Jaki masz typ temperamentu?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 199

Ouree

Ouree

Melancholik!

To typ ze skłonnością do introwersji, urodzony idealista. Wszystko mocno przeżywa, wszystkim się przejmuje. Kiedy kocha, to na zabój, kiedy jest szczęśliwy, to do głębi duszy, jednak smutek oznacza dla niego głęboki dół. Woli pracować sam, polega głównie na sobie. Jest też bardzo empatyczny, przejmuje się nieszczęściem, problemami świata, w odpowiednich warunkach budzi się w nim duch społecznika. Z chęcią poświęci się pomocy tym, których dotknęła jakaś tragedia. Niestety, sam jest skłonny do wpadania w depresję i miewa wahania nastroju. Żywiołem tradycyjnie przypisywanym melancholikom jest ziemia. Zgadza się? Podziel się wynikiem w komentarzu! Quiz zrobiony w oparciu o artykuł ze strony focus.pl.
To ja
Cudny quiz <3

Odpowiedz
Asiqq

Asiqq

Choleryk. Tak, zgadzam się z tym w stu procentach.

Odpowiedz
Archies

Archies

Niemożliwe, że już 7 miesięcy temu powstał ten Quizik 😢💜
A ja dalej jestem flegmatykiem… Chociaż po części też melancholikiem 😉

Odpowiedz
1
.Anja

.Anja

•  AUTOR

@Archies Jak ten czas szybko leci… 🥺

Odpowiedz
2
Emilian-vel-Gonzo

Emilian-vel-Gonzo

Flegmatyk. Wiedziałem to już wcześniej. Nie jest jednak prawdą, że nie znoszę konfliktów i unikam ich za wszelką cenę. Niejednokrotnie zainicjowałem konflikt werbalny, wyrażając swoje poglądy, chociaż nie zawsze było to moim celem. Zazwyczaj to inni ludzie nie potrafią uszanować poglądów innych niż swoje, w szczególności zaś skrajna lewica, ale nie odpuszczam. Nie powiedziałbym też, że cech**e mnie konserwatyzm. Trwanie przy starym porządku tylko dlatego, że wcześniej też tak było, nie jest dobrym rozwiązaniem. Warto coś zmienić, jeżeli zauważy się taką możliwość i realną szansę na powodzenie takiej decyzji.

Odpowiedz
1
.Anja

.Anja

•  AUTOR
Odpowiedz
1
beautiful_and_sweet_

beautiful_and_sweet_

Sangwinik!
To ten typ osoby, którą wszyscy lubią mieć obok siebie. Towarzyski i pogodny, niczym się przesadnie nie przejmuje i wyznaje zasadę „chwytaj dzień”. Mówi żywo, intensywnie gestykulując. Chętnie żartuje i z całego serca śmieje się z żartów innych. Nigdy nie brakuje mu przyjaciół, ba, jego czar jest w stanie zniewolić nawet wrogów. Pod maską jowialnego dowcipnisia kryje się jednak kreatywny umysł, pełen pomysłów i odważnych koncepcji. Siłą napędową sangwinika są emocje. Gdy się do czegoś naprawdę zapali, albo kiedy kogoś podziwia, będzie zaangażowany i zaciekawiony. Miewa bowiem problemy z systematycznością i czasem skłonność do zapominania. Żywiołem tradycyjnie przypisywanym sangwinikom jest powietrze. Zgadza się? Podziel się wynikiem w komentarzu! Quiz zrobiony w oparciu o artykuł ze strony focus.pl.

Odpowiedz
beautiful_and_sweet_

beautiful_and_sweet_

Odpowiedz
Kinia.com

Kinia.com

sangwinik
fajnie, ale wydaje mi się, że moim żywiołem jest raczej woda. świetny quiz

Odpowiedz
Fanka_YourBestWaifu

Fanka_YourBestWaifu

Sangwinik!
Fajnie UwU

Odpowiedz

NMJablonska

jakoś nigdy nie myślałam, że jestem melancholikiem, ale gdy przeczytałam opis, okazało się, że wynik zdecydowanie się ze mną zgadza.

Odpowiedz
1
Lenia10692

Lenia10692

Melancholik!
Wow! Opis idealnie do mnie pasuje, świetny quiz!😘

Odpowiedz
Blyskotka_00

Blyskotka_00

Ale quiz sam w sobie fajny

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej