Horoskopquiz: Czego możesz spodziewać się w 2021 roku?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 24

_Noite_

_Noite_

Waga:
Rok 2021 będzie prawdopodobnie bardzo kreatywny i skoncentrowany na artystycznych poszukiwaniach. Chociaż Waga doświadczy pewnych problemów, większość z nich będzie raczej rozpatrywana w kategoriach kolejnych wyzwań, które stanowią okazję do rozwoju. W roku 2021 Waga nie będzie przejmować się przeciwnościami losu. Wykorzysta je raczej do pracy nad sobą.
Bardzo ważne dla Wagi okaże się uznanie ze strony innych. Waga w 2021 roku będzie zabiegała o uwagę, by poprawić swoje możliwości zawodowe. Być może nawet uda jej się rozwinąć karierę (np. artystyczną), ale tylko pod warunkiem, że poważnie potraktuje kolejne zadania, jakie się przed nią pojawią. Podobał Ci się quiz? Koniecznie daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
1
A.n.a

A.n.a

Baran:
Horoskop na 2021 rok przewiduje, że będzie to pozytywny okres w życiu Barana. Istnieje duże prawdopodobieństwo rozpoczęcia niezwykle interesujących projektów, które na długie miesiące napełniać będą Barana pozytywną energią. Niestety Baran będzie w tym roku nieco sfrustrowany. Nie wszystkie jego ambicje uda się zaspokoić w zadowalającym stopniu. Choć Baran cały czas będzie się rozwijał, to jego plany zakładają o wiele większe osiągnięcia. Jeśli zabraknie mu cierpliwości, w jego głowie powstanie wiele negatywnych myśli.

Odpowiedz

S...s

Byk
W roku 2021 Byk powinien ustalić nowe cele – osobiste lub zawodowe. Jeśli do tej pory działał na autopilocie, bez wyraźnego kierunku, teraz pojawi się doskonała okazja, by to zmienić. Cokolwiek Byk wybierze, niech to będzie konkretny i przemyślany cel – a do tego realistyczny, by nie przekształcił się w źródło frustracji i rozczarowania.
To, nad czym Byk powinien popracować, to zaborczość. Istnieje spore ryzyko, że właśnie ta cecha charakteru sprawi mu najwięcej problemów w tym roku. Jego zachowanie może spowodować cierpienie bliskiej mu osoby, więc warto tę przestrogę umieścić na początku prognozy astrologicznej. Podobał Ci się quiz? Koniecznie daj znać w komentarzu!
A już więcej na: https://przewodnikduchowy.pl/wt/horoskop-roczny-byk.php
Wspaniały quiz, powinien trafić na SG 😘😁😆

Odpowiedz
1
Malinkowa_Anabell

Malinkowa_Anabell

•  AUTOR

@.Selene. Dziękuję, że tak uważasz ❤

Odpowiedz
1

B...m

Bliźnięta

Czyli ten rok zapowiada dla mnie
raczej dobrze 😅
Tak poza tym to świetne quizy!!!

Odpowiedz
2
Malinkowa_Anabell

Malinkowa_Anabell

•  AUTOR

@Baboom Dziękuję, miło mi to słyszeć ❤

Odpowiedz
1
badOFme

badOFme

Już byłam przerażona bo nie mogłam znaleźć strzelca

Odpowiedz
1
LadyMajaa

LadyMajaa

Pomysłowy i fajny quiz

Odpowiedz
1
Malinkowa_Anabell

Malinkowa_Anabell

•  AUTOR

@LadyMajaa Dziękuję 💕

Odpowiedz
Mrs.Em

Mrs.Em

Koziorożec:
Ten rok Koziorożec zacznie z niepewnością w sercu. Powodem są decyzje, które zostaną podjęte w pierwszych dniach stycznia, a może jeszcze w grudniu ubiegłego roku. Efekty są na tyle nieprzewidywalne, że Koziorożec może mieć spore problemy z zapanowaniem nad emocjami (a to przecież nieczęsto mu się przytrafia). Oczywiście to nie oznacza, że Koziorożec w 2021 roku cały czas będzie miał pod górkę. Wręcz przeciwnie, pod wieloma względami zrobi znaczne postępy. Pojawią się nowe wyzwania i osoby, które skutecznie pomogą Koziorożcowi poradzić sobie z najtrudniejszymi zadaniami. Podobał Ci się quiz? Koniecznie daj znać w komentarzu! A już więcej na: https://przewodnikduchowy.pl/wt/horoskop-roczny-koziorozec.php

Myślę, że jest to całkiem prawdopodobne, bo teraz już zastanawiam się nad kilkoma moimi decyzjami, no i mam nadzieję, że w tym roku będą jakieś postępy lub coś osiągnę 😅A na poznanie nowych osób jestem bardzo otwarta :)

Świetny quiz! Pozdrawiam

Odpowiedz
1
Malinkowa_Anabell

Malinkowa_Anabell

•  AUTOR

@Mrs.Em Rozumiem
To fajnie 😉
Dziękuję bardzo ❤
Również pozdrawiam!

Odpowiedz
1
Laurita528

Laurita528

Wodnik:
Wodnik od samego początku będzie wiedział, że czuje się inaczej. Coś się zmieni. Wodnik w 2021 roku cały czas będzie szukał odpowiedzi, o co tutaj chodzi. Czy odkryje tajemnicę? Istnieje taka możliwość, ale o wiele lepiej by było, gdyby poniósł w tej kwestii klęskę. Sekrety są bowiem dla niego bardzo inspirujące. Im więcej będzie miał pytań, tym chętniej będzie pracował. Bardzo dużo zależy teraz od decyzji, jakie zostały podjęte przez Wodnika w poprzednim roku. Jeżeli pracował rzetelnie i świadomie rozwijał siebie, w roku 2021 Wodnik może liczyć na spore sukcesy, będące niejako podsumowaniem jego dotychczasowych wysiłków. Podobał Ci się quiz? Koniecznie daj znać w komentarzu!
Super quiz!!

Odpowiedz
2
Malinkowa_Anabell

Malinkowa_Anabell

•  AUTOR

@Laurita528 Dziękuję 💕

Odpowiedz
.-princess-.

.-princess-.

To może być szczególny rok dla Panny. Może, ale nie musi, ponieważ istnieje szereg warunków, które należy spełnić, by Panna w 2021 roku miała szansę na wyjątkowe sukcesy. Przede wszystkim chodzi o współpracę oraz traktowanie poważnie przekonań innych osób. Panna nie może uważać siebie za najmądrzejszą w okolicy. W ten sposób znacznie ograniczy swoje możliwości.
W roku 2021 Panna często będzie robić zaskakujące rzeczy, których nikt inny nie robi. To dlatego, że jest przekonana o konieczności działania w określony sposób. Jej poglądy mogą jednak nie być podzielane przez otoczenie, więc istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia konfliktów. Jak Panna sobie poradzi w takiej sytuacji? Różnie. Podobał Ci się quiz? Koniecznie daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
2

_..._

Bliźnięta
Wygląda na to, że Bliźnięta w 2021 roku odniosą wiele sukcesów w związkach i małżeństwie. Nawet zawodowe ambicje nie przeszkodzą im w umacnianiu więzi z najbliższymi. Relacje z ludźmi okażą się więc najważniejszą sferą życia, nad którą Bliźnięta będą pracować. Co ciekawe, dobre relacje z ludźmi przyczynią się do odnoszenia sukcesów na wielu różnych płaszczyznach. W roku 2021 Bliźnięta powinny dobrze wykorzystać bieżące tendencje i zbudować trwałe relacje z każdym, kto może przyczynić się do ich własnego rozwoju. Oczywiście nie chodzi tutaj o perfidne wyzyskiwanie ludzi, lecz o zdrowe i pozytywne kontakty. Podobał Ci się quiz? Koniecznie daj znać w komentarzu! A już więcej na: https://przewodnikduchowy.pl/wt/horoskop-roczny-bliznieta.php
Super quiz❤️

Odpowiedz
1
Malinkowa_Anabell

Malinkowa_Anabell

•  AUTOR

@….silver…. Dziękuję ❤

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej