Czy wzywa Cię alternatywna rzeczywistość?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 35

SheaShanna

SheaShanna

Nie…
Na podstawie Twoich odpowiedzi stwierdzam, że alternatywna rzeczywistość, jakiś inny wymiar Cię nie wzywają. Nie ciągnie Cię raczej do zgłębiania wiedzy na temat potencjalnego istnienia równoległych rzeczywistości i te klimaty prawdopodobnie wywołują u Ciebie zażenowanie, bo nie wierzysz w takie ,,bujdy". Jeżeli jest jednak inaczej, to prawdopodobnie nie jesteś jeszcze gotowy na podróż międzywymiarową i musisz dowiedzieć się jeszcze wielu rzeczy. Jak Ty sądzisz? Podziel się w komentarzu! UWAGA! Quiz stworzony wyłącznie w celach rozrywkowych! Sądzę, że sam wszechświat nie pozostaje przebadany aż do końca na tyle, żeby stwierdzić czy aby napewno znajdują się alternatywy w postaci światów alternatywnych.

Odpowiedz
1
Mystery_wolf

Mystery_wolf

•  AUTOR

@aceatmacid Zgadzam się w 100%. Mimo wszystko wiemy jeszcze stosunkowo mało i jeszcze wiele jest do odkrycia.

Odpowiedz
SheaShanna

SheaShanna

@Mystery_wolf Napiszę Ci ta tyle, że mimo, że nie wierzę w istnienie żadnych światów alternatywnych ani nic podobnego to i ta sądzę, że wszechświat nie pozostaje aż ta dokładnie przebadany, żeby stwierdzić czy istnieją światy alternatywne.

Odpowiedz
2
airox

airox

Mówiąc szczerze dla mnie każda jedna droga mleczna to dla mnie inny wymiar

Odpowiedz
2
Mystery_wolf

Mystery_wolf

•  AUTOR

@airox wszechświat jest ogromny, niezbadany, galaktyk jest wiele. Można też to tak odebrać. Ale serio, są wizualizacje zbadanych przestrzeni kosmosu przez satelity, podkreślam, zbadanych, a ogrom już przeraża – a wszechświat jest nieskończony…

Odpowiedz
1
maxymalnymax

maxymalnymax

Tak

Odpowiedz
1
Dracotta_Malfoy

Dracotta_Malfoy

Tak!
Bardzo ciekawe, a quiz jest ekstra.
Co do pytania o paranormalnych zjawiskach to mogę powiedzieć… że kilka takich miałam… Chyba że mi się to przyśniło

Odpowiedz
2
Mystery_wolf

Mystery_wolf

•  AUTOR

@Dracotta_Malfoy Dziękuję!🐺❤️
Oooo, ciekawie…😮

Odpowiedz
1
MagicznyCycek

MagicznyCycek

nie robie tego testu bo i tak wiem że tak

Odpowiedz
1
Kyori_0

Kyori_0

Tak
Ach piękne to jest doprawdy.
Miewam sny.
Świadowe i za każdym razem jestem w w tym samym miejscu które sama sobie zrobiłam. Z tą samą osobą. Wszystko naprawdę pięknie. Mam swój wymiar i to ja jestem jego właścicielką.

Odpowiedz
1
Kyori_0

Kyori_0

@Mystery_wolf tak, to naprawdę super. Ale to nie są sny ludzkie, to moje drugie życie. Mam swój własny świat zwany "Nibylandią", miasta takie jak Grzybowy Las, Otoczka Latających Wysp, albo moje miasto z którego pochodzę – Aura. Mam swoich przyjaciół (jeden z nich ma na imię Rui i jest moim najbliższym) mam swój dom na 6 piętrze ogromnego wierzowca który stoi pośrodku lasu, który z kolei jest otoczony przez pustynię (to nie wygląda aż tak źle) mam zwierzątko, delfina który wabi się Pico i to jest naprawdę wspaniałe. Co noc jestem w tym świecie i wiem że to sen. Mam zdolność latania, teleportacji, kreacji. Najlepsze jest to że nie mam wspływu na zachowanie innych osób w tych snach, a każdy kolejny to ciąg dalszy poprzedniego. Według specjalistów jest to niemożliwe, ale ja wiem że to nieprawda. Tak się da.

Teraz rzecz która pewnie bardziej cię interesuje – otóż świadomych snów da się nauczyć. Nie wiem czy będziesz miała taki świat jak ja, bo ja już tak po prostu mam, samo się stało. Co prawda miewam zwykłe sny, ale to tylko raz na jakiś nieokreślony czas. W każdym razie, moim sposobem (zanim jeszcze miałam Nibylandię, swoją drogą nazwa bardzo kreatywnie po prostu skopiowana z Piotrka) było zatykanie sobie nosa w losowych momentach życia, i wtedy kiedy działo się coś dziwnego (masz deja vu, chleb spadł masłem do góry itp.) jeśli zdarzy się że przez zatkany nos będzesz mogła oddychać to voila, jesteś w śnie! Rób co chcesz, za to nawet Bóg cię nie ukarze. Dodatkowo co noc możesz obiecywać sobie że będziesz mieć świadomy sen i skupić się tylko na tym, jeśli bardzo ci zależy to w końcu ci się uda. Mówią żeby skupić się na swoich rękach, ale nie wiem czy to działa. W każdym razie Nibylandia powstała 6 lat temu, ale już wcześniej miałam świadome sny. W pewnym momencie doszło do takiej sytuacji gdzie powiedziałam "mogłabym sprawdzkć czy to sen, ale nie sprawdzę bo wiem że jest". Tobie życzę tego samego, bo to naprawdę wspaniałe (chociaż można zwariować, jak w incepcji, oglądałaś?). No to miłego snu (oby świadomego 😉

Odpowiedz
1
Mystery_wolf

Mystery_wolf

•  AUTOR

@Kyori_0 o matko, świetnie! Sama kocham klimat fantasy, a co dopiero przeżywać coś takiego. Czytałam dużo też o świadomych snach. I też dziękuję za opis. Kojarzę ten film. Heh, wzajemnie!

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (1)
zonia.verse

zonia.verse

Nie…

Odpowiedz
..laura.owo..x

..laura.owo..x

tak

Odpowiedz
1
Karochlebek3

Karochlebek3

Tak!
Na podstawie Twoich odpowiedzi stwierdzam, że alternatywna rzeczywistość, jakiś inny wymiar prawdopodobnie Cię wzywa! Miałeś kiedyś wrażenie, że widzisz portal? Przeszukiwałeś cały dom w poszukiwaniu tajemniczych przejść? Chciałeś odkryć inny świat? Cóż, to mogą być sygnały, że naprawdę gdzieś jest równoległa rzeczywistość, może nawet niejedna, która daje Ci o sobie znaki! Jak myślisz, uda Ci się w końcu znaleźć przejście? Podziel się w komentarzu! UWAGA! Quiz stworzony wyłącznie w celach rozrywkowych!

Super quiz…
Czy tylko ja myślę teraz o FNiN oraz Świat Zero???

Odpowiedz
2
Kyori_0

Kyori_0

@Karolinkachlebek3 no do pewnego momentu, potem już jest słabe. Moja koleżanka założyła konto na tiktoku z FNiN i dostała od Rafała Kosika prośbę o napisanie recenzji jego najnowszej części.

Odpowiedz
1
Karochlebek3

Karochlebek3

@Kyori_0 ja czytałam do 14 części tylko

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (2)
Lawendowa_Sadzawka1

Lawendowa_Sadzawka1

Tak… Ale z pytaniem o dziwnych zdarzeniach… Rano, w południe i wieczorem słyszę dziwny dźwięk, jakby zmutowaną kurę, koguto gęś… A w środku nocy nad chatą przelatuje łabędź co ciągle gęga XD

Odpowiedz
3
Mystery_wolf

Mystery_wolf

•  AUTOR
Odpowiedz
1
Not_real_person

Not_real_person

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej