Czy spotkałeś kogoś z poprzedniego wcielenia?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 63

pleyer

pleyer

Ten Quizz jest ekstra!! 🙃

Odpowiedz
pleyer

pleyer

Tak, Myślałam o mojej przyjaciółce która mieszka za oknem i widzę, że w poprzednim wcieleniu też byłyśmy BFF !!!

Odpowiedz
Ola_kocha_pieski

Ola_kocha_pieski

Tak.
Xd mówią że pewnie dopiero 10 minut temu się poznałiśmy ale to nieprawda. Bo ja myślałam o mojej kuzynce a my nawet chrzest miałyśmy razem i mieszkamy 200 metrów od siebie.

Odpowiedz
2
_.Misio.Warriors._

_.Misio.Warriors._

Tak
O fajnie pewnie to moja BFF 🥰

Odpowiedz
1
.Wilcza.Gwiazda.

.Wilcza.Gwiazda.

Tak
Spotkałeś kogoś z poprzedniego wcielenia! Czasem pojawia się w Tobie niezwykłe uczucie. Poznajesz kogoś i masz wrażenie, że znacie się od zawsze, chociaż spotkaliście się po raz pierwszy dziesięć minut temu. Czujesz więź, mimo, że nie miałeś prawa jej jeszcze zawiązać. Druga osoba potrafi kończyć wyrazy, które wymawiasz, masz wrażenie, że myślicie to samo, o tym samym, w tej samej chwili. Te połączenia to nic innego jak znajomość na poziomie duchowym, a więc… musieliście już kiedyś się spotkać. Co więcej, nie raz i nie dwa. Znacie się jak łyse konie. Należycie do jednej grupy dusz. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Wojowniczka.123.

Wojowniczka.123.

Tak
Spotkałeś kogoś z poprzedniego wcielenia! Czasem pojawia się w Tobie niezwykłe uczucie. Poznajesz kogoś i masz wrażenie, że znacie się od zawsze, chociaż spotkaliście się po raz pierwszy dziesięć minut temu. Czujesz więź, mimo, że nie miałeś prawa jej jeszcze zawiązać. Druga osoba potrafi kończyć wyrazy, które wymawiasz, masz wrażenie, że myślicie to samo, o tym samym, w tej samej chwili. Te połączenia to nic innego jak znajomość na poziomie duchowym, a więc… musieliście już kiedyś się spotkać. Co więcej, nie raz i nie dwa. Znacie się jak łyse konie. Należycie do jednej grupy dusz. Podziel się wynikiem w komentarzu

Odpowiedz
Kittysotfie2286

Kittysotfie2286

Tak

Odpowiedz
Jestempolska

Jestempolska

Tak

Odpowiedz

Liza188991

Źle tu opisali niestety

Odpowiedz
lenciak115.

lenciak115.

nie
fajny quiz

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej