Horoskopquiz: Co szykuje dla Ciebie ta zima?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 23

LiliowaGwiazda100

LiliowaGwiazda100

Panny mogą podłapać smutek niewiadomego pochodzenia. Nie przejmuj się nim – to tylko dawne strachy, które zaczynają się odzywać w niespodziewanych momentach. Jeśli popracujesz nad swoją pewnością siebie i określisz, czego potrzebujesz, uda Ci się zdobyć przychylność wszechświata i zaczniesz cieszyć się z obfitości. Podziel się wynikiem w komentarzu! Źródło: Polska Times

Odpowiedz
1
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Baran

Barany mogą spodziewać się pozytywnych informacji. Warto wykorzystać je do wyprostowania ewentualnych konfliktów wewnętrznych. Czułeś się przygnębiony? Nie potrafiłeś znaleźć pocieszenia? Wreszcie uda Ci się znaleźć wsparcie, na które długo czekasz. Bądź jednak ostrożny – nie wszystko złoto, co się świeci. Uważnie obserwuj, co i kto pojawia się w Twoim życiu. Podziel się wynikiem w komentarzu! Źródło: Polska Times

Odpowiedz
Camilizer2

Camilizer2

Skorpiony będą miały swój sukces. Wreszcie uda się odwrócić nieprzychylną sytuację. Dojście do tego etapu wcale nie jest proste. Właśnie dlatego pamiętaj o swoim trudnym początku – nie popełniaj błędów, które kiedyś wrzuciły Cię w przepaść

Odpowiedz
Tynka272

Tynka272

Bardzo pięknie wszystko napisane! Jest kreatywnie i pomysłowo
Quiz zasłużył na SG, gratuluję! 💛💛

Odpowiedz
1
Rivete

Rivete

•  AUTOR

@Tynka272 💜💜

Odpowiedz
1
c0nn0r

c0nn0r

Moim flexem jest, że baran jest zawsze na początku i nie trzeba szukać znaku na horoskopach 😎

Odpowiedz
Rivete

Rivete

•  AUTOR

@rAmeno_Dorime zazdro, ja mam wodnika zawsze na końcu:")

Odpowiedz
-White-Ania-

-White-Ania-

Niedługo Wagi czeka porządna, systematyczna praca, która dopiero z czasem przyniesie efekty. Zwykle trochę lekkomyślne, ceniące wolność, skłonne do zabawy Wagi staną się odpowiedzialne, wytrwałe i ostrożne. Nie powinny się jednak zrażać, bo dzięki barierom rozwiną się i nabiorą doświadczenia. A gdy pokonają trudności, zwycięstwo będzie im lepiej smakować.

Ma rację…

Odpowiedz
zuon

zuon

Koziorożce mogą wiele zmienić za pomocą swojego działania. To od nich samych zależy, w jaki sposób będą się czuły. Być może konieczne będzie zwiększenie wysiłków związanych z relacjami między ludźmi. Fakt faktem lepiej nie zwlekać i nie czekać na decyzje losu – korzystniejsze będzie wzięcie sprawy we własne ręce.
Love it quiz!😗😘😚😍❤❤

Odpowiedz
Kasjopea

Kasjopea

Dla Byków minął czas, w którym miały mało energii i biernie czekały na to, co przyniesie los. W najbliższym czasie dostaną kopa do przodu, czas szykować się na lepsze. Wenus w trygonie do ich patrona zapowiada, że Byki będą teraz mile widziane w każdym towarzystwie. Będą zadowolone z propozycji zawodowych i osobistych, które z związku z tym nadejdą. Wzrośnie ich optymizm i poczucie wartości, co zostanie docenione także w pracy.
O kurde ja już dostałam tego kopa
Super quiz🖤🖤🖤

Odpowiedz
1
Chandramukhi

Chandramukhi

Panny mogą podłapać smutek niewiadomego pochodzenia. Nie przejmuj się nim – to tylko dawne strachy, które zaczynają się odzywać w niespodziewanych momentach. Jeśli popracujesz nad swoją pewnością siebie i określisz, czego potrzebujesz, uda Ci się zdobyć przychylność wszechświata i zaczniesz cieszyć się z obfitości. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Źródło: Polska Times

Odpowiedz
1
.Shadow

.Shadow

Rak
Gwizdy przyniosą Rakom powiew zmian – niestety, również tych negatywnych. Osoby spod tego znaku zodiaku muszą się wykazać wyjątkową czujnością, bowiem cios może przyjść z najmniej oczekiwanej strony. Na wagę złota będzie także umiejętność odłożenia emocji na bok, tak, aby do życiowego starcia podejść z czystą głową. W tym całym szaleństwie Raki nie powinny zapominać o nagradzaniu swoich sukcesów – nawet najmniejsze nagrody pomogą skutecznie naładować baterie. W najbliższych tygodniach Raki szczególną uwagę powinny zwrócić na swoje zdrowie – to dobry moment, aby przejść na zdrowszą dietę, a także wyeliminować ze swojego życia używki. Te nadwyrężają nie tylko stan zdrowia, ale i portfel. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Nie brzmi to najlepiej 😬

Fajny quiz!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej