Do jakiego gangu ze specjalnymi zdolnościami należysz?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 4

Sii

Sii

„Yangu Kasai” to z japońskiego „Młody Ogień”. Jest to pewnego rodzaju sarkazm, ponieważ jeżeli chodzi o długość funkcjonowania, wasz gang z pewnością ma najwięcej lat na karku. Władacie pirokinezą, czyli zdolnością kontrolowania ognia. Macie średnią ilość ludzi, bo około 50. Cała wasza grupa jest zgodna co do jednego, trzeba wyeliminować inne gangi, które wprosiły się do waszego miasta. Poza tym wypełniacie co ciekawsze zlecenia, które osobiście przydziela wam szef szajki. Macie szczególny zatarg z gangiem Motus Morti, który przed kilkoma laty w jednej z misji wybił wam ponad 15 członków. Pomimo waszej chłodnej postawy był to dla was niemały cios, dlatego teraz planujecie zemstę. Mega, tej.

Odpowiedz
1
Klaudiusz95

Klaudiusz95

Jak bardzo do mnie trafia ten Quiz. Gang który nie zabija a do tego rosyjski, gdzie jeszcze uczę się tego języka, cudo aż mi miło :)
Gang Tikhiy Plamy
„Tikhiy Plamya” to po rosyjsku „Cichy Płomień”. Specjalizujecie się w nowoczesnej technologii. Potraficie wyprawiać dosłowne cuda jeśli chodzi o High-Tech. Włamanie do Pentagonu to dla was pestka. Nie lubicie babrać sobie rąk brudną robotą. Wystarczy wam dostęp do komputera, a jego zawartością, potraficie doprowadzić każdego człowieka do rzeczy, które leżą w waszym interesie. Jako, że jesteście jedynym tego typu gangiem macie mnóstwo pracy, na dodatek jedynie z 30 członkami. Wciąż przychodzące coraz to trudniejsze zlecenia, przynoszą wam wiele pracy. Kilka lat temu, pewnymi plikami doprowadziliście do samobójstwa jednego z członków gangu Faucon Vue, przez co macie z nimi na pieńku.

Odpowiedz
1
PatrycjaG

PatrycjaG

„Yangu Kasai” to z japońskiego „Młody Ogień”. Jest to pewnego rodzaju sarkazm, ponieważ jeżeli chodzi o długość funkcjonowania, wasz gang z pewnością ma najwięcej lat na karku. Władacie pirokinezą, czyli zdolnością kontrolowania ognia. Macie średnią ilość ludzi, bo około 50. Cała wasza grupa jest zgodna co do jednego, trzeba wyeliminować inne gangi, które wprosiły się do waszego miasta. Poza tym wypełniacie co ciekawsze zlecenia, które osobiście przydziela wam szef szajki. Macie szczególny zatarg z gangiem Motus Morti, który przed kilkoma laty w jednej z misji wybił wam ponad 15 członków. Pomimo waszej chłodnej postawy był to dla was niemały cios, dlatego teraz planujecie zemstę.😍😘😍😍😍😍😍😍😍😍fajny 😗

Odpowiedz
1
TheRiddler

TheRiddler

Gang Deep Eyes ❤ Super quiz *-*

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej