Gdzie powinieneś iść po gimnazjum?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
DariaCatherine DariaCatherine
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 27

juka1289

juka1289

A kim wy chcielibyście być jak dorośniecie ? Ja chciałabym być zawodowym tancerzem , chce zacząć karierę jako tancerka

Odpowiedz
juka1289

juka1289

Technikum

Odpowiedz
Shanirra

Shanirra

Technikum – technik informatyk
Technik informatyk to osoba, która w codziennej pracy zajmuje się doborem, instalacją i prawidłowym konfigurowaniem sprzętu komputerowego wraz z
oprogramowaniem. Diagnozuje
i eliminuje uszkodzenia powstające także w urządzeniach peryferyjnych, tj. drukarkach, skanerach itp. oraz w urządzeniach sieciowych, np. w serwerach, routerach itp.
Praca na stanowisku technika informatyka ma zwykle charakter indywidualny. W przypadku bardziej skomplikowanych zleceń tworzone są zespoły, w których pracuje kilku techników.
Czy to coś dla Ciebie? Daj znać w komentarzu, czy zgadzasz się z wynikiem!

Odpowiedz
Bad_Angel_For_You

Bad_Angel_For_You

Technikum – technik organizacji reklamy
Zgadzam się ! XD

Odpowiedz
ZoeNight

ZoeNight

Technikum – technik fototechnik/fotograf
Jeżeli chciałbyś nauczyć się profesjonalnie wykonywać zdjęcia, korzystać z różnego rodzaju sprzętu fotograficznego oraz poznać jego budowę i zasady funkcjonowania, interesuje Cię praca w zakładach i studiach fotograficznych bądź reklamowych, to wybierz kierunek fototechnika lub fotografa, a na pewno poznasz wszystkie tajniki tych zawodów!
To no nie wierze!!!!!! Ja jako fotograf, nie wyobrażam siebie w tym zawodzie raczej tam gdzie malują albo śpiewają, grają na czymś. 🎼

Odpowiedz

L...k

Fototechnik lub fotograf…
No… Nie za bardzo 😀👍

Odpowiedz
Malika55

Malika55

[Komentarz usunięty przez moderatora]

Odpowiedz
mistyczNa

mistyczNa

Głównym zadaniem pracy technika mechanika jest naprawa maszyn i urządzeń technicznych oraz uczestniczenie w procesie ich wytwarzania i użytkowania. Rodzaj zadań zależy od zajmowanego stanowiska oraz wyuczonej specjalności. Jedna z nich dotyczy budowy, użytkowania oraz utrzymania w odpowiednim stanie określonej grupy maszyn i urządzeń. Drugą grupę stanowią specjaliści technolodzy. Są oni fachowcami w obróbce skrawaniem (np. toczenie, frezowanie), w obróbce plastycznej (np. kucie, tłoczenie), w obróbce cieplnej (np. hartowanie) lub w spawalnictwie.

Odpowiedz
Szajse

Szajse

LO HUMAN
Lubisz poznawać kulturę i sztukę? Lubisz język polski, historię? Pasjonuje Cię rozmowa z drugim człowiekiem i chcesz rozumieć otaczający Cię świat?
Jeśli lubisz atmosferę twórczej i swobodnej wymiany
poglądów na różne tematy, interesujesz się kinem, teatrem i innymi dziedzinami sztuki, fascynuje Cię historia, psychologia, prawo, chcesz rozumieć otaczający Cię świat i motywy postępowania ludzi, piszesz wiersze i opowiadania lub chcesz to robić, to klasa humanistyczna jest dla Ciebie!
Daj znać w komentarzu, czy zgadzasz się z wynikiem!

Odpowiedz
1
Szajse

Szajse

TO MOJE ŻYCIE. IDEALNIE…

Odpowiedz
CzarnaNatka

CzarnaNatka

Technikum – technik organizacji reklamy
Podstawowym celem kształcenia w zawodzie technika organizacji reklamy jest przygotowanie absolwenta do wykonywania usług reklamowych, pozyskiwania zleceń i pośrednictwa w ich wykonywaniu oraz wyszukiwania klientów zainteresowanych się konkretnymi usługami reklamowymi. Penetruje rynek potencjalnych odbiorców reklamowych i gromadzi o nich informacje. Prowadzi rozmowy z potencjalnymi klientami i doradza przy podejmowaniu decyzji o skorzystaniu z usług reklamowych.
Czy to coś dla Ciebie? Daj znać w komentarzu, czy zgadzasz się z wynikiem!

Odpowiedz
oxygen6

oxygen6

Technikum – technik organizacji reklamy
Skończyłam liceum, human artystyczno-jęykowy, ale okej xD

Odpowiedz
home
Nowe
trending_up
Popularne
dashboard
Kategorie

Powiadomienia

Więcej