Czy jesteś Wysoko Wrażliwą Osobą?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 25

_Amoralnosc.04

_Amoralnosc.04

Twój wynik: 5/30 Najprawdopodobniej nie jesteś osobą wysoko wrażliwą

Jednak według Dr Aron tak naprawdę żaden test psychologiczny nie jest na tyle wiarygodny, by na jego wynikach opierać swoje życie. Nawet jeśli tylko trzy odpowiedzi z testu są prawidłowe, lecz odczuwasz je na bardzo wysokim poziomie, możesz określić się osobą wysoko wrażliwą. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wysokiej wrażliwości, to zapraszam na bloga Pauliny Hycnar https://wysokowrazliwa.pl oraz na jej podcast "Kącik wrażliwości", który dostępny jest na Spotify.

możliwe

Odpowiedz
-Lottie-

-Lottie-

Twój wynik: 22/30 Wysoko wrażliwa osoba!
Z testu wynika, że jesteś osobą wysoko wrażliwą. Wysoka wrażliwość jest cechą naszego temperamentu, a nie chorobą czy zaburzeniem. Często bywa mylona z nadwrażliwością, a wysoko wrażliwe osoby czasem nazywane są przewrażliwionymi. W rzeczywistości za cechą wysokiej wrażliwości kryje się zarówno ogromny potencjał, jak i pewne ograniczenia, których warto być świadomym, by wykorzystać je do poprawy całego swojego życia. Wysoko wrażliwe osoby odbierają i przetwarzają bodźce na głębszym poziomie, przez co ich układ nerwowy jest zazwyczaj mocno pobudzony. WWO są bardziej czułe na doświadczenia (zarówno te pozytywne, jak i negatywne), mają tendencję do emocjonalnego reagowania na bodźce i odznaczają się bogatym życiem wewnętrznym. Ważne jest, by wysoko wrażliwe osoby potrafiły rozpoznawać swoje potrzeby i regulować nadmiar docierających bodźców, aby uniknąć tzw. przebodźcowania. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, to zapraszam na bloga Pauliny Hycnar https://wysokowrazliwa.pl oraz na jej podcast "Kącik wrażliwości", który dostępny jest na Spotify.
Zgadzam się, a może nawet trochę bardzie, bo w jednym pytaniu zaznaczyłam nie tą odpowiedź co miałam.
Quiz świetny i doproacowany, w pełni zasłeguje na stronę główną! Idzie do moich ulubionych!

Odpowiedz
our_personalities

our_personalities

28/30, powiedzcie to ludziom, którzy mnie próbują wyciągać na imprezy.
Tak, zdecydowanie jestem WWO

Odpowiedz
1
Wachlarka

Wachlarka

28/30

Odpowiedz
Moon-Fur

Moon-Fur

Wysoko wrażliwa osoba!
to prawda

Odpowiedz
fankaMarcepanka

fankaMarcepanka

25/30 Wysoko wrażliwa osoba !
To prawda
Piękny quiz 🧡

Odpowiedz
Soyeon.

Soyeon.

Twój wynik: 30/30 Wysoko wrażliwa osoba!
zgadzam się, jestem też trochę a-społeczna

Odpowiedz

A...o

Nigdy nie piłam kofeiny…

Odpowiedz

A...o

Ja w ogóle nie rozumiem 1 pytania

Odpowiedz
JJKPOP

JJKPOP

Twój wynik: 20/30Wysoko wrażliwa osoba!

Z testu wynika, że jesteś osobą wysoko wrażliwą. Wysoka wrażliwość jest cechą naszego temperamentu, a nie chorobą czy zaburzeniem. Często bywa mylona z nadwrażliwością, a wysoko wrażliwe osoby czasem nazywane są przewrażliwionymi. W rzeczywistości za cechą wysokiej wrażliwości kryje się zarówno ogromny potencjał, jak i pewne ograniczenia, których warto być świadomym, by wykorzystać je do poprawy całego swojego życia. Wysoko wrażliwe osoby odbierają i przetwarzają bodźce na głębszym poziomie, przez co ich układ nerwowy jest zazwyczaj mocno pobudzony. WWO są bardziej czułe na doświadczenia (zarówno te pozytywne, jak i negatywne), mają tendencję do emocjonalnego reagowania na bodźce i odznaczają się bogatym życiem wewnętrznym. Ważne jest, by wysoko wrażliwe osoby potrafiły rozpoznawać swoje potrzeby i regulować nadmiar docierających bodźców, aby uniknąć tzw. przebodźcowania

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej