Enhypen czy Illit? Do którego z tych zespołów pasuje Twoja osobowość?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 26

Ausia.

Ausia.

Illit!
Myślę, że to właśnie Illit bardziej do Ciebie pasuje! Jest to girlsband który zadebiutował w 2024 roku albumem "Super Real Me" z tiitle trackiem Magnetic. Znasz je? Co o tym sądzisz? Napisz w komentarzu!

Odpowiedz
julsa_are_julsa

julsa_are_julsa

dostałam enhypen🥺
jasne lubis chłopaków ale illit to mój uband😭😭😭

Odpowiedz
Iroha_Stan

Iroha_Stan

Illit.
OFC ŻE ILLIT! Mój uband 💗

Odpowiedz
Yong-Seok

Yong-Seok

Illit!
Myślę, że to właśnie Illit bardziej do Ciebie pasuje!
Jest to girlsband który zadebiutował w 2024 roku albumem "Super Real Me" z tiitle trackiem Magnetic. Znasz je? Co o tym sądzisz? Napisz w komentarzu!
Super quiz <33

Odpowiedz

A...e

Illit!
Myślę, że to właśnie Illit bardziej do Ciebie pasuje!
Jest to girlsband który zadebiutował w 2024 roku albumem "Super Real Me" z tiitle trackiem Magnetic. Znasz je? Co o tym sądzisz? Napisz w komentarzu!

Bardzo fajny quizik

Odpowiedz
_Pharita_

_Pharita_

Illit!
Myślę, że to właśnie Illit bardziej do Ciebie pasuje!
Jest to girlsband który zadebiutował w 2024 roku albumem "Super Real Me" z tiitle trackiem Magnetic. Znasz je? Co o tym sądzisz? Napisz w komentarzu!
fajnie 😀

Odpowiedz
1
Thalassa12

Thalassa12

Enhypen
Cieszę się, bo chociaż słuchałam ostatnio trochę Illit, to Enhypen i tak jest zdecydowanie lepszy w mojej opinii

Odpowiedz
2
mango_mengy.1

mango_mengy.1

Enhypen

Odpowiedz
1
Airnette

Airnette

Illit!
Myślę, że to właśnie Illit bardziej do Ciebie pasuje!
Jest to girlsband który zadebiutował w 2024 roku albumem "Super Real Me" z tiitle trackiem Magnetic. Znasz je? Co o tym sądzisz? Napisz w komentarzu!

Super quiz, bardzo miło mi się rozwiązywało :) I cieszę się z wyniku – ostatnio jakoś często słucham właśnie "Magnetic", więc zespół bardzo mi odpowiada. Choć lubię też czasami posłuchać Enhypen :)

Odpowiedz
1
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Illit!

Myślę, że to właśnie Illit bardziej do Ciebie pasuje! Jest to girlsband który zadebiutował w 2024 roku albumem "Super Real Me" z tiitle trackiem Magnetic. Znasz je? Co o tym sądzisz? Napisz w komentarzu!

Nie znam ale chętnie poznam !

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej