Frustracja, determinacja czy desperacja? – Co częściej u Ciebie występuje?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 52

Nagietek_Komoda

Nagietek_Komoda

I am determination

Odpowiedz
NasaApap

NasaApap

Desperacja!

Z Twoich odpowiedzi wynika, że częściej jesteś zdesperowany! Desperacja to stan rozpaczy, poczucia bezsensu i braku nadziei. Powinieneś bardziej uwierzyć w siebie i spróbować zrobić coś by poczuć się szczęśliwszym, gdyż desperacja to nic dobrego. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Rem89

Rem89

Determinacja
Z Twoich odpowiedzi wynika, że częściej jesteś zdeterminowany! Determinacja to zdolność do podejmowania konkretnych, stanowczych decyzji spowodowana mocnym wewnętrznym przekonaniem i sile woli.
Tak to prawda

Odpowiedz
Limonka.

Limonka.

Frustracja! Z Twoich odpowiedzi wynika, że częściej jesteś sfrustrowany! Frustracja to zespół przykrych emocji związanych z niemożliwością realizacji potrzeby lub osiągnięcia określonego celu. Czasem frustrację definiuje się jako każdą sytuację, która wywołuje nieprzyjemne reakcje: ból, gniew, złość, nudę, irytację, lęk i inne formy dyskomfortu. Powinieneś zrobić coś by poczuć się szczęśliwszym i uwierzyć w siebie, ponieważ frustracja nie jest niczym dobrym.
Yyyyy…. Nie wiem…..

Odpowiedz
_MARVEL_FANKA_616

_MARVEL_FANKA_616

Frustracja!
Z Twoich odpowiedzi wynika, że częściej jesteś sfrustrowany! Frustracja to zespół przykrych emocji związanych z niemożliwością realizacji potrzeby lub osiągnięcia określonego celu. Czasem frustrację definiuje się jako każdą sytuację, która wywołuje nieprzyjemne reakcje: ból, gniew, złość, nudę, irytację, lęk i inne formy dyskomfortu. Powinieneś zrobić coś by poczuć się szczęśliwszym i uwierzyć w siebie, ponieważ frustracja nie jest niczym dobrym. Podziel się wynikiem w komentarzu!

myślałam że depresja ale ok..

Odpowiedz
Kimflive

Kimflive

Wynik: Determinacja!
Zgadzam się. Trzeba wytrwale dążyć do celu.

Odpowiedz
Kalin_Chan

Kalin_Chan

Desperacja!
Z Twoich odpowiedzi wynika, że częściej jesteś zdesperowany! Desperacja to stan rozpaczy, poczucia bezsensu i braku nadziei. Powinieneś bardziej uwierzyć w siebie i spróbować zrobić coś by poczuć się szczęśliwszym, gdyż desperacja to nic dobrego.
lol

Odpowiedz
1
rudy.tasiemiec

rudy.tasiemiec

W 8 pytaniu jest potrafić a powinno być potrafisz

Odpowiedz
1

V...n

Frustracja
Zgadza się i ciekawy pomysł na quiz

Odpowiedz
1
199zl__

199zl__

Desperacja

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej