Czy zasługujesz na pocałunek od dementora?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 154

blankaaa2012

blankaaa2012

Jej! Nie zasługuję. To takie szczęście. :-)

Odpowiedz
_Lin_Beifong_Official_

_Lin_Beifong_Official_

Nie zasługujesz
Taaa, to nieźle, bo akurat mi się śniło wczoraj, że dementor zjadał mnie na śniadanie popijając kawkę lol

Odpowiedz
miami901

miami901

Niestety, zasługujesz…
Mam dla Ciebie okropną wiadomość; na podstawie Twoich odpowiedzi mogę stwierdzić, że zasługujesz na tę niewyobrażalną karę. Najwidoczniej podpadłeś czymś dementorom, może akurat ten na którego trafiłeś był wyjątkowo wredny? A może to Ty jesteś tym słynnym zbiegiem, który opuścił Azkaban dwa miesiące temu, w połowie wyroku odsiadywanego za zaatakowanie Dolores Umbridge? Jeśli się nie mylę, a to mało prawdopodobne, zważywszy na fakt, że plakaty z nagrodą 10 000 galeonów za schwytanie Ciebie wiszą dosłownie wszędzie, to masz spore kłopoty! Musisz się ukryć, bo Ci przerażający strażnicy są już na Twoim tropie! Jeśli nie znasz zaklęcia ,,Expecto Patronum”, możesz nie przetrwać tego spotkania… Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
lion_girl10

lion_girl10

Zasługuje:-( to straszne

Odpowiedz
1
Poetka.

Poetka.

nikt na to nie zasługuje :^

Odpowiedz
1
Tropia

Tropia

Ciekawe co by było gdyby dementorowie mieli drugie połówki 👁👄👁

Odpowiedz
1
.Slytherin.Girl.

.Slytherin.Girl.

Możesz spać spokojnie! Z udzielonych przez Ciebie odpowiedzi, mogę śmiało wywnioskować, że nie jesteś kolejnym celem na liście ,,Pocałunków do wykonania”. Jak widać, nigdy nie złamałeś magicznego prawa, nie zbiegłeś z Azkabanu, najprawdopodobniej nigdy nie byłeś notowany. To dość dobry wynik, zważywszy na to, że różdżki wyzwalają w Nas najgorsze emocje i wielu decyduje się, by wypuścić z nich choć jedno niewybaczalne zaklęcie… Takie opanowanie i oparcie pokusie to naprawdę super rzecz! Mimo wszystko, nawet jeśli prawdopodobieństwo bliskiego spotkania z dementorem jest małe, to warto znać zaklęcie Patronusa… Ci strażnicy są nieprzewidywalni i mogą zaatakować bez wyraźnego powodu! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Daisan

Daisan

Nie zasługujesz!
Możesz spać spokojnie! Z udzielonych przez Ciebie odpowiedzi, mogę śmiało wywnioskować, że nie jesteś kolejnym celem na liście ,,Pocałunków do wykonania”. Jak widać, nigdy nie złamałeś magicznego prawa, nie zbiegłeś z Azkabanu, najprawdopodobniej nigdy nie byłeś notowany. To dość dobry wynik, zważywszy na to, że różdżki wyzwalają w Nas najgorsze emocje i wielu decyduje się, by wypuścić z nich choć jedno niewybaczalne zaklęcie… Takie opanowanie i oparcie pokusie to naprawdę super rzecz! Mimo wszystko, nawet jeśli prawdopodobieństwo bliskiego spotkania z dementorem jest małe, to warto znać zaklęcie Patronusa… Ci strażnicy są nieprzewidywalni i mogą zaatakować bez wyraźnego powodu! Podziel się wynikiem w komentarzu! k

Odpowiedz
1

kara-kreatywna

Nie zasługuję!
I bardzo dobrze
(Giń zmoro nieczysta) xDDDDD 🤣
PS.: Chodzi o dementora 😉

Odpowiedz
1
kolejna_weasleyowna

kolejna_weasleyowna

zasługuje…
Szkoda, ale quiz jest fajny.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej