Gdybyś miał być planetą, to którą byś był?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 84

Billie.

Billie.

Ziemia

Odpowiedz
glishh

glishh

Wenus
Mocne strony: jesteś osobą ciekawą świata, nie straszne Ci żadne technologiczne nowinki. Lubisz być na czasie, doskonale orientujesz się w najnowszych trendach. To wielka zaleta, którą powinieneś wykorzystać zwłaszcza na polu zawodowym.

Słabe strony: Bywasz zazdrosny i bardzo zaborczy. Czasem trudno jest Ci utrzymać na wodzy swoje nerwy. Potrafisz stresować się z byle powodu.

kurcze no nieźle ci poszło xD

Odpowiedz
_Truskawkaq_

_Truskawkaq_

Merkury
Mocne strony: jesteś pragmatykiem, która twardo stąpa po ziemi. W życiu starasz się być otwarty na to, co przynosi los. Dzięki swojej wytrwałości i pracowitości, zwykle udaje Ci się osiągać wytyczane cele.

Słabe strony: bywasz uparty i trudno jest Ci zmienić raz podjęte decyzje. Czasem również za bardzo angażujesz się w niektóre działania, niepotrzebnie tracąc na nie mnóstwo czasu i energii.

Tak, to moja ulubiona planeta;D

Odpowiedz
strxwwy

strxwwy

Merkury!

Super Quiz💖

Tak jeszcze tylko na szybko – Poleconko dla kochaniutkiej @Millie_Brown 🤍Brakuje jej tylko 2 obs do 450, pomóżmy jej! Zwłaszcza, że ostatnio bardzo spadła jej aktywność…💜 Z góry dziękuję za każdą obserwację dla niej🍀

Odpowiedz
1
Madziax1121

Madziax1121

Saturn

Odpowiedz
Roxxan

Roxxan

Ziemia

Odpowiedz
DoggyBellatube

DoggyBellatube

Ziemia
Mocne strony: masz bardzo podzielną uwagę, dzięki czemu, jak nikt inny, potrafisz robić kilka rzeczy naraz. Nikt nie dorówna również Twojej błyskotliwości i elokwencji. Zawsze masz coś do powiedzenie, wykazujesz zaangażowanie we wszystkich dziedzinach życia. Słabe strony: gadulstwo i krytykanctwo – to Twoje dwie największe wady. Ludzie nie znoszą, gdy narzucasz im swoje zdanie i wciąż ich poprawiasz.

Odpowiedz
1
DoggyBellatube

DoggyBellatube

@DoggyBellatube bardziej pasuje do mnie opis Wenus

Odpowiedz
Kicia_Games

Kicia_Games

Ziemia
Nie jestem gadułą ani elokwentnym człowiekiem, ale może być. Żaden wynik tak naprawdę bardziej do mnie nie pasuje

Odpowiedz
_Swallow_

_Swallow_

Ziemia
Mocne strony: masz bardzo podzielną uwagę, dzięki czemu, jak nikt inny, potrafisz robić kilka rzeczy naraz. Nikt nie dorówna również Twojej błyskotliwości i elokwencji. Zawsze masz coś do powiedzenie, wykazujesz zaangażowanie we wszystkich dziedzinach życia.

Słabe strony: gadulstwo i krytykanctwo – to Twoje dwie największe wady. Ludzie nie znoszą, gdy narzucasz im swoje zdanie i wciąż ich poprawiasz.

Zgadza się w 99%. Super quiz 👍🏻

Odpowiedz
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Jowisz

Mocne strony: szczerość i prostolinijność – to Twoje dwie największe zalety. Ludzie lubią się z Tobą przyjaźnić, ponieważ czują, że nigdy ich nie zawiedziesz, że zawsze będą mogli na Ciebie liczyć. Słabe strony: Za wszelką cenę starasz się zaimponować innym. Czasem wychodzi z Ciebie próżność i zarozumialstwo. Bywasz również bardzo lekkomyślny.

Tak

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej