Czy przypominasz amerykańską gospodynię domową z lat 50.?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 41

...Strawberry...

...Strawberry...

Tak!
Przypominasz ,,hosuewife" z lat 50. !
Jesteś strażniczką domowego ogniska, rodzina jest dla Ciebie bardzo ważna.
Tradycje również są dla Ciebie ważne, nie lubisz odchodzić od nich za bardzo. Jesteś osobą sympatyczną i zaradną, co doceniają Twoi bliscy. Czy zgadzasz się z wynikiem? Napisz w komentarzu!

Odpowiedz
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Tak!

Przypominasz ,,hosuewife" z lat 50. ! Jesteś strażniczką domowego ogniska, rodzina jest dla Ciebie bardzo ważna. Tradycje również są dla Ciebie ważne, nie lubisz odchodzić od nich za bardzo. Jesteś osobą sympatyczną i zaradną, co doceniają Twoi bliscy. Czy zgadzasz się z wynikiem? 

Raczej nie xd

Odpowiedz
Julkakrolowa

Julkakrolowa

Nie
Oczywiście. Ja i zajmowanie się domem i dziećmi? Dobry żart.

Odpowiedz
zmarlyogien

zmarlyogien

Tak
Przypominasz housewife z lat 50

Odpowiedz
quizerka2

quizerka2

Nie

Odpowiedz
MoonyCloudy

MoonyCloudy

Ale fajny pomysł na quiz

Odpowiedz
1
MoonyCloudy

MoonyCloudy

Tak super quiz aczkolwiek kobitki były tylko do tego by zajmować się domem i jakby to powiedzieć "hodować" dzieci, teraz Pis chce t przywrócić i wprowadzić do szkół specjalny przedmiot do tego więc jakby chyba się nie cieszę że wyszło mi "Tak"

Odpowiedz
1
szynszylka15

szynszylka15

•  AUTOR

@molchat.doma.fan przemoc domowa była i jest, w XXI niestety też. a napisałaś to tak jakby w latach 50. KAŻDY mężczyzna był przemocowy.
tak, chciałabym być gospodynią domową jak z lat 50. a nie pracownicą fabryki, o tym nie wspomniałam, a więc miałam na myśli to łatwiejsze życie (również pełne obowiązków)
czasy złotej ery hollywood a więc i lata 50. to moje hobby i uwierz, że czytałam/oglądałam mnóstwo artykułów i filmików z kanałów o takiej tematyce. i zdaję sobie sprawę, że życie wtedy nie było idealne, nie bylo takiego rówouprawnienia, ale czuję, że odnalazłabym się w latach 50. mając kochającego męża, bo takich też wtedy nie brakowało.

Odpowiedz
molchat.doma.fan

molchat.doma.fan

@szynszylka15 jeżeli zdajesz sobie sprawę z tego, jakie były te czasy i chcesz po prostu wychowywać dzieci i być tradycyjną żoną to jest to jak najbardziej w porządku, niczego ci nie będę narzucać :) oczywiście nie każdy mężczyzna był wtedy przemocowy, a przemoc domowa istnieje i istniała zawsze. klimat lat 50 jest piękny, ale trzeba też patrzeć na realia tych czasów i jeżeli ich nie idealizujesz to okej

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (21)
kjuka

kjuka

Tak

Odpowiedz
1
.Dreamer._.

.Dreamer._.

Tak!

Przypominasz ,,hosuewife" z lat 50. ! Jesteś strażniczką domowego ogniska, rodzina jest dla Ciebie bardzo ważna. Tradycje również są dla Ciebie ważne, nie lubisz odchodzić od nich za bardzo. Jesteś osobą sympatyczną i zaradną, co doceniają Twoi bliscy. Czy zgadzasz się z wynikiem? Napisz w komentarzu!

Odpowiedz
2
StrawberrySun12

StrawberrySun12

W połowie
Super quiz 🎇

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej