Czy możesz posiadać DNA Kliwucha?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 22

Dzdzownic

Dzdzownic

Fajnie zrobione
Widać że nie „na szybko”

Odpowiedz
Mrs.Wiktoriia

Mrs.Wiktoriia

Pojedyńcze geny Kivouachian’a
ciekawie

Odpowiedz
Omegon

Omegon

Pojedyncze geny….
dóbr idk. XDD

Odpowiedz
1
JulkaQuiz

JulkaQuiz

Pomyśl sobie życzenie a zobaczysz co się stanie…
Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz
To funkcjonuje…, osoba która mi wysłała tą wiadomość powiedziała że jej życzenie spełniło się po 13 dniach po odczytaniu tej wiadomości
Wypowiedz życzenie jak skończy się odliczanie:
10…
9…
8…
7…
6…
5…
4…
3…
2…
1…
* wypowiedz życzenie*
Wklej tę wiadomość w ciągu 26min do 13 komentarzy
Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność tego życzenia

Odpowiedz
hauhqu

hauhqu

Mam
Jej

Odpowiedz

kitkams_youtube

Kivouachian z krwi i kości… Ok?

Odpowiedz
niki535

niki535

Kivouachian z krwi i kości
,,Panowie i panie, proszę o uwagę!
Wygląda na to, że odnalazł się kolejny przedstawiciel rzadkiej rasy Kliwuchów!”

Kivouachians (w fanowskim spolszczeniu Kliwuchy) są przedstawicielami nieśmiertelnej rasy stworzeń synchronizujących się z szaleństwem. Mimo tego samego pochodzenia, każdy z nich wygląda inaczej. Ich ciała są przyzwyczajone do nagłych zmian i mogą być w ciągłym stanie metamorfozy, jednocześnie zachowując przy tym pamięć oraz świadomość. Zrodzone z ekstremalnej mutacji, najczęściej są określane dwoma słowy: kameleony kwantowe. Kontrolowanie składu biologicznego przychodzi Kliwuchom tak łatwo, jak ludziom decydowanie o ruchach ich rąk. Istniały przed powstaniem planety Ziemi. Wracając do powyższego określenia ich terminem „nieśmiertelny” – posiadają możliwość błyskawicznej regeneracji wszelkiego typu ran, poważnych obrażeń mogą dostać tylko od ognia, który niszczy ich geny i zapobiega odbudowie komórek. Jak widać, powiedzenie ,,unikać jak ognia” nie wzięło się znikąd. Biorąc pod uwagę osobowość Kliwuchów – każdy z nich ma niepowtarzalny charakter, lecz łączą ich skłonności psychopatyczne, brak kontroli nad swoją tzw. ciemną stroną, obsesyjność lub napady gniewu oraz odczuwalny niepokój przed ognistym żywiołem.

Analizując Twe odpowiedzi, mogę śmiało stwierdzić, że jest w Tobie coś więcej, niż tylko pierwiastek Kivouachian’a.
Kto wie, może za kilkaset lat, gdy zapanują warunki nieprzyjazne dla istot ludzkich, zmienisz swoją formę?

Odpowiedz
wpierdolette

wpierdolette

nie ukrywam, quiz mnie zaintrygował. widzę że autor/ka włożył/a naprawdę dużo pracy w tworzenie go, a słownictwo ma całkiem bogate.
polecam, bez dwóch zdan.

Odpowiedz
3
modlizga

modlizga

Pojedyńcze geny

Odpowiedz
Niezauwazona

Niezauwazona

Pojedyńcze geny Kivouachian\’a

,,A teraz proszę o chwilę uwagi! Właśnie został odnaleziony śmiertelny okaz posiadający DNA legendarnej rasy Kliwuchów!” Kivouachians (w fanowskim spolszczeniu Kliwuchy) są przedstawicielami nieśmiertelnej rasy stworzeń synchronizujących się z szaleństwem. Mimo tego samego pochodzenia, każdy z nich wygląda inaczej. Ich ciała są przyzwyczajone do nagłych zmian i mogą być w ciągłym stanie metamorfozy, jednocześnie zachowując przy tym pamięć oraz świadomość. Zrodzone z ekstremalnej mutacji, określane są dwoma słowy: kameleony kwantowe. Kontrolowanie składu biologicznego przychodzi Kliwuchom tak łatwo, jak ludziom decydowanie o ruchach ich rąk. Istniały przed powstaniem planety Ziemi. Wracając do powyższego określenia ich terminem „nieśmiertelny” – posiadają możliwość błyskawicznej regeneracji wszelkiego typu ran, poważnych obrażeń mogą dostać tylko od ognia, który niszczy ich geny i zapobiega odbudowie komórek. Jak widać, powiedzenie ,,unikać jak ognia” nie wzięło się znikąd. Biorąc pod uwagę osobowość Kliwuchów – każdy z nich ma niepowtarzalny charakter, lecz łączą ich skłonności psychopatyczne, brak kontroli nad swoją tzw. ciemną stroną, obsesyjność lub napady gniewu oraz odczuwalny niepokój przed ognistym żywiołem. Analizując Twe odpowiedzi, mogę z pewnością stwierdzić, że mimo posiadania genów Kivouachian’ów – i nie bycia istotą ludzką – dalej jesteś śmiertelnikiem. Twoje komórki nie wykształciły się w odpowiedni sposób, przez co możesz doznać obrażeń nie tylko od ognistego żywiołu. Mimo tego faktu, dalej posiadasz w sobie sporo cech kontrowersyjnej istoty, jaką jest Kivouachian! Zachęcam do podzielenia się wynikiem w komentarzu oraz napisania swojej opinii dotyczącej quizu.

Wow mega! Ten quiz jest świetny ❤️

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej