Czy jesteś uzależniony od gier komputerowych?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 79

Betsie

Betsie

nie

Odpowiedz
Rozjuszoned

Rozjuszoned

Tak
Wszystko wskazuje na to, że jesteś uzależniony od gier komputerowych! Spędzasz godziny na graniu w swoje ulubione gry, przez co zaniedbujesz obowiązki i relacje z bliskimi Ci osobami. Lepiej szybko udaj się po pomoc w celu pokonania tego uzależnienia, bo inaczej możesz dużo stracić!

Odpowiedz

d...y

Nie jestem. Ale jest napisane od gier komputerowych a na miniaturce jest gość grający na konsoli to nie od gier na konsole tylko komputerowych

Odpowiedz
Adrioser_

Adrioser_

Nie jestem

Odpowiedz
afjnwaefgena

afjnwaefgena

nie jestem

Odpowiedz
kapitanFOXY3

kapitanFOXY3

Nie
No szczerze mówiąc to się zgadzam. Co prawda ,na gry spędzam sporo czasu, ale mi cholery nie można tego nazwać uzależnieniem. To się nazywa „kontrolowane spędzanie czasu”. No chyba że oglądam anime po nocach, wtedy to się nazywa „robienie czegoś bo nie mogę spać”

Odpowiedz
1
kapitanFOXY3

kapitanFOXY3

Zawszę mnie zastanawiało, czemu odpowiedzi na pytania (ale tylko czasem) ,co najmniej wyniki, zawsze są takie skrajne. Zawszę jak jest wynik np. takiego Quizu to wynik jest albo skrajnie pozytywny, albo skrajnie negatywny, nigdy nie ma nic po środku (albo ja się z czymś takim nie spotkałem), albo co najmniej nigdy nie ma rozsądnej odpowiedzi, ale to tylko w pytaniach. Nie wiem ,może to że mną jest coś nie tak? A może po prostu coś z tymi wynikami i czasami odpowiedziami jest nie tak? Stawiam na to pierwsze, ale ta druga też jest dość prawdopodobna.
No fajny Quiz, muszę przyznać. Tylko nie wydaje mi się by niektóre z tych objawów miały cokolwiek wspólnego z uzależnieniem.

Odpowiedz

mirth4444

s********j

Odpowiedz
Kazune

Kazune

•  AUTOR

@mirth4444 ależ dzieciątko, milej trochę. Kultury

Odpowiedz
Adrioser_

Adrioser_

@mirth4444 XD o co ci chodzi

Odpowiedz
If_you_like_Kacchan_you...

If_you_like_Kacchan_you...

Nie
Wygląda na to, że nie jesteś uzależniony od gier komputerowych! Spędzasz czas przy komputerze z umiarem, pamiętając o swoich obowiązkach i spędzaniu czasu z najbliższymi. Rodzina jest dla Ciebie najważniejsza i nie wyobrażasz sobie marnować cenny czas na granie. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
liwi-chan

liwi-chan

Tak ( to chyba prawda xdddd)

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej