Horoskopquiz – Jaki jest Twój poziom inteligencji?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 49

_Astro.Lalis_

_Astro.Lalis_

Bliźnięta zgadza się jestem inteligentna. :D

Odpowiedz
Rina.Ooto

Rina.Ooto

Bliźnięta – taak, zgadza się :3

Nie marudźcie na zodiaki, niektórym pasują. Weźcie na takie quizy poprawkę humorystyczną i już :3
Naprawdę fajny quiz, po prostu trzeba uważać żeby kogoś nie urazić ;)

Odpowiedz
1
Kicia_Games

Kicia_Games

Ciekawe, jak znak zodiaku może określić poziom IQ, gdy nawet zwykłe cechy charakteru nie odpowiadają realiom :))

Moim zdaniem tego typu quizy nie powinny znajdywać się na SG.

Odpowiedz
4
Silenyss

Silenyss

Ło kurde to lew jest glupi a panna juz marda

Odpowiedz
1
Pomyluneczka

Pomyluneczka

Strzelec:
Strzelec to niestrudzony odkrywca, który uwielbia uczyć się nowych rzeczy. Chętnie poznaje świat, tym samym zdobywając nieocenione doświadczenie. W dodatku jest zainteresowany tak wieloma tematami, że trudno wyobrazić sobie kogoś bardziej zafascynowanego zdobywaniem wiedzy. Zodiakalny Strzelec, mając ciekawski i energiczny charakter, zawsze musi wiedzieć więcej i więcej. Czasem wydaje się wręcz niepoważny w swoich dążeniach do poszerzania horyzontów. Wbrew pozorom Strzelec odznacza się wielką przenikliwością. Nic dziwnego, że wielu odkrywców urodziło się właśnie pod tym znakiem. Zgadzasz się z wynikiem, czy może wręcz przeciwnie? Koniecznie podziel się wynikiem w komentarzach i napisz, czy jesteś zadowolony z wyniku!
No niby częściowo to prawda ale jak można określić poziom inteligencji? No wiem, że horoskop itp ale ktoś może to wziąć do siebie

Odpowiedz
.Tiger_Wruzka.

.Tiger_Wruzka.

Koziorożec:
Koziorożce sprawiają wrażenie osób spokojnych. I nie jest to mylne wrażenie. Cech**e je bowiem dominacja rozumu nad emocjami oraz umiejętność spokojnej i dogłębnej analizy. Dzięki temu potrafią znaleźć racjonalne wyjście z każdej, nawet tej trudnej sytuacji. Koziorożce charakteryzuje również ambicja, wytrwałość w dążeniu do celów oraz ciężka praca. Każde powierzone sobie zadanie starają się wykonać jak najlepiej, a przychodzi im to łatwo, ponieważ mogą się pochwalić zdumiewająco bystrym umysłem. Zgadzasz się z wynikiem, czy może wręcz przeciwnie? Koniecznie podziel się wynikiem w komentarzach i napisz, czy jesteś zadowolony z wyniku!

Odpowiedz
._Zabka_.

._Zabka_.

Pocałuj swoją rękę 10 razy, wklej to do 3 innych Quizów i wpisz w google 666, a zobaczysz co się stanie z twoją ręką.

Odpowiedz
.Hiraeth.

.Hiraeth.

Panna:

Można powiedzieć, że Panna istnieje po to, by prowadzić badania. To typowy naukowiec, który uwielbia analizować dane i fakty oraz sporządzać statystyczne zestawienia. Zodiakalna Panna szuka ukrytych wzorców oraz anomalii. Wyciąga z nich wnioski, dzięki czemu osiąga wielkie sukcesy. Częścią tego, co czyni Pannę tak inteligentną osobą, są jej zdolności organizacyjne. Wygląda to trochę tak, jakby miała w głowie ogromną bazę danych, w której wszystko jest skategoryzowane i oznaczone. Panna może w każdej chwili sięgnąć do swojej pamięci i wyciągnąć informacje, których akurat potrzebuje. Panna zawsze jest głodna wiedzy, a więc w naturalny sposób staje się osobą, do której każdy chętnie uda się po radę. W wielu przypadkach Panna staje się osobą po prostu niezbędną dla ludzi ze swojego najbliższego otoczenia. Zgadzasz się z wynikiem, czy może wręcz przeciwnie? Koniecznie podziel się wynikiem w komentarzach i napisz, czy jesteś zadowolony z wyniku!

Nienawidzę przedmiotów ścisłych i badań, ale mimo wszystko IQ mi nie brakuje

Odpowiedz
I.dont.care

I.dont.care

Zodiakalny Wodnik uwielbia technologię oraz szeroko rozumiany postęp. W dodatku czyta bardzo dużo książek i ciągle poszerza swoją wiedzę. W ten sposób ma punkt wyjścia do rozwijania własnych pomysłów. Najważniejszym dążeniem Wodnika jest znalezienie uniwersalnej prawdy. Nigdy nie przyjmuje niczego na wiarę. Jeśli ktoś powie, że coś jest prawdą, dla Wodnika to żaden dowód. On musi samodzielnie wszystko sprawdzić. Dopiero wówczas będzie mógł przekonać się do jakiejś idei. Zgadzasz się z wynikiem, czy może wręcz przeciwnie? Koniecznie podziel się wynikiem w komentarzach i napisz, czy jesteś zadowolony z wyniku!

Ej czemu to jest takie prawdziwe 😅

Odpowiedz
.Meilin.cat.

.Meilin.cat.

Ryby:

Ryby to dwoisty znak zodiaku. Cechu.je się przeciwieństwami. Ryby łączą zimę z wiosną, nowość ze starym. Właśnie dlatego ich talenty mogą być przeróżne. Wśród Ryb znajdziemy szereg przedstawicieli różnych zawodów: naukowców, urzędników, artystów, przedsiębiorców. Prawdziwy miszmasz. Możesz spotkać Ryby piekielnie inteligentne, jak i zupełnie przeciętne. Zgadzasz się z wynikiem, czy może wręcz przeciwnie? Koniecznie podziel się wynikiem w komentarzach i napisz, czy jesteś zadowolony z wyniku!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej