Czy przeczytałbyś książkę o tym opisie?


Czy przeczytałbyś książkę o tym opisie: Głównym bohaterem jest złoczyńca, który zamordował psa. Od tamtej pory jego duch go prześladuje i zmusza do zostania bohaterem.

Czy przeczytałbyś książkę o tym opisie: Głównym bohaterem jest krzesło, które opowiada historie ludzi, którzy na nim usiedli i zniknęli.

Czy przeczytałbyś książkę o tym opisie: Lubisz obróbkę drewna? Często planujesz własny pogrzeb? A może pasjonuje cię grzebanie martwych zwierząt? Jeśli tak, to jest to książka idealna dla ciebie! Poradnik jak samodzielnie zbić trumienkę dla zwierząt i ludzi.

Czy przeczytałbyś książkę o tym opisie: To frustrujące, kiedy widzisz, ale inni nie widzą ciebie. To frustrujące, kiedy nie wiesz, co powinieneś dalej ze sobą zrobić. To wyjątkowo frustrujące, kiedy znajdujesz się w cudzym ciele, a myślisz, że to twoje własne.

Czy przeczytałbyś książkę o tym opisie: Książka opisuje faunę i florę oraz inne rzeczy w tylko jemu znanym języku. Nie można powiedzieć, by bogactwo akwarelowych ilustracji w czymkolwiek pomagało – wręcz przeciwnie. Surrealistyczne obrazki wprawiają w jeszcze większą konsternację. Chociaż włoski artysta w swoich wypowiedziach wyraźnie podkreśla, że ta książka nie ma sensu, wielu naukowców i hobbystów podejmuje próby semantyczne.

Czy przeczytałbyś książkę o tym opisie: Dwóch chłopaków opowiada o tym czego nie robić, gdy znajdziesz się na zamieszkanej przez inteligentne osoby planecie.

Czy przeczytałbyś książkę o tym opisie: Papierowy dwudziestościan stworzony japońską techniką składania papieru można oglądać w National Art Library at the V&A and the British Library. Wytwór chilijskiej artystki, Francisci Prieto wykorzystuje antypoezję rodzimego poety, Nicanorra Para. Kartki z tekstem nabierają sensu dopiero po złożeniu ich w bryłę. Artystka w swojej pracy odchodzi od wypracowanej w średniowieczu formy książki, nadając jej zupełnie nowy wymiar.

Czy przeczytałbyś książkę o tym opisie: Czeska powieść wydana w 1964 roku składa się z jednego zdania. Jednego wielokrotnie złożonego zdania, ciągnącego się przez 88 stron książki. Bohumil Hrabal to ceniony czeski pisarz, którego książki, opisujące z dystansem i humorem wydarzenia wojenne i okupację Czechosłowacji, zostały przetłumaczone na 25 języków. Autor jest znany z rozbudowanej składni, jednak w tej książce zdecydowanie przeszedł siebie samego.

Czy przeczytałbyś książkę o tym opisie: Najmniejsza książka fantasy na świecie!

Czy przeczytałbyś książkę o tym opisie: Opowiada o siedmioosobowej grupce nastolatków, którzy pod koniec lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku stoczyli niebezpieczny pojedynek z potworem żyjącym w kanałach pod miastem.

Czy przeczytałbyś książkę o tym opisie: Książka opisuje jak przywołać i ujarzmić na swój rozkaz diabłów Piekła.

48 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 13

Mikolaaj

Mikolaaj

Opis tej ostatniej książki przywołuje na myśl Lemegeton

Odpowiedz
1
Pepa

Pepa

•  AUTOR

@Mikolaaj Faktycznie

Odpowiedz
1
a_s

a_s

Wspaniały quiz, bardzo pomysłowy!

Odpowiedz
1
Pepa

Pepa

•  AUTOR

@a_s Cieszę się, że ci się spodobał

Odpowiedz
1
DarkGladiator

DarkGladiator

Chcę tą ostatnią książkę.

Odpowiedz
1
Pepa

Pepa

•  AUTOR
Odpowiedz
1
Hebanka

Hebanka

Super głosowanie! 💖💖💖

Odpowiedz
2
Pepa

Pepa

•  AUTOR

@LunaBella55 Pierwsza i druga jest na pewno z kapelusza, bo wymyślałam

Odpowiedz
Issay

Issay

@Pepa :D Fajne pomysły, w każdym razie;3

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (4)

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej