Czy Twój ulubiony animatronik odzwierciedla Twój charakter?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 134

-_Afton._.Family_-

-_Afton._.Family_-

Robiłam ten quiz 6 razy, bo chciałam sprawdzić wszystkie wyniki, haha:

1. Foxy, Mangle, Phantom Foxy, Nightmare Foxy!
Strach przed odpowiedzialnością za czyn? Znasz to? Jesteś podobny do Foxy'ego! Niewinny animatronik poprzez usterkę uszkadza poważnie dziecko przez co zostaje odizolowany od reszty. Jesteś dość spokojną osóbką, lubiącą ciszę i spokój. Masz na ziemi swój kąt, którego nie chcesz opuszczać, czujesz się tam bezpiecznie. Czasem takie nastawienie do ludzi, odcinanie się od nich nie jest zbyt dobre, bylebyś nie zaczął gadać z miśkami! Jeśli ta czynność jest Ci obca to się ciesz i wyjdź pokazać się ludziom! Podziel się wynikiem w komentarzu!

2. Bonnie, Toy Bonnie, Nightmare Bonnie!
Gitara w dłoń, na scenę grupo! Znasz to? Jesteś podobny do Bonnie'go! Podążasz za tłumem nie martwiąc się o przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Jesteś ślepo zapatrzony w kogoś kto jest dla Ciebie autorytetem, choć nie sądzisz, że wszystko co robisz jest dobre dla Ciebie. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
-_Afton._.Family_-

-_Afton._.Family_-

3. Chica, Toy Chica, Phantom Chica, Nightmare Chica!
Rób jedzenie, głodny jestem! Znasz to? Jesteś podobny do Chici! Starasz się by wszystkim smakowało to co upichcisz w zakątkach kuchni. Twoim popisowym daniem jest, a jakże pizza! Mamy nadzieję, że ją lubisz? Tak? Dobrze! Do dzieła! Stwórz swoją własną pizzę! Wybierz co tylko wpadnie ci do głowy! Smacznego! Podziel się wynikiem w komentarzu!

4. Springtrap!
Uciekłeś do ostatecznej decyzji? Skutek był odwrotny od zamierzanego? Jesteś podobny do Springtrap'a inaczej nazywanego Golden Bonnie! Morderca czający się w środku na bezbronną duszyczkę, tkwiąc w przekonaniu, że kostium jest bezpieczny i da radę się w nim ukryć podczas morderstw, przeliczył się i oto skutek! Zawsze będzie w stroju. Prawdopodobnie nie popełniłeś przestępstwa, ale z pewnością jesteś zbyt pewny swego przez co, kiedyś wpakujesz się w spore kłopoty. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
-_Afton._.Family_-

-_Afton._.Family_-

5. Freddy, Toy Freddy, Phantom Freddy, Nightmare Freddy!
Mikrofon? Gwóźdź programu niczym w Pytaniu na Śniadanie? Znasz to? Jesteś podobny do Freddy'ego! Wokalista popularnego zespołu, w którego szeregach są robotyczne jednostki. Wszyscy się Ciebie słuchają, nawet jeśli się mylisz. Jesteś w centrum uwagi przechodniów, nauczycieli, uczni za jaką cenę? Zastanów się, przyznaj trochę racji komuś innemu, oddaj mu pałeczkę. Nie myślisz o uczuciach innych? Zmień to, jeśli chcesz mieć jeszcze przyjaciół. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Fajny quiz :>
Super, że wyniki są długie i w ogóle, ale trochu szkoda że nie ma Marionetki i Golden Freddy'ego

Odpowiedz
GolkAnia_511

GolkAnia_511

Springtrap!
Uciekłeś do ostatecznej decyzji? Skutek był odwrotny od zamierzanego? Jesteś podobny do Springtrap'a inaczej nazywanego Golden Bonnie! Morderca czający się w środku na bezbronną duszyczkę, tkwiąc w przekonaniu, że kostium jest bezpieczny i da radę się w nim ukryć podczas morderstw, przeliczył się i oto skutek! Zawsze będzie w stroju. Prawdopodobnie nie popełniłeś przestępstwa, ale z pewnością jesteś zbyt pewny swego przez co, kiedyś wpakujesz się w spore kłopoty.
Poszdrafiam Paule Oh

Odpowiedz
NieBedeJuzAktywnaP

NieBedeJuzAktywnaP

Foxy, Mangle, Phantom Foxy, Nightmare Foxy!

Strach przed odpowiedzialnością za czyn? Znasz to? Jesteś podobny do Foxy\'ego! Niewinny animatronik poprzez usterkę uszkadza poważnie dziecko przez co zostaje odizolowany od reszty. Jesteś dość spokojną osóbką, lubiącą ciszę i spokój. Masz na ziemi swój kąt, którego nie chcesz opuszczać, czujesz się tam bezpiecznie. Czasem takie nastawienie do ludzi, odcinanie się od nich nie jest zbyt dobre, bylebyś nie zaczął gadać z miśkami! Jeśli ta czynność jest Ci obca to się ciesz i wyjdź pokazać się ludziom! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Prawda

Odpowiedz

atakigosciu

Pasuje😲

Odpowiedz
Miscritowy

Miscritowy

Sping trap po części się zgadza

Odpowiedz
1
BartixPol

BartixPol

Foxy… No cóż… Ja gdybym zostal „zgliczowany” to bym wyszedł i bym powiedzila ze to „u-u-u-us-t-er-er-erka” (specjalnie tak napisalem nie oceniajcie)

Odpowiedz
_Jagoda_Afton_

_Jagoda_Afton_

Bonnie/toy bonnie/nightmare Bonnie
Bonnies to moje ulubione animatroniku

Odpowiedz

Sveet_Viper

Tu nie ma mojego ulubionego animatronika😐

Odpowiedz

f4lse_real1ty

@Sveet_Viper moich też nie ma (Circus Baby i Puppet)

Odpowiedz
1

Sveet_Viper

@f4lse_real1ty mój to funtime foxy

Odpowiedz
Withered_Bonnie_Official

Withered_Bonnie_Official

Ja: bonnie/toy bonnie/nightmare bonnie
Brat: springtrap

Odpowiedz
Piesiollo

Piesiollo

Bonnie toy bonnie nightamre bonnie

Odpowiedz
Piesiollo

Piesiollo

@Piesiollo a tka propo gdzie jest golden freddy

Odpowiedz
Withered_Bonnie_Official

Withered_Bonnie_Official

@Piesiollo ty kogo wziołeś? Ja siebię

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej