Czy odnajdziesz mordercę?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
Cordelie
Cordelie
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 9

Hockstetter

Hockstetter

Gratulacje, detektywie!
Nie potrzebowałeś wiele czasu, by zdemaskować panią Bartlett. Jak w każdy piątek, wyszła ona rozwozić pranie. Spotkała Rose, której nienawidziła za to, że Joe ją kocha. Sama zakochana w swoim lokatorze nie mogła znieść myśli, że Joe kochał się w dziewczynie, która nie zasługuje na jego miłość. Była silną kobietą, bez problemu wepchnęła Rose do wody. Kilka minut potem spotkała Joe'go, spacerującego po lesie. Gdy morderstwo wyszło na jaw, skorzystała z jego obecności w lesie, wmawiając mu, że może być powiązany z zabójstwem. Zapewniła i jemu i sobie alibi, ale było ono potrzebne tylko jej. Jimmy Brown zauważył dwie postacie, w tym jedną z taczkami – to byli Joe i pani Bartlett. Jej wózek na pranie został wzięty przez niego za taczki, gdyż odległość nie pozwalała chłopcu na dokładne opisanie tamtej sytuacji.

Odpowiedz
pseudoDJfaraonMarek

pseudoDJfaraonMarek

Łatwe nawet

Odpowiedz
.Ignis.

.Ignis.

Udało mi się za pierwszym razem 💙

Odpowiedz
RexanaTaryn

RexanaTaryn

Deja vu!!! Coś tam coś tam na na na XDD Muszę powiedzieć, że całkiem przyjemnie się to rozwiązywało, tylko nie wiem czy to przypadek, czy co, ale identyczna sprawa i rozwiązanie było w pewnej książce Agathy Christie :/ (której niestety tytułu nie pamiętam 😔)

Odpowiedz
SzanakiYT

SzanakiYT

Zgadłam za pierwszym razem <3

Odpowiedz
Melqaaa

Melqaaa

zgadłam za pierwszym razem bo ta pani Bartlett najpierw twierdziła że robiła stół a później przy tym wózku już wiedziałam że to ona bo skoro rozwoziła pranie to nie mogła robić tego stołu.

Odpowiedz
Feliz

Feliz

Za pierwszym razeeem <3

Odpowiedz
SCP-Naukowiec

SCP-Naukowiec

Ja się dowiedziałam kto ją zabił po tym jak przeczytałam, że pani Barlet powiedziała, że ona i Joe’y robili stół w piątek, a później powiedziała, że w każdy piątek rozwozi pranie XD

Odpowiedz
Larstie

Larstie

Za pierwszym razem, udało mi się! 😊

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej