Horoskopquiz: Jaka jest Twoja szczęśliwa liczba?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 12

pomadka

pomadka

liczba 1

Odpowiedz
1

V...e

Rak – liczba 2
Rakiem rządzi Dwójka, liczba Księżyca. Jesteś emocjonalna, romantyczna, przyjacielska i wolisz partnerstwo od działania w pojedynkę. Unikasz konfrontacji, nie lubisz konfliktów. Wrażliwa z Ciebie osoba. Każda kłótnia kosztuje Cię wiele emocji i energetycznie ściąga Cię w dół. Pochłaniasz uczucia innych, jak gąbka, ponieważ masz wysoko rozwiniętą intuicję. Szybko wcielasz się w rolę opiekuna. Zawsze wyciągasz do ludzi pomocną dłoń. Twoja matczyna natura objawia się w każdej sferze Twojego życia. Ciekawy fakt: Luna co dwa dni podróżuje przez inny znak zodiaku. To wyjaśnia Twoją częstą huśtawkę nastrojów.

Odpowiedz
1
.mint.

.mint.

Fajny quiz!

Odpowiedz
1
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Baran i Skorpion – liczba 9

Dziewiątki władane przez Marsa są impulsywne oraz pewne siebie, podobnie jak Baran i Skorpion. Masz silną osobowość, która wyróżnia Cię z tłumu. Jesteś liderką z natury, lecz nie masz problemu z płynięciem pod prąd, jeśli inni za Tobą nie nadążają. Ważne, że Ty się realizujesz w każdej dziedzinie, jakiej się podejmiesz. Wyrażasz siebie w twórczy sposób i zawsze robisz coś dobrego dla świata. Liczba 9 wiąże się z akcją, pasją oraz sukcesem. Jeśli go widzisz, znaczy to, że masz brnąć do przodu, choćby nie wiem co.

Odpowiedz
Chandramukhi

Chandramukhi

Bliźnięta i Panna – liczba 5

Odpowiedz
1
medine

medine

9
To raczej pechowa xd

Odpowiedz
1
ptakoberus

ptakoberus

Liczba 7
Jest to moja ulubiona Liczba jednocyfrowa i wszędzie ją widzę, oraz praktycznie zawsze wyrzucam ją rzucając kośćmi podczas gry…

Odpowiedz
1
813

813

Koziorożec – liczba 8
o matulu, wyszła mi moja ulubiona cyfra 😂
fajny quiz 💜

Odpowiedz
2
Kasjopea

Kasjopea

Byk i Waga – liczba 6

Odpowiedz
1
Lizawietta

Lizawietta

Ryby – liczba 7

Neptun to wysoce uduchowiona planeta energią odpowiadająca liczbie 7. Reprezentuje sny, prawdę i głębię. Siódemki ucieleśniają te cechy, podobnie jak zodiakalne Ryby. Uwielbiasz pływać po marzycielskich wodach i najlepiej czujesz się w domu, gdy jesteś sama. Godzinami potrafisz rozmyślać o rzeczach nie z tej Ziemi. Zwykłe życie nie ma dla Ciebie zbyt dużej wartości. Zazwyczaj ciągnie Cię do ekscentrycznych ludzi. Jesteś bystra. Niestety, niewiele osób poznaje Cię na głębszym, duchowym poziomie, chociaż Ty z łatwością rozumiesz innych. Widzisz Siódemkę? To znak, abyś zaufała swojej intuicji – nadchodzą dobre rzeczy.

Mega quiz💗😘

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej