1. Nie mam pryszczy, więc, nie wiem co mam powiedzieć 2. Nie, zwierzę to zwierzę, nieważne jakie jest, to też życie, każde zwierzę zasługuję na życie (oprócz komarów) 3. Nie robię tego 4. Nie wiem co to jest 5. Bardzo, mama nawet narzekała, że przedrapałam się do krwi 6. Nie maluję paznokci za często, ale kiedy już to robię to w miarę tak 7. Jak ja to robię to tak, jak inni to nie 8. Tak 9. Tak, nie umiem się tego oduczyć, q dodatkowo rodzice okropnie narzekają, ponieważ kocham oblizywać nos (umiem dotknąć nosa językiem) 10. Tak, a potem ją zjadam (jem właściwie wszystko co się da, wliczając to, co wybiorę się włosów I nie czuję się z tym źle) 11. Nie wybieram uszu patyczkami, robię to palcami, ale tak 12. Bardzo (na szczęście tego nie jem) 13. Nigdy tego nie robiłam, więc nie wiem co mam powiedzieć 14. Tak samo nigdy tego nie robiłam 15. Trochę (zjadam to oczywiście) Nie pytać proszę, dlaczego wiele rzeczy „ochydnych” jem, po prostu tego nie kontroluję w pełni.
Nie ma to jak załatwianie się pod prysznicem… O wyjmowanie wosku z uszu jest nawet spoko… Ale odgryzywanie paznokci?!? Ble! Moja młodsza siostra tak robi i to nie jest przyjemny widok… Superowe głosowanie!
Pawioskoczek2010
Większość na tak, hejterzy, z góry przepraszam że jestem taki 🤮
hemoglobina
Wiele z tych rzeczy nie są takie złe ale… proszę róbcie to samemu.
Malfoyara_RoseStar
Z**yga* się 🤢
J...5
Kocham wyciskać wągry
Wspaniała rzecz
Julkakrolowa
1. Nie mam pryszczy, więc, nie wiem co mam powiedzieć
2. Nie, zwierzę to zwierzę, nieważne jakie jest, to też życie, każde zwierzę zasługuję na życie (oprócz komarów)
3. Nie robię tego
4. Nie wiem co to jest
5. Bardzo, mama nawet narzekała, że przedrapałam się do krwi
6. Nie maluję paznokci za często, ale kiedy już to robię to w miarę tak
7. Jak ja to robię to tak, jak inni to nie
8. Tak
9. Tak, nie umiem się tego oduczyć, q dodatkowo rodzice okropnie narzekają, ponieważ kocham oblizywać nos (umiem dotknąć nosa językiem)
10. Tak, a potem ją zjadam (jem właściwie wszystko co się da, wliczając to, co wybiorę się włosów I nie czuję się z tym źle)
11. Nie wybieram uszu patyczkami, robię to palcami, ale tak
12. Bardzo (na szczęście tego nie jem)
13. Nigdy tego nie robiłam, więc nie wiem co mam powiedzieć
14. Tak samo nigdy tego nie robiłam
15. Trochę (zjadam to oczywiście)
Nie pytać proszę, dlaczego wiele rzeczy „ochydnych” jem, po prostu tego nie kontroluję w pełni.
ChlebakGowniarz
Większość na tak.
Pora umierać
Annabel_Thompson
Większość pytań naprawdę ohydna według mnie 😫
....Freeze.Tea....
Fajne Głosowanie!
bad_grillus
Dłubanie w nosie jest fajne i nie mówcie że nie xd
Antra
Nie ma to jak załatwianie się pod prysznicem…
O wyjmowanie wosku z uszu jest nawet spoko…
Ale odgryzywanie paznokci?!? Ble! Moja młodsza siostra tak robi i to nie jest przyjemny widok…
Superowe głosowanie!