Do którego słynnego naukowca jesteś podobny?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 4

AngelikaSwift

AngelikaSwift

Isaac Newton

Ur. 25 grudnia 1642 w Woolsthorpe-by-Colsterworth, zm. 20 marca 1727 w Kensington. Angielski fizyk, matematyk, astronom, filozof, historyk, badacz Biblii i alchemik. Odkrywca trzech zasad dynamiki.

Posiadasz wielką wyobraźnię i to właśnie nią kierujesz się w swoim życiu. Rozwiązujesz zadania myśląc abstrakcyjnie. Pasjonuje Cię wiedza na temat otaczającego świata, ale też zaglądasz poza to, co widzialne gołym okiem. Masz w sobie ducha filozoficznego i potrafisz łączyć nauki ścisłe z humanistycznymi. Jesteś świetnym obserwatorem i stawiasz zawsze nieomylne osądy. Niektórzy zastanawiają się czy posiadasz szósty zmysł.

"Nie wiem, kim wydaję się dla świata, dla siebie jestem małym chłopcem bawiącym się na plaży, podczas gdy ocean prawdy leży niezbadany przede mną oraz Hypotheses non fingo".

Nie jestem do niego podobna niestety

Odpowiedz
Limonka.

Limonka.

Twój pierwszy quiz!

Odpowiedz
Eris_or_harmonia

Eris_or_harmonia

Leonarda Da Vinci zgadzam się z opisem ponieważ rzeczywiście nie mam w rzyciu jednego kierunku robię dużo rzeczy jestem zarówno artystą i ścisłowcem a ludzie uważają mnie za dziwaka

Odpowiedz

Tinleia

To ciekawe, że dostałam Alberta Einsteina ponieważ według typologi osobowości Carla Junga dzielę z nim typ osobowości więc to bardzo trafny wynik.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej