Czy potrzebujesz detoksu od technologii?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 7

Poland_kalambury

Poland_kalambury

Nie

Odpowiedz
fredifaznigga

fredifaznigga

Lista światowego dziedzictwa UNESCO w Kirgistanie – lista miejsc w Kirgistanie wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO, ustanowioną na mocy Konwencji w sprawie ochrony światowego dziedzictwa kulturowego i naturalnego, przyjętą przez UNESCO na 17. sesji w Paryżu 16 listopada 1972 roku i ratyfikowaną przez Kirgistan 3 lipca 1995 roku. Obecnie na liście znajdują się trzy obiekty: dwa o charakterze dziedzictwa kulturowego oraz jeden o charakterze przyrodniczym. Są to: Święta Góra Sułajman Too, Jedwabny Szlak: sieć dróg w korytarzu Chang’an–Tienszan oraz Zachodni Tienszan. Na kirgiskiej liście informacyjnej UNESCO – liście obiektów, które Kirgistan za

Odpowiedz
1
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Tak

Koniecznie potrzebujesz detoksu od technologii! Jesteś w bardzo złej sytuacji i Twoje ciało ma już dość. Zacznij od ograniczenia korzystania z telefonu! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Racja

Odpowiedz
Camilizer2

Camilizer2

Nie

Odpowiedz
EdmLover

EdmLover

Tak.. tylko że wtedy umrę z nudów :(

Odpowiedz
1
Winter_wolfik

Winter_wolfik

Nie

Nie potrzebujesz detoksu od technologii! Korzystasz ze wszystkich urządzeń z umiarem i prowadzisz zdrowy tryb życia, dzięki czemu Twoje ciało i umysł czują się świetnie! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Adzikssssss

Adzikssssss

Życzę SQ😍😍😙😙

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej