Gdzie wskazuje Twój wakacyjny drogowskaz?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 46

_zjebana_.

_zjebana_.

Jesień nie jak coś wolę zimę bo w jesieni tylko zimno i pada deszcz

Odpowiedz
dog_loverka

dog_loverka

Kierunek-tropiki!

Odpowiedz
zaiste

zaiste

Kierunek – przygoda!
W takim kierunku jest zwrócony Twój wakacyjny drogowskaz! Jesteś nastawiony na nowe przygody, odkrywanie i mnóstwo wakacyjnych wrażeń! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

C...i

Kierunek – kolonie!

W takim kierunku jest zwrócony Twój wakacyjny drogowskaz! Lubisz jeździć na kolonie, odkrywać ciekawe miejsca i poznawać nowych przyjaciół. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Omg ten quiz przewidział że jade na kolonie :0

Odpowiedz
1
zosia_10.10

zosia_10.10

Kierunek – szkoła!
W takim kierunku jest zwrócony Twój wakacyjny drogowskaz! Powoli czujesz już szkolny klimat i przygotowujesz się do powrotu do szkoły. Tęsknisz za swoimi przyjaciółmi i zaczynasz odczuwać wakacyjną nudę. Podziel się wynikiem w komentarz
Częściowo zgadzam się z opisem.
Super quiz! ♥️💕✨

Odpowiedz
2
Pies166

Pies166

Kierunek – tropiki!
W takim kierunku jest zwrócony Twój wakacyjny drogowskaz! Lubisz egzotyczny klimat i wakacje w gorących zakątkach zagranicznych miast i tropikalnych wysp! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Ok.

Odpowiedz

.....

Kierunek – tropiki!
W takim kierunku jest zwrócony Twój wakacyjny drogowskaz! Lubisz egzotyczny klimat i wakacje w gorących zakątkach zagranicznych miast i tropikalnych wysp! Podziel się wynikiem w komentarzu! idealnie pasuje✨ mega quiz ❤️ leci do ulu!

Odpowiedz
1
Milka8012

Milka8012

Kierunek – jesień!
W takim kierunku jest zwrócony Twój wakacyjny drogowskaz! Powoli zaczynasz już czuć jesienny vibe i tęsknisz za tą nostalgiczną, klimatyczną porą roku. Lubisz jesień i nie możesz się jej już doczekać. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Oczywiście, nie przepadam za latem

Odpowiedz
1
Shrekkie.Stonewall

Shrekkie.Stonewall

Kierunek – szkoła!
W takim kierunku jest zwrócony Twój wakacyjny drogowskaz! Powoli czujesz już szkolny klimat i przygotowujesz się do powrotu do szkoły. Tęsknisz za swoimi przyjaciółmi i zaczynasz odczuwać wakacyjną nudę. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Xd.

Odpowiedz
1
Chandramukhi

Chandramukhi

Kierunek – kolonie!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej