Czy przypominasz Wronie Pióro?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 50

IglastyCien

IglastyCien

Nie.
Bardzo dobrze. Gut Gut.

Odpowiedz
._Kira_.

._Kira_.

Nie!
Absolutnie nie przypominasz Wroniego Pióra! Nie posiadasz żadnej jego cechy. Wronie Pióro to drobny, smukły, długonogi, szczupły, ciemnoszary kocur o gładkim, prawie czarnym futrze. Ma niebieskie oczy i małą, zgrabną głowę. Wronie Pióro to odważny i lojalny swemu klanowi kocur. Jest oschły oraz powściągliwy w uczuciach. Już jako uczeń okazywał otwartą wrogość wobec obcych kotów. Podczas wspólnej podróży do Miejsca, w którym tonie słońce zauroczył się z wzajemnością w Pierzastym Ogonie. Srebrzysta kotka była jedynym kotem z szóstki podróżujących, któremu bezgranicznie ufał; był dla niej też bardzo uprzejmy i ciepły mimo swojej szorstkiej natury. Po jej śmierci był w głębokiej rozpaczy oraz zachowywał się agresywnie na najmniejszą wzmiankę o zmarłej towarzyszce. Kiedy klany osiedliły się na nowych terytoriach; najszybciej z całej czwórki przyjaciół powrócił do dawnego życia, ignorując ich dawne przygody oraz wspólnie spędzone chwile. Po pewnym czasie ciemnoszary kot poznał Liściastą Łapę, potem Liściastą Sadzawkę, siostrę Wiewiórczego Lotu. Zauroczyła go jej słodka, przyjazna natura, co sprawiało, że miał wielkie wyrzuty sumienia – kochał Pierzasty Ogon, a teraz tak szybko poczuł coś do innej. Z tego powodu często zachowywał się ostro względem pręgowanej. Gdy wyznał Liściastej Sadzawce miłość, ta była w rozterce – kochała go, ale jako medyczka nie mogła mieć partnera, zwłaszcza w innym klanie. Postanowili uciec i zostać samotnikami. Był bardzo kochający i opiekuńczy w stosunku do niej. Gdy Liściasta Sadzawka postanowiła wrócić do klanu, Wronie Pióro zamknął się w sobie. Zdawał się chłodny i wyniosły, lecz w głębi duszy zawsze żywił uczucia do jasnobrązowej kotki. Partnerki z klanu, Nocnej Chmury, z którą związał się, by udowodnić lojalność klanowi, nigdy nie zdołał pokochać. Zależało mu jednak na ich synu, Bryzowej Skórze, mimo że relacje między dwójką były napięte – młody kocur uważał, iż ojciec nigdy go nie kochał, a Nocna Chmura utwierdzała go w tym przekonaniu. Wronie Pióro próbował powstrzymać jego rosnącą agresję i gniew. Gdy okazało się, że syn trenował w Mrocznej Puszczy, wojownik był przygnębiony i musiał zmierzyć się z krwawą przeszłością jego kociaka. Ostatecznie pogodził się z Bryzową Skórą i Nocną Chmurą i zaakceptował swoją rolę w klanie, wstępując na stanowisko zastępcy. Zgadasz się z wynikiem? Podziel się swoją opinią w komentarzu!

Nie wiem czy być zadowolona czy nie xD super quiz czy jakoś tak

Odpowiedz
Moth.

Moth.

Tak!
Jeeej!😍

Odpowiedz
Elfy2

Elfy2

Po części
Jego historia jest…dziwna…ale wydaje się fajny, choć tragiczny. Super!

Odpowiedz
.glory

.glory

Po części!
Jest spoko, ciekawa postać.
Super quiz.

Odpowiedz
1
..laura.owo..x

..laura.owo..x

Nie!
Absolutnie nie przypominasz Wroniego Pióra!

ałć…

Odpowiedz
zFrexyy

zFrexyy

Tak!
Zdecydowanie przypominasz Wronie Pióro! Jesteście jak dwie krople wody.
Wronie Pióro to drobny, smukły, długonogi, szczupły, ciemnoszary kocur o gładkim, prawie czarnym futrze. Ma niebieskie oczy i małą, zgrabną głowę.
Wronie Pióro to odważny i lojalny swemu klanowi kocur. Jest oschły oraz powściągliwy w uczuciach. Już jako uczeń okazywał otwartą wrogość wobec obcych kotów. Podczas wspólnej podróży do Miejsca, w którym tonie słońce zauroczył się z wzajemnością w Pierzastym Ogonie. Srebrzysta kotka była jedynym kotem z szóstki podróżujących, któremu bezgranicznie ufał; był dla niej też bardzo uprzejmy i ciepły mimo swojej szorstkiej natury. Po jej śmierci był w głębokiej rozpaczy oraz zachowywał się agresywnie na najmniejszą wzmiankę o zmarłej towarzyszce. Kiedy klany osiedliły się na nowych terytoriach; najszybciej z całej czwórki przyjaciół powrócił do dawnego życia, ignorując ich dawne przygody oraz wspólnie spędzone chwile. Po pewnym czasie ciemnoszary kot poznał Liściastą Łapę, potem Liściastą Sadzawkę, siostrę Wiewiórczego Lotu. Zauroczyła go jej słodka, przyjazna natura, co sprawiało, że miał wielkie wyrzuty sumienia – kochał Pierzasty Ogon, a teraz tak szybko poczuł coś do innej. Z tego powodu często zachowywał się ostro względem pręgowanej. Gdy wyznał Liściastej Sadzawce miłość, ta była w rozterce – kochała go, ale jako medyczka nie mogła mieć partnera, zwłaszcza w innym klanie. Postanowili uciec i zostać samotnikami. Był bardzo kochający i opiekuńczy w stosunku do niej. Gdy Liściasta Sadzawka postanowiła wrócić do klanu, Wronie Pióro zamknął się w sobie. Zdawał się chłodny i wyniosły, lecz w głębi duszy zawsze żywił uczucia do jasnobrązowej kotki. Partnerki z klanu, Nocnej Chmury, z którą związał się, by udowodnić lojalność klanowi, nigdy nie zdołał pokochać. Zależało mu jednak na ich synu, Bryzowej Skórze, mimo że relacje między dwójką były napięte – młody kocur uważał, iż ojciec nigdy go nie kochał, a Nocna Chmura utwierdzała go w tym przekonaniu. Wronie Pióro próbował powstrzymać jego rosnącą agresję i gniew. Gdy okazało się, że syn trenował w Mrocznej Puszczy, wojownik był przygnębiony i musiał zmierzyć się z krwawą przeszłością jego kociaka. Ostatecznie pogodził się z Bryzową Skórą i Nocną Chmurą i zaakceptował swoją rolę w klanie, wstępując na stanowisko zastępcy. Zgadzasz się z wynikiem? Podziel się swoją opinią w komentarzu!

Yesssss Wronek <3

Odpowiedz
.Night

.Night

Nie…❤️❤️❤️

Odpowiedz
Arvanilla

Arvanilla

Po części!

Wronie Pióro przypominasz po części! Macie kilka wspólnych cech. Wronie Pióro to drobny, smukły, długonogi, szczupły, ciemnoszary kocur o gładkim, prawie czarnym futrze. Ma niebieskie oczy i małą, zgrabną głowę. Wronie Pióro to odważny i lojalny swemu klanowi kocur. Jest oschły oraz powściągliwy w uczuciach. Już jako uczeń okazywał otwartą wrogość wobec obcych kotów. Podczas wspólnej podróży do Miejsca, w którym tonie słońce zauroczył się z wzajemnością w Pierzastym Ogonie. Srebrzysta kotka była jedynym kotem z szóstki podróżujących, któremu bezgranicznie ufał; był dla niej też bardzo uprzejmy i ciepły mimo swojej szorstkiej natury. Po jej śmierci był w głębokiej rozpaczy oraz zachowywał się agresywnie na najmniejszą wzmiankę o zmarłej towarzyszce. Kiedy klany osiedliły się na nowych terytoriach; najszybciej z całej czwórki przyjaciół powrócił do dawnego życia, ignorując ich dawne przygody oraz wspólnie spędzone chwile. Po pewnym czasie ciemnoszary kot poznał Liściastą Łapę, potem Liściastą Sadzawkę, siostrę Wiewiórczego Lotu. Zauroczyła go jej słodka, przyjazna natura, co sprawiało, że miał wielkie wyrzuty sumienia – kochał Pierzasty Ogon, a teraz tak szybko poczuł coś do innej. Z tego powodu często zachowywał się ostro względem pręgowanej. Gdy wyznał Liściastej Sadzawce miłość, ta była w rozterce – kochała go, ale jako medyczka nie mogła mieć partnera, zwłaszcza w innym klanie. Postanowili uciec i zostać samotnikami. Był bardzo kochający i opiekuńczy w stosunku do niej. Gdy Liściasta Sadzawka postanowiła wrócić do klanu, Wronie Pióro zamknął się w sobie. Zdawał się chłodny i wyniosły, lecz w głębi duszy zawsze żywił uczucia do jasnobrązowej kotki. Partnerki z klanu, Nocnej Chmury, z którą związał się, by udowodnić lojalność klanowi, nigdy nie zdołał pokochać. Zależało mu jednak na ich synu, Bryzowej Skórze, mimo że relacje między dwójką były napięte – młody kocur uważał, iż ojciec nigdy go nie kochał, a Nocna Chmura utwierdzała go w tym przekonaniu. Wronie Pióro próbował powstrzymać jego rosnącą agresję i gniew. Gdy okazało się, że syn trenował w Mrocznej Puszczy, wojownik był przygnębiony i musiał zmierzyć się z krwawą przeszłością jego kociaka. Ostatecznie pogodził się z Bryzową Skórą i Nocną Chmurą i zaakceptował swoją rolę w klanie, wstępując na stanowisko zastępcy. Zgadzasz się z wynikiem? Podziel się swoją opinią w komentarzu!

Odpowiedz
thunder_sulkowski

thunder_sulkowski

Tak! To fajnie, lubię Wroniego

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej