Horoskopquiz: Czego możesz spodziewać się w 2021 roku?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 23

DogsCats

Baran:
Horoskop na 2021 rok przewiduje, że będzie to pozytywny okres w życiu Barana. Istnieje duże prawdopodobieństwo rozpoczęcia niezwykle interesujących projektów, które na długie miesiące napełniać będą Barana pozytywną energią. Niestety Baran będzie w tym roku nieco sfrustrowany. Nie wszystkie jego ambicje uda się zaspokoić w zadowalającym stopniu. Choć Baran cały czas będzie się rozwijał, to jego plany zakładają o wiele większe osiągnięcia. Jeśli zabraknie mu cierpliwości, w jego głowie powstanie wiele negatywnych myśli.

Odpowiedz

.Selene.

Byk
W roku 2021 Byk powinien ustalić nowe cele – osobiste lub zawodowe. Jeśli do tej pory działał na autopilocie, bez wyraźnego kierunku, teraz pojawi się doskonała okazja, by to zmienić. Cokolwiek Byk wybierze, niech to będzie konkretny i przemyślany cel – a do tego realistyczny, by nie przekształcił się w źródło frustracji i rozczarowania.
To, nad czym Byk powinien popracować, to zaborczość. Istnieje spore ryzyko, że właśnie ta cecha charakteru sprawi mu najwięcej problemów w tym roku. Jego zachowanie może spowodować cierpienie bliskiej mu osoby, więc warto tę przestrogę umieścić na początku prognozy astrologicznej. Podobał Ci się quiz? Koniecznie daj znać w komentarzu!
A już więcej na: https://przewodnikduchowy.pl/wt/horoskop-roczny-byk.php
Wspaniały quiz, powinien trafić na SG 😘😁😆

Odpowiedz
1

Malinkowa_Anabell

•  AUTOR

@.Selene. Dziękuję, że tak uważasz ❤

Odpowiedz
1

B...m

Bliźnięta

Czyli ten rok zapowiada dla mnie
raczej dobrze 😅
Tak poza tym to świetne quizy!!!

Odpowiedz
2

Malinkowa_Anabell

•  AUTOR

@Baboom Dziękuję, miło mi to słyszeć ❤

Odpowiedz
1

badOFme

Już byłam przerażona bo nie mogłam znaleźć strzelca

Odpowiedz
1

LadyMajaa

Pomysłowy i fajny quiz

Odpowiedz
1

Malinkowa_Anabell

•  AUTOR

@LadyMajaa Dziękuję 💕

Odpowiedz

Mrs.Em

Koziorożec:
Ten rok Koziorożec zacznie z niepewnością w sercu. Powodem są decyzje, które zostaną podjęte w pierwszych dniach stycznia, a może jeszcze w grudniu ubiegłego roku. Efekty są na tyle nieprzewidywalne, że Koziorożec może mieć spore problemy z zapanowaniem nad emocjami (a to przecież nieczęsto mu się przytrafia). Oczywiście to nie oznacza, że Koziorożec w 2021 roku cały czas będzie miał pod górkę. Wręcz przeciwnie, pod wieloma względami zrobi znaczne postępy. Pojawią się nowe wyzwania i osoby, które skutecznie pomogą Koziorożcowi poradzić sobie z najtrudniejszymi zadaniami. Podobał Ci się quiz? Koniecznie daj znać w komentarzu! A już więcej na: https://przewodnikduchowy.pl/wt/horoskop-roczny-koziorozec.php

Myślę, że jest to całkiem prawdopodobne, bo teraz już zastanawiam się nad kilkoma moimi decyzjami, no i mam nadzieję, że w tym roku będą jakieś postępy lub coś osiągnę 😅A na poznanie nowych osób jestem bardzo otwarta :)

Świetny quiz! Pozdrawiam

Odpowiedz
1

Malinkowa_Anabell

•  AUTOR

@Mrs.Em Rozumiem
To fajnie 😉
Dziękuję bardzo ❤
Również pozdrawiam!

Odpowiedz
1

Laurita528

Wodnik:
Wodnik od samego początku będzie wiedział, że czuje się inaczej. Coś się zmieni. Wodnik w 2021 roku cały czas będzie szukał odpowiedzi, o co tutaj chodzi. Czy odkryje tajemnicę? Istnieje taka możliwość, ale o wiele lepiej by było, gdyby poniósł w tej kwestii klęskę. Sekrety są bowiem dla niego bardzo inspirujące. Im więcej będzie miał pytań, tym chętniej będzie pracował. Bardzo dużo zależy teraz od decyzji, jakie zostały podjęte przez Wodnika w poprzednim roku. Jeżeli pracował rzetelnie i świadomie rozwijał siebie, w roku 2021 Wodnik może liczyć na spore sukcesy, będące niejako podsumowaniem jego dotychczasowych wysiłków. Podobał Ci się quiz? Koniecznie daj znać w komentarzu!
Super quiz!!

Odpowiedz
2

Malinkowa_Anabell

•  AUTOR

@Laurita528 Dziękuję 💕

Odpowiedz

Taekook.forever

To może być szczególny rok dla Panny. Może, ale nie musi, ponieważ istnieje szereg warunków, które należy spełnić, by Panna w 2021 roku miała szansę na wyjątkowe sukcesy. Przede wszystkim chodzi o współpracę oraz traktowanie poważnie przekonań innych osób. Panna nie może uważać siebie za najmądrzejszą w okolicy. W ten sposób znacznie ograniczy swoje możliwości.
W roku 2021 Panna często będzie robić zaskakujące rzeczy, których nikt inny nie robi. To dlatego, że jest przekonana o konieczności działania w określony sposób. Jej poglądy mogą jednak nie być podzielane przez otoczenie, więc istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia konfliktów. Jak Panna sobie poradzi w takiej sytuacji? Różnie. Podobał Ci się quiz? Koniecznie daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
2

_vesper_

Bliźnięta
Wygląda na to, że Bliźnięta w 2021 roku odniosą wiele sukcesów w związkach i małżeństwie. Nawet zawodowe ambicje nie przeszkodzą im w umacnianiu więzi z najbliższymi. Relacje z ludźmi okażą się więc najważniejszą sferą życia, nad którą Bliźnięta będą pracować. Co ciekawe, dobre relacje z ludźmi przyczynią się do odnoszenia sukcesów na wielu różnych płaszczyznach. W roku 2021 Bliźnięta powinny dobrze wykorzystać bieżące tendencje i zbudować trwałe relacje z każdym, kto może przyczynić się do ich własnego rozwoju. Oczywiście nie chodzi tutaj o perfidne wyzyskiwanie ludzi, lecz o zdrowe i pozytywne kontakty. Podobał Ci się quiz? Koniecznie daj znać w komentarzu! A już więcej na: https://przewodnikduchowy.pl/wt/horoskop-roczny-bliznieta.php
Super quiz❤️

Odpowiedz
1

Malinkowa_Anabell

•  AUTOR

@….silver…. Dziękuję ❤

Odpowiedz
1

.Risenmay.

Horoskop na 2021 rok przewiduje, że będzie to pozytywny okres w życiu Barana. Istnieje duże prawdopodobieństwo rozpoczęcia niezwykle interesujących projektów, które na długie miesiące napełniać będą Barana pozytywną energią.
Niestety Baran będzie w tym roku nieco sfrustrowany. Nie wszystkie jego ambicje uda się zaspokoić w zadowalającym stopniu. Choć Baran cały czas będzie się rozwijał, to jego plany zakładają o wiele większe osiągnięcia. Jeśli zabraknie mu cierpliwości, w jego głowie powstanie wiele negatywnych myśli.
Frustracja na pewno, nie wierzę żeby miało być coś fajnego w 2021…
Super quiz🤩

Odpowiedz
1

Malinkowa_Anabell

•  AUTOR

@StellaBlack Dziękuję ❤

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej