Czy skradniesz serce Lucyfera?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 31

AngelikaSwift

AngelikaSwift

Nie!

Niestety serce Lucyfera pozostaje dla Ciebie zamknięte, a on sam niewzruszony Twoją osobą. Gdyby doszło do Waszego spotkania, potraktowałby Cię z uprzejmością, ale szybko o Tobie zapomniał.
Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
_Tess_

_Tess_

Tak!
Lucyfer do tej pory nie słynął z głębszych uczuć wobec kobiet, traktował je z szacunkiem, ale wciąż nie znalazł tej jedynej. Wszystko zmieniło się, gdy spotkał Ciebie na swojej drodze. Jego serce zabiło mocniej i chciało wyrwać się z piersi, sprawiłaś, że pierwszy raz poczuł prawdziwą, czystą miłość, dla której zrobi absolutnie wszystko. Zawróciłaś mu w głowie i nie odpuści, dopóki nie będziesz jego. Uczyniłby Cię królową swojego serca i piekła, musisz tylko się zgodzić. Jaka jest Twoja odpowiedź?

On- Zakochałem się w tobie, masz być moja.
Ja- Czekaj, cierpliwości, poczekasz zobaczymy

Odpowiedz
20_Wspanialych

20_Wspanialych

Tak, któż by się spodziewał

Odpowiedz
Kibelkowq

Kibelkowq

Tak

Kurde ja mam mniej niż 12 lat ;-; ale fajnie xD

Odpowiedz
Esc0

Esc0

Tak!
Lucyfer do tej pory nie słynął z głębszych uczuć wobec kobiet, traktował je z szacunkiem, ale wciąż nie znalazł tej jedynej. Wszystko zmieniło się, gdy spotkał Ciebie na swojej drodze. Jego serce zabiło mocniej i chciało wyrwać się z piersi, sprawiłaś, że pierwszy raz poczuł prawdziwą, czystą miłość, dla której zrobi absolutnie wszystko. Zawróciłaś mu w głowie i nie odpuści, dopóki nie będziesz jego. Uczyniłby Cię królową swojego serca i piekła, musisz tylko się zgodzić. Jaka jest Twoja odpowiedź? Podziel się wynikiem w komentarzu!

Omg ❤️-❤️

Odpowiedz
penguin333

penguin333

Tak

Odpowiedz
Morsmordre.

Morsmordre.

Tak!

No, no, to rozumiem

Odpowiedz
Paula.0w0

Paula.0w0

Nie!
Niestety serce Lucyfera pozostaje dla Ciebie zamknięte, a on sam niewzruszony Twoją osobą. Gdyby doszło do Waszego spotkania, potraktowałby Cię z uprzejmością, ale szybko o Tobie zapomniał. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Fajny quiz :)

Chciałby ktoś obs za obs?

Odpowiedz
2
.Honeylie.

.Honeylie.

Tak

Mam się cieszyć?

Odpowiedz

K...a

Nie!
To kompletnie nie dla mnie, więc się zgodzę

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej