Czy to możliwe że jesteś teriantropem ?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
AriaWerewolf
AriaWerewolf
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 34

Wike16

Wike16

Możliwe że jesteś terianem !
Z zaznaczonych przez Ciebię odpowiedzi wynika że możesz być zwierzołakiem ! To Twoje pierwsze spodkanie z teriantropią, czy może jesteś już przebudzony ? Jeżeli jesteś przebudzony, napisz w kom. jaki masz teriotyp ! I pamiętaj – to że w quizie Ci wyszło że jesteś teriantropem nie znaczy że tak naprawdę nim jesteś. Quiz to tylko zabawa, a teriantropia nią nie jest

Wiele razy nieświadomie (poprostu udruchowo) warknęłam na kogoś lub go ugryzłam. Jak miałam jakieś 9 lat zrozumiałam że to nie jest wporządku ale jestem dzieckiem z wielką wyobraźnią i myślałam że jestem wilkołakiem czy czymś w tym rodzaju. Później przyłapałam się że bardzo często w nocy patrzę na księżyc a pełnia wydaje się być niezwykła. Miałam 11 lat więc poszukałam czegoś w internecie no i tak jakoś zapomniałam o tym. Mam 13 lat, myślę że mogłam być wilkiem w poprzednim wcieleniu ale moi rodzice nawet nie chcą o tym słyszeć. I nie wiem co robić Pls ktoś ma tak samo? XD

Odpowiedz
2
AriaWerewolf

AriaWerewolf

•  AUTOR

@WiktorciaQ ja tak mam

Odpowiedz
1
WeraHatake

WeraHatake

Ciekawy quiz ;D

Odpowiedz
The_Wolf.

The_Wolf.

Wilk

Ostatnio jak była pełnia to wyszłam na balkon i obserwowałam gwiazdy, a potem zaczęłam wyć do księżyca, aż mi pies sąsiada odpowiedział i 10 minut potem wyły wszystkie psy z okolicy.
To było mega fanek jak tak z nimi wylam, tylko mam mi przerwala zabawę.

Odpowiedz
2
Inti

Inti

Już od wieku 7 lat zachowywałam się jak kot i chyba jestem therianem

Odpowiedz
1
Inti

Inti

@AriaWerewolf Przed chwilą przepatrzalam WSZYSTKIE filmiki edukacyjne o therianach i otherkinach(czyli to co theriany tylko takie jak smoki jak usłyszałam) i tam inni mówili swoje przeżycia jako teriany, chyba jestem jednym wsm bo też czuję nieistniejące na moim ciele kończyny, mam zwierzęce nawyki, instynkty a czasem mam tak gdy robi się ciemno że chcę się na coś rzucić i nasilają mi się instynkty i wgl. A to się wzięło u mnie zanim dowiedziałam się o terianach i właśnie teraz postanowiłam się tym bardziej zainteresować, akurat pomyślałam o twoim profilu bo dużo wiesz o terianach.

Odpowiedz
1
AriaWerewolf

AriaWerewolf

•  AUTOR

@Inti o fajnie

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Lunar.Cat

Lunar.Cat

TiaraWerewolf mi coś o tym muwiła ale nie z wiele

Odpowiedz
Czarna-Zorza

Czarna-Zorza

Tak
Jak jestem zła wydaje dźwienki złego kota

Odpowiedz
Zenik

Zenik

Możliwe, że jesteś terianem!
Hmmm… Jak jestem zirytowana to syczę jak kot. XD

Odpowiedz
1
rysio.pl

rysio.pl

Możliwe że jesteś terianem !
Z zaznaczonych przez Ciebię odpowiedzi wynika że możesz być zwierzołakiem ! To Twoje pierwsze spodkanie z teriantropią, czy może jesteś już przebudzony ? Jeżeli jesteś przebudzony, napisz w kom. jaki masz teriotyp !

No czasami ruszam nogą jak kot ogonem xd

Odpowiedz
Thebestfriends.18

Thebestfriends.18

Trudno stwierdzić.
Kiedyś jako dziecko udawałam, że jestem koniem. Biegałam jak koń, wydawałam takie odgłosy itd. Teraz raczej już tak nie mam.
Bardzo fajny i pomysłowy quiz. Dodaje do ulubionych! 😃

Odpowiedz
1
_MetallicA_

_MetallicA_

Możliwe że tak!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej