Do którego starego rodu czarodziejów należysz?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
Elder_girl
Elder_girl
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 154

Nadia_Black

Nadia_Black

Black UvU
Nawet w nazwie mam „Black” ❤

Odpowiedz
1

ReveMeve

Malfoy nie dziwie się UvU

Odpowiedz
1
PROwiesniaczek

PROwiesniaczek

Black…😁

Odpowiedz
1
Lia_Hufflepuff

Lia_Hufflepuff

Pochodzisz z rodziny Macmillianów. Byli oni zwolennikami Dumbledore’a, jednak nie należeli do Zakonu Feniksa. Wszyscy znani przedstawiciele rodu Macmilliaów byli w Hufflepuffie, a najbardziej znanym członkiem tej rodziny był Ernie Macmillian.

Odpowiedz
2
zuziak59

zuziak59

Black
Jesteś potomkiem Starożytnego Rodu Blacków. Według oficjalnych danych główna linia rodu wygasła, jednak jak to bywa z czystokrwistymi rodzinami – mają wiele odgałęzień. Blackowie (przynajmniej większość) mieli obsesję na punkcie czystości krwi oraz służenia Czarnemu Panu, jednak zdarzyły się wyjątki: Syriusz Black III, Andromeda Tonks (z domu Black) i Alphard Black. Byli spokrewnieni z wieloma innymi rodami, m.in. z Malfoy’ami, Lestrange’ami i Rosierami. Warto również pamiętać, że członkowie rodziny Black zazwyczaj mieli imiona pochodzące od gwiazd lub gwiazdozbiorów (wyjątkiem jest Narcyza). Podziel się wynikiem w komentarzu!
Spoko Bardzo podoba mi się twój quiz
POZDRAWIAM

Odpowiedz
1
Elder_girl

Elder_girl

•  AUTOR

@zuziak59 dziękuję 😉😍 i również pozdrawiam

Odpowiedz
2
Kittybelka12345

Kittybelka12345

Malfoy
Twoi przodkowie pochodzili z rodziny Malfoy! Był to czystokrwisty, obsesyjny ród, spokrewniony z wieloma innymi rodzinami (Blackowie, Greengrassowie). Wszyscy znani członkowie tej rodziny byli w Slytherinie. Malfoy’owie byli jedną z najzamożniejszych rodzin, posiadali własny herb oraz piękną posiadłość Malfoy Manore, która przez krótki czas służyła za siedzibę Lordowi Voldemort’owi. Znanymi członkami tej rodziny byli Lucjusz i Narcyza Malfoy (z domu Black) oraz ich syn Draco Malfoy (Śmierciożerca). Podziel się wynikiem w komentarzu!
Jej!

Odpowiedz
1
-Teresa-

-Teresa-

Malfoy

Odpowiedz
2
NimfadoraTonksSnape

NimfadoraTonksSnape

Potter

Odpowiedz
1
.StarSnake.

.StarSnake.

Malfoy
Twoi przodkowie pochodzili z rodziny Malfoy! Był to czystokrwisty, obsesyjny ród, spokrewniony z wieloma innymi rodzinami (Blackowie, Greengrassowie). Wszyscy znani członkowie tej rodziny byli w Slytherinie. Malfoy’owie byli jedną z najzamożniejszych rodzin, posiadali własny herb oraz piękną posiadłość Malfoy Manore, która przez krótki czas służyła za siedzibę Lordowi Voldemort’owi. Znanymi członkami tej rodziny byli Lucjusz i Narcyza Malfoy (z domu Black) oraz ich syn Draco Malfoy (Śmierciożerca).

Odpowiedz
2
.StarSnake.

.StarSnake.

Jesteś potomkiem Starożytnego Rodu Blacków. Według oficjalnych danych główna linia rodu wygasła, jednak jak to bywa z czystokrwistymi rodzinami – mają wiele odgałęzień. Blackowie (przynajmniej większość) mieli obsesję na punkcie czystości krwi oraz służenia Czarnemu Panu, jednak zdarzyły się wyjątki: Syriusz Black III, Andromeda Tonks (z domu Black) i Alphard Black. Byli spokrewnieni z wieloma innymi rodami, m.in. z Malfoy’ami, Lestrange’ami i Rosierami. Warto również pamiętać, że członkowie rodziny Black zazwyczaj mieli imiona pochodzące od gwiazd lub gwiazdozbiorów (wyjątkiem jest Narcyza).
spoko quizik

Odpowiedz
1
Elder_girl

Elder_girl

•  AUTOR

@Dracon.12 dzięki! 💚

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej