne czujesz się zniechęcony do wszystkiego i tylko czekasz aż miną kolejne dni. Twoje życie bardziej przypomina wegetację. Jesteś zmęczony własną codziennością. Potrzebujesz diametralnej zmiany – inaczej uschniesz i zmarnujesz swoje życie, czekając na śmierć. Jest jeszcze dla Ciebie nadzieja.

Odpowiedz
Olisa119

Olisa119

98% super quiz

Odpowiedz

y...a

71 procent quiz świetny, jak każdy na Twoim profilu :-)

Odpowiedz
-galaxy-

-galaxy-

98 i dobrze

Odpowiedz
moonlightbae.

moonlightbae.

71%
Ale ja mam cele XD

Odpowiedz

B...r

71%
Twoja życiowa bateria ma 71%! Jeżeli nie jesteś osobą po 30-stce, to ten wynik powinien Cię zmartwić! Nie tryskasz energią i entuzjazmem, zdarza Ci się marnować czas na nieznaczące czynności. Posiadasz jednak nadal wewnętrzną siłę i motywację, którą powinieneś w końcu wykorzystać. Skup się na poważnych celach w życiu i zacznij je spełniać.

Odpowiedz

Fami

98%

Odpowiedz
LilyZuza

LilyZuza

98%
Jesteś wulkanem energii! Twoja życiowa bateria ma 98%! Posiadasz ogromne możliwości, chęci i siłę. Wszystkie ambitne pomysły możesz wykorzystać, jednak bądź rozsądny. Nie przejmuj się błędami, bo one mogą Cię zatrzymać i znacząco obniżyć Twoją energię. Dbaj o zdrowie i nadal dąż do spełnienia marzeń, a będziesz bardzo szczęśliwy.

Odpowiedz
NICKIb

NICKIb

100%

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej