Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Hope I’ll See You Again

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 4

TaminQa

TaminQa

AAAA
powiem ci, że ogromnie się cieszę, że mnie zaobserwowałaś bo inaczej nie natrafiłabym na twój cudny profil, który od pierwszego wejrzenia mnie zachwycił <3
Od niedawna zapałałam wielką miłością do Faramira i bardzo boleję nad tym, że tak mało jest opowiadań z nim związanych. Niestety wg mnie jest bardzo niedoceniony pośród fanów. W każdym razie piękny OS, mam nadzieję na więcej takich cudeniek!

I z pewnością zostanę na dłużej, rób dalej to co robisz dziewczyno, bo świetnie ci to wychodzi!!!!

Odpowiedz
1
M.O.O.N

M.O.O.N

•  AUTOR

@TaminQa o kurcze, strasznie mi miło :) Też uważam, że Faramir jest zdecydowanie nie doceniony, a opowiadań o nim nie ma prawie wcale, dlatego postanowiłam wziąść sprawy w swoje ręce i coś napisać haha
Wielkie dzięki! Takie słowa zawsze zachęcają mnie do pisania kolejnych opowiadań :)

Odpowiedz
2
Elisabetta

Elisabetta

Cudne!
I Boromir powrócił do żywych? Przywróciłaś go do życia, oczywiście. Musiałaś? Przecież on powinien już dawno nie żyć. A tak bardziej ogólnie, to na początku Ci się powtarza Boromir i Faramir, synowie Denethora II. Możesz napisać: "prowadzeni przez Boromira i Faramira, synów Denethora II (…) Na samym przedzie jechali synowie Namiestnika". Taka propozycja, oczywiście możesz zrobić po swojemu. Trochę długo się zrobił ten komentarz. W każdym razie życzę Ci SG!

Odpowiedz
2
M.O.O.N

M.O.O.N

•  AUTOR

@Elisabetta Wielkie dzięki! 💞
Cały ten os tak naprawdę powstał tak z nudów i traktuje go raczej tak luźno, więc nie brałam pod uwagę zgodności z fabułą książki. Publikując go nawet nie liczyłam, że będzie miał jakieś szanse na stronę główną. Dlatego zmieniłam sporo rzeczy i między innymi całą walkę o Osgiliath przeniosłam w czasie jeszcze przed naradę u Elronda, dlatego Boromir żyje.
Dzięki, że o tym napisałaś. Już wszystko poprawione.
Jeszcze raz wielkie dzięki!

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej